Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מטלית לגיבוב

שימו לב! השרשור הזה בן 2932 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם,

אומנם כבר היה דיון בנושא בשירשור אחר שפתחתי שלא היה קשור למטליות ניגוב אבל לא ממש הושגה הסכמה בנושא.

אני מחפש מטלית מיקרופייבר, לא יותר גדולה מ- 60X40 (לא נוח לי עם הגדולות יותר) לניגוב של הרכב אחרי שטיפה, בפעם אחת- שזה אומר בלי צורך בניגוב נוסף של סימני מים וכו'.

את המגבות האלה- http://www.ebay.com/itm/320472159713#ht_3744wt_1164 (תודה ל-shayy) שכנראה לא מספיק טובות לייבוש במעבר אחד

יש את המגבות של UBER שמרוב סוגים לא הבנתי מה יהייה לי הכי טוב

ויש מלא חברות אחרות ומליון דגמים.

התקציב שלי הוא כ-50 ש"ח למגבת, רצוי כולל המשלוח ורצוי מאוטו סטור (אני כנראה עושה משם הזמנה של עוד כמה דברים ואני לא רוצה לשלם על משלוח של כל דבר בנפרד)

תודה לעוזרים!

Golf 1.6 2002-> Lancer 1.6 2007-> Swift 1.2 2013

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 40
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

הייתי בחום רב ממליץ לך לחפש מישהו שמוכר מגבת של uber , מהקנייה המרוכזת.

עלות של 70 שקלים.

אין שום מגבת שמשתווה אלייה מנסיון, והיא שווה כפול מבחינתי.

בכל מקרה , המגבת הכי טובה באוטוסטור היא ללא ספק wooly של cg, אך יקרה מאוד, אחריה ניתן למצוא את הwater magnet של מג'ס.

אישית, אם אתה הולך על מגבת בתצורת וואפל, הייתי ממליץ לך להזמין מהמוכר הקוריאני את אלה

http://www.ebay.com/itm/321138742070

זוג מגבות מעולות במחיר של 80 ש"ח בערך.

"יאללה בירי".

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום לכולם,

אומנם כבר היה דיון בנושא בשירשור אחר שפתחתי שלא היה קשור למטליות ניגוב אבל לא ממש הושגה הסכמה בנושא.

אל תחפש הסכמה! כמו שאתה לא יודע איזה רכב הוא הטוב ביותר ואיזה פרי הכי טעים,ככה לא תמצא את המגבת הטובה ביותר.. זה תלוי בך ובמה שטוב לך.

אני מחפש מטלית מיקרופייבר, לא יותר גדולה מ- 60X40 (לא נוח לי עם הגדולות יותר) לניגוב של הרכב אחרי שטיפה, בפעם אחת- שזה אומר בלי צורך בניגוב נוסף של סימני מים וכו'.

את המגבות האלה- http://www.ebay.com/itm/320472159713#ht_3744wt_1164 (תודה ל-shayy) שכנראה לא מספיק טובות לייבוש במעבר אחד. אלו לא מגבות לייבוש! הן טובות מאוד אבל לא מיועדות לייבוש (גם לי יש אותן).

יש את המגבות של UBER שמרוב סוגים לא הבנתי מה יהייה לי הכי טוב

ויש מלא חברות אחרות ומליון דגמים. ישנו דגם אחד עקרי והוא נמכר ב I4detailing, פשוט עד כדי כך, אין המון סוגים ואין מלא חברות ואין מליון דגמים ( חיפוש בפורום כבר בצעת?)

התקציב שלי הוא כ-50 ש"ח למגבת, רצוי כולל המשלוח ורצוי מאוטו סטור (אני כנראה עושה משם הזמנה של עוד כמה דברים ואני לא רוצה לשלם על משלוח של כל דבר בנפרד)

התקציב שלך נמוך גם ככה ואתה עוד רוצה להכניס לתוכו משלוח? לא תמצא כלום ששווה רכישה בסכום הזה.

תודה לעוזרים!

כמו שידידי sciPoPo המליץ לך גם אני ממליץ לקנות מגבת uber (ברגע זה ממש יש בפורום לפחות 10 אנשים שרוצים אחת כזו אבל הם לא מספקים חכמים לקנות ביחד מחול, שווה לך להרכיב קבוצה של 4 אנשים לשם כך).

כמו כן אני יכול להמליץ גם על המגבות של הקוריאני שמופיעות בלינק של sciPoPo, פשוט מעולות ועמידות מאוד.

