Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

המגבר חזר מתיקון califonia boom

איתמר21
שימו לב! השרשור הזה בן 7117 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם לפני שבועיים כתבתי פה שקניתי מגבר קליפוניה בום ב500 שקל דרך אתר וואלה והוא נשרף לי באותו יום...אז לאחר שהלכתי לחברה המיבאת הם תיקנו לי אותו ללא תשלום והיו מאד נחמדים

אני בכל אופן לקליפוניה בום לא מתקרב יותר...ולמדתי את הלקח שלי שעדיף לחסוך עוד קצת כסף ולקנות כבר משהו באמת טוב ולא לקנות משהו זול כי זה כמו לקנות חתול בשק מה שכן גם רציתי להזהיר אותכם מסאבים של חברת פיור אקוסטיקס שאומנם נראים רצחניים אבל אני ממליץ בחום לא להתקרב אפילו שהמחיר מפתה!!!

ברכה והצלחה איתמר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום לכולם לפני שבועיים כתבתי פה שקניתי מגבר קליפוניה בום ב500 שקל דרך אתר וואלה והוא נשרף לי באותו יום...אז לאחר שהלכתי לחברה המיבאת הם תיקנו לי אותו ללא תשלום והיו מאד נחמדים

אני בכל אופן לקליפוניה בום לא מתקרב יותר...ולמדתי את הלקח שלי שעדיף לחסוך עוד קצת כסף ולקנות כבר משהו באמת טוב ולא לקנות משהו זול כי זה כמו לקנות חתול בשק מה שכן גם רציתי להזהיר אותכם מסאבים של חברת פיור אקוסטיקס שאומנם נראים רצחניים אבל אני ממליץ בחום לא להתקרב אפילו שהמחיר מפתה!!!

ברכה והצלחה איתמר

:mm_yeah:

מה שנכון נכון!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה צריך להבין רק דבר אחד שמכול התרד שעבר לא הבנת אותו.

אני בטוח שקליפורניה בום מתקלקלים יותר מהר מרוקפורד וכו וכו

אבל זה שבא לך מגבר שלא עובד זה מקרה יכול להיות שאפילו הוא נפל בזמן משלוח וזה קרה !

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה צריך להבין רק דבר אחד שמכול התרד שעבר לא הבנת אותו.

אני בטוח שקליפורניה בום מתקלקלים יותר מהר מרוקפורד וכו וכו

אבל זה שבא לך מגבר שלא עובד זה מקרה יכול להיות שאפילו הוא נפל בזמן משלוח וזה קרה !

הבנתי מצויין ואין ויכוח שרוקפורד לדוגמא חברה יותר אמינה מקליפורניה בום אבל אבל גם מגבר של רוקפורד יכול להתקלק אחרי עבודה שבוע ויכול להיות לזה הרבה סיבות ולא דווקא שהמגבר נפל בזמן המשלוח
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עוד לא בדקתי אותו....מחר אני ארכיב אותו ונראה....

סתם שאלה - אם אני מחבר שני רמקולים של פיוניר 350 וואט כל אחד בגישור למגבר זה יוריד מהאיכות או ישפיע לרעה על השמע?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מתן, גם יכול להיות..............

חברות מאבדות את האמינות שלהן, לא בגלל שאין אצלהן בעיות.

הן מאבדות אמינות משום שכן מתעוררות אצלהן בעיות.

ולמה ללכת רחוק, "יכל ליפול במשלוח" , זה גם יכל ליפול למוכר על הריצפה,

זאת לא הנקודה, אמינות זה לא לפי מדד של פרט יחיד, זה לפי מדד של בעיות חוזרות, ונשנות.

(מישהו יכול להעיד , שמדובר פה ביחס בעיות זהה, לחברה שאכן יגדירו כאמינה ?)

המשתמש עזב את הפורום.

if i have seen farther than other men it is because i have stood on the shoulders of giants

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מתן, גם יכול להיות..............

חברות מאבדות את האמינות שלהן, לא בגלל שאין אצלהן בעיות.

הן מאבדות אמינות משום שכן מתעוררות אצלהן בעיות.

ולמה ללכת רחוק, "יכל ליפול במשלוח" , זה גם יכל ליפול למוכר על הריצפה,

זאת לא הנקודה, אמינות זה לא לפי מדד של פרט יחיד, זה לפי מדד של בעיות חוזרות, ונשנות.

(מישהו יכול להעיד , שמדובר פה ביחס בעיות זהה, לחברה שאכן יגדירו כאמינה ?)

אני מראש אמרתי שאין מה לדבר על זה בכלל קליפורניה בום זהלא שיא האמינות .(!)

אבל אני חושב שהוא הלך קצת רחוק מידי בכול העניין הזה זה יכל לקרות לעוד חברות ולא רק קליפורניה בום

וזה פעם ראשונה שאני שומע דבר כזה על החברה הזאת

אני שמעתי את זה גם על בוס גם על סאונד סטורם וגם פיונר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברכה והצלחה איתמר

לפי מדיניות ההחלפה שלהם היית צריך לקבל מגבר חדש ולא תיקון

ואכן זה מגברי זבל

שלי התפוצץ המגבר ועלה באש פשוט זרקתי אותו לפח

New - Acura NSX 573BHP of Hybrid Awesomeness

Old - Cadillac CTS-V V8 6.2 562 BHP

Older Subaru legacy 3.6R AWD limited

Oldest - Volvo S60 AWD 240 BHP haldex 4X4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי מדיניות ההחלפה שלהם היית צריך לקבל מגבר חדש ולא תיקון

ואכן זה מגברי זבל

שלי התפוצץ המגבר ועלה באש פשוט זרקתי אותו לפח

...

נשמע שהגיע אלייך איזה מטען של אוטו בצורת מגבר.......

קומפננט חדש בשקיות למכירה !: 400 שקלים.

http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?t=59552

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7117 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...