Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

המלצה על מכון טסטים אמין בחיפה לביצוע טסט שנתי לרכב

samg
שימו לב! השרשור הזה בן 598 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני בד"כ מבצע את הטסט ב"טסטקאר" בנשר - בין הכניסה למתחם גרינברג לבין צומת אלוני. ניתן לזיהוי לפי מכונית (נדמה לי איזה ג'אסטי עתיקה) שתלויה מעל החומה. עד כה לא עשו לי בעיות - וכל פסילה היתה מוצדקת (פעם נורות שרופות, פעם גרמושקה קרועה).

אבא שלי עושה טסט ב"בחן" מול משרד הרישוי במפרץ, מדווח על יחס מצויין מצד הבוחנים, ויש למכון זה יתרון - פתיחה מוקדמת מאד (דומני 5:45 בבוקר), כך שאתה יכול להשלים את הטסט לפני יציאה לעבודה.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני בד"כ מבצע את הטסט ב"טסטקאר" בנשר - בין הכניסה למתחם גרינברג לבין צומת אלוני. ניתן לזיהוי לפי מכונית (נדמה לי איזה ג'אסטי עתיקה) שתלויה מעל החומה. עד כה לא עשו לי בעיות - וכל פסילה היתה מוצדקת (פעם נורות שרופות, פעם גרמושקה קרועה).

פלוס אחד, זה המכון הקבוע שלי, כבר 3 מכוניות שונות. מעולם לא פסלו אותי או חיפשו אותי.

ערוץ היוטיוב שלי: BuildiT - DIY Israel.

מעוניינים לעזור לחתולי הרחוב? מחפשים מתנה מיוחדת?

סבונים 100% טבעי ובעבודת יד- כל ההכנסות קודש לטיפול בחתולים. דברו איתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

עוד 1 לטסטקאר בנשר.

מסתכלים על מה שחשוב ולא מבלבלים את המח על שטויות.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא ממליץ להיכנס לטסט-קאר בנשר.

פעם אחת החליפו לי לוחית רישוי תקינה בטענה שהיא דהוייה, ופעם שניה טענו שצריך כיוון לגלגלים, סובבו משהו בבור, הרסו לי את הכיוון פרונט, לקחו על זה עוד 70 ש"ח, ואח"כ הצטרכתי לתקן את זה במוסך פרונט בחיפה תמורת 250 ש"ח.

* המקרים היו עם הרכב הקודם, יכול להיות שהם השתפרו מאז. אני באופן אישי לא אכנס לשם לעולם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני הייתי עושה ב-מ.מ.מ. נמצא באותו אזור של בחן, הם די זריזים ויעילים שם.

הטסט הכי מוזר שהיה לי אי פעם היה שם, בערב יום כיפור לפני הרבה שנים. נכנסתי כנראה 10 דקות לפני הסגירה - בדקו בלמים ופנסי חזית והוציאו אותי עם חותמת ומדבקה. אבל זה היה לפני ימי המיחשוב בכל עמדה.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הטסט הכי מוזר שהיה לי אי פעם היה שם, בערב יום כיפור לפני הרבה שנים. נכנסתי כנראה 10 דקות לפני הסגירה - בדקו בלמים ופנסי חזית והוציאו אותי עם חותמת ומדבקה. אבל זה היה לפני ימי המיחשוב בכל עמדה.

אז אתה מבסוט מהמקום :lol:

A good drive is measured with G's, not KMH

Always go sideways

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אולג וסטיו, אני מופתע האמת.

הייתי שם עם 3 רכבים שלי, רכב של אבי, רכב של העבודה ולא זוכר כבר מה עוד- ותמיד הכל היה מקצועי, אמין ויעיל. לא בילבלו בשכל, לא "מצאו" בעיות, הכל דפק כמו שוויצרי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אולג וסטיו, אני מופתע האמת.

הייתי שם עם 3 רכבים שלי, רכב של אבי, רכב של העבודה ולא זוכר כבר מה עוד- ותמיד הכל היה מקצועי, אמין ויעיל. לא בילבלו בשכל, לא "מצאו" בעיות, הכל דפק כמו שוויצרי.

כמו שכתבתי כבר בשרשור אחר, בזמן הטסט אחד הבוחנים התיישב איתי באוטו ואמר שמצא אתלי ליקויים, ושאני אביא לו כסף ויעבירו אותי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מינוס גדול לטסטקאר בנשר, יחס מגעיל, מחפשים אותך על כל דבר קטן, הייתי שם שנים עם 3 רכבים שונים (וחדישים יחסית) ומחפשים רק להפיל אותך! מכון מממ בצ'ק פוסט - יותר אדיבים ומקצועיים! מומלץ +1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמו שכתבתי כבר בשרשור אחר, בזמן הטסט אחד הבוחנים התיישב איתי באוטו ואמר שמצא אצלי ליקויים, ושאני אביא לו כסף ויעבירו אותי.

:shock:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 598 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...