תמיד תעדיף מגבת שייצרו בקוריאה ולא בסין.

:wink: if it's not clean enough :arrow: add some elbow grease

**Warning, this post may contain sarcasm ... it's your decision to get upset about it**

בבקשה לא לשלוח לי ה.פ עם שאלות שרלוונטיות לפורום דיטיילינג :nono:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הובר מעולה,קנט סבבה אבל יש חלופה יותר זולה וטובה, כאן תמצא את התשובה.

Peugeot 208GTI 2017 and Hyundai Tucson 1.6T 2019. 😀

Hyundai Tucson 2.0L Open sky 2016-2019- Sold Hyundai Elantra 2006 2.0L 2006-2016-Sold, Peugeot 206XS 2015-2021 Sold

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הובר מעולה,קנט סבבה אבל יש חלופה יותר זולה וטובה, כאן תמצא את התשובה.

אני יודע שהמגבת הזו נראית טובה ומי שקנה אותה מרוצה, אבל במחיר 2.5$ ליחידה עבור מגבת מסין - אני מעט סקפטי (לא לגמרי, כי היא באמת נראית טוב).

הבעיה עם מגבות זולות מסין היא שבד"כ איכות הייצור לא מיטבית - במקרה של מיקרופייבר זה יכול לומר 3 דברים:

1. צפיפות הבד נמוכה - כלומר, GSM (משקל) נמוך

2. סיבי המיקרופייבר לא מפוצלים (SPLIT) - כלומר, כושר הספיגה שלה נמוך פי כמה. כדי לייצר סיבים מפוצלים צריך מכשור יקר יחסית

3. % הניילון במגבת נמוך לעומת הפוליאסטר - בד"כ רצוי 20% עד 30% ניילון (על התווית זה נקרא "פוליאמיד"). ניילון סופג הרבה יותר טוב מפוליאסטר.

אבל אם קנית ואתה מרוצה - אני שמח בשבילך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה על התשובות.

אני מבין את מה שאתם אומרים וכן עשיתי חיפוש והבנתי את זה עוד לפני שפתחתי את השירשור הזה, אבל הבעיה שכל המגבות שאתם מציעים גדולות לי מידי. הייתה לי מגבת בגודל הזה (לא זוכר אפילו של איזה חברה, נראה לי סתם חרטא שהשתמשתי בה אולי פעמיים ברכב הקודם שלי) וכל הזמן היא הייתה מנגבת לי את הגלגלים או את האספלט, ולא משנה כמה פעמים הייתי מקפל אותה (אחרי שתי שניות ניגוב הייתה נפתחת לי בגלל העובי).

אם יש משהו קטן יותר, אני אשמח להצעה למגבת עד גודל של 60X40 ס"מ.

אם ממש אין שום דבר ששווה קניה, אני אקח כנראה את המגבת שsciPoPo הציע (אם הם מספיק טובות אז אני מעדיף לא להתעסק עם הזמנות משותפות... בעיות לוגיסטיקה של גישה לדואר ואחרות שאני די בטוח שלא יעניינו אותכם)

התקציב הוא 50 ש"ח למגבת אבל ראבק, אני לא אפשוט את הרגל אם המגבת תעלה 70 ש"ח. אני פשוט לא רואה סיבה לקנות מגבת סופר דופר במחיר גבוה אם ההבדל הוא עוד 5 דקות עבודה ויהייה לי פחות כואב לזרוק אותה כשיבוא הזמן.

לגבי הסינים- 2.5$ הייתי שילמתי על המגן לטלפון שלי, לא על מוצר שאשכרה צריך לחשוב איך לייצר אותו. נראה לי חשוד מידי.

וKenworth: אסטון מרטין ונקוויש, אפרסק והאובר הזו שכולם מריירים עליה (והיא מצידה סופגת הכול :wink:)

זו אמורה להיות מגבת המיקרופייבר הנורמאלית הראשונה שלי לניגוב של הרכב ואני עדין לא יודע אם יהייה לי נוח איתה (עם המידה הגדולה כמעט בטוח שלא) אז אני לא רוצה לחזור על הטעות שעשיתי אם הספוג שהמלצת עליו (לא מאשים חס וחלילה- זה אשמתי המלאה שקניתי למרות שידעתי שאני לא כך מסתדר עם ספוגים) שעושה עבודה מעולה אבל לא נוח לי איתו (ועכשו אני מחפש כפפה)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם תגיע לאזור חדרה אני אתן לך 'למדוד' את כל המגבות שרק תרצה על מנת שלא תקנה מגבת שלא נוחה לך. תוכל לשחק איתן כמה שרק תרצה ובאמת שיש לי מכל המינים ומכל הצבעים.

באופן אישי אני חושב שאתה צריך פשוט לסגל לעצמך טכניקה נכונה לייבוש ואז גודל המגבת לא יטריד אותך.

לגבי הספוג, צר לי שהוא שלא עבד עבורך. זה רק מחזק את העובדה שתמיד צריך לעשות היטב שיעורי בית כי מה שמתאים לאחד לא תמיד יתאים לאחר.

הכפפה של מגיוורס מאוד טובה ואני ממליץ עליה בחום (אם לא תאהב אותה זו בעיה שלך ולא שלי..:wink:)

**Warning, this post may contain sarcasm ... it's your decision to get upset about it**

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עכשו אתה אומר? בדיוק היום הייתי בחדרה (באמת).

במידה והגודל של המגבת כן יפריע לי, יש אפשרות לחתוך\ לגזור אותה למידה או שהמגבות מתפרקות אם גוזרים אותן?

בתאוריה אני יכול לתפור בעדינות ועם החוט המתאים את הקצה החתוך והיא לא אמורה להתפרק. סוירלים מהתפירה שלי פחות מטרידים אותי כי אני יודע לתפור יפה (יותר מידי קורסים עם ציוד בלאי בצבא) וחוטים משוחררים אפשר להוריד ב99% בכביסה (ידנית)

לגבי הספוג- קניתי אותו דווקא בגלל שעשיתי שעורי בית. הספוג אוסף לכלוך אחלה ויכול לספוג חצי דלי של מים. הבעיה שהוא לא נוח לי ביד אז כל המים שאני סופג נסחטים עוד לפני שאני מגיע מהדלי לרכב

לגבי הכפפה- דווקא חשבתי להתחיל מהכפפה עם הספגטי\ טלטלים\ איך שלא קוראים לזה של קארפלן (או של קנט שקראתי עליה ביקורות טובות, רק עדין לא מצאתי איפה לקנות). נראה לי שהטלטלים יוצרים יותר פני שטח לאיסוף יותר חלקיקי לכלוך גדולים יחסית לכפפת מיקרופייבר "חלקה"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני הזמנתי וקיבלתי את זאת: http://www.aliexpress.com/snapshot/259073417.html

כבר לאזוכר מי המליץ ואיפה. אומנם את הרכב עודלא יצא לי לשטוף, אבל את מבחן ניגוב המראה הגדולה

במקלחת היא עברה בהצלחה מרובה, ללא השארת סימנים כלל, וספיגת כל המים מהמראה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בעקבות חתך די עמוק ביד שקיבלתי לפני איזה שעתיים התוכניות שלי לשטיפה של הרכב עם הציוד הקיים היום בערב נדחות באיזה שבוע~ שבועיים (הרכב די מטונף האמת :cry:)

זה אומר שיש לי הזדמנות להזמין את הכפפה ובתקווה גם את המגבת. אני אשמח לקבל הצעות נוספות וגם המלצה לאתר שאפשר להזמין ממנו הכול ביחד.

חשבתי להזמין את אלה-

http://www.cleanyourcar.co.uk/washing-and-drying/miracle-dryer-ultra-plush-25-x-36-/prod_362.html

http://www.cleanyourcar.co.uk/washing-and-drying/wash-mitts-sponges/ultra-plush-micro-noodle-wash-mitt/prod_1251.html

דעתכם?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי לא מומלץ להזמין מCYC וזה בלשון המעטה.

I.G

לא קראת את השרשור שנתתי לך?

מהקישור הראשון שלך,מדובר באותה המגבת כמו שאני הזמנתי ב אלי אקספרס.

לשיקולך.

שתהיה החלמה מהירה,

עוד שבוע שבועיים הרכב יהיה הרבה יותר מטונף :wink:

Hyundai Tucson 2.0L Open sky 2016-2019- Sold Hyundai Elantra 2006 2.0L 2006-2016-Sold, Peugeot 206XS 2015-2021 Sold

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי לא מומלץ להזמין מCYC וזה בלשון המעטה.

:wink:

מדוע?

אני אחרי 7 חבילות משם ואין לי מילה רעה לומר, נהפוכו רק דברים טובים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פרסמתי על הזמנה גדולה שביצעתי שם והם לא שלחו את זה למלון שבו שהיתי בלונדון,לא ענו לאימיילים,ולא החזירו את הכסף בכלל.

בסוף פייפאל פיצו אותי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2932 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...