Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מ.מ.ס.י - שרותי גרירה - לא להתקרב!!! אסון !

אורן 16V
שימו לב! השרשור הזה בן 7114 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום, סיפור שהיה היום:

לאחר שנתגלת תקלה ברכבי (לאנצ'יה תמא טורבו), שבה הרכב מסרב להניע בכל תוקף, הגיע אלי אי אילו חברים שעבודתם היא במוסך כדי לבדוק מה קרה, יחדיו הגענו למסקנה שיש להסיע את הרכב על גרר למוסך ולא יעזור אי אילו טיפולים שנעשים ליד הבית על המדרכה.

התקשרתי לחברת הביטוח שלי (כלל) והזמנתי מ.מ.ס.י שרותי דרך וגרירה, ביקשתי להזמין גרר (אמרתי בפירוש גרר) ונאמר לי שיגיע גרר עד כשעתיים, לאחר שעתיים התקשרתי ונאמר לי שתוך 10 דקות יגיע הגרר.

לאחר כ20 דקות לערך , הגיע ניידת שרות וזה לאחר שנאמר לי שיגיע גרר.

לדבריו של נהג ניידת השירות , הוא חייב לנסות לבדוק את הרכב לפני שהוא מאשר גרר, אם כך, למה ביקשתי גרר?! האם לא בדקתי כבר את הרכב ?!

ניסיתי להסביר לבחור בנעימות שאינני מעוניין שהוא יבדוק את הרכב, כיון שהנעה של הרכב תגרום לבעיה גדולה יותר (למשל במקרה של טיימינג שנקרע.), ושאני יודע את הנזק שיש לי ברכב, ושמדובר במחשב רכב ואי אילו חיישנים ואבקש ממנו לאשר לי גרר,

תשובותו הייתה:

"לא מניע , אתה אומר שאתה מבין , אני מסתכל על הידיים שלך , אין לך שום ידע, תדבר עם ממסי אני זז"

שאלתי לפשר הידיים , הוא אמר שהן אינן שחורות משמע לא עבדתי על הרכב.

לאחר שהתקשרתי ליוסי , מנהל השרות, הובהר לי שבאם לא בודק טכנאי את הרכב, אין באפשרותי לקבל גרר.

האם זה מה שסוכם ? אם כך למה אמרתם את המילה גרר ולא ניידת שרות ? למה סוכם איתי על גרר?

ואם אני רק רוצה להעביר את הרכב , כי זה רצוני , ושמונת אלף השקלים שאני משלם לביטוח הם רצוני והם כדי לכבד את רצוני ?

לאחר ויכוח והסבר מצידי שהשקעתי במנוע שלי אי אלו אלפי שקלים , ואני מעוניין שאך ורק המוסכניק שלי הפרטי יגע לי במנוע , כי הבחור שלהם איננו מבין במנוע הספיציפי הזה ואינני מעוניין שיגע בו , הגענו להחלטה ש:

"חד פעמית אני אשלח לך גרר אבל שתדע שזה לא יחזור שנית, וזה יקח עוד שעתיים" , הודעתי לו שגם אני אליהם , לא אחזור שנית.

יש לציין שבזבזתי כבר 3 שעות על ניידת שרות שבוששה לבוא , על שיחת טלפון, ועל עוד שעתיים שאחכה לגרר.

מיד התקשרתי לחברת הביטוח שלי ולסוכן הביטוח, ודרשתי מהן לשנות לי את מי שאמור להציל אותי בשעת צרה לאחר מ, ממסי.

אני ממליץ בחום, לכל אחד מכם , לבדוק האם הוא במ.מ.ס.י או לא, בעיקר אלה שאכפת להם מהמנוע שלהם או שמשפורים באי אילו שיפורים ,ויודעים מה הולך להם במנוע, ולא רוצה שאיזה פלצן שחושב שהוא יודע להניע מנוע לאחר שאתה מסביר לו שמחשב הרכב נשרף והרכב לא יניע בוודאות , אומר "אל תדאג, אני יודע לסדר גם את זה" יגע להם ברכב, אני ממליץ בחום לבדוק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 34
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

שכחתי לציין שבמשך השיחה הוצגתי מספר פעמים ע"י יוסי (המנהל) כשקרן , כאשר טענתי שיש ברכבי בוכנות שעלו לי המון כסף ואינני מעוניין שיקרה להן נזק, אז יוסי הבהיר בפני ש "30 שנה אני עובד בזה ולא שמעתי על בוכנות מיוחדות שעולות 6000 שקל"

שאלתי אותו אם אני שקרן , והוא אמר "אני לא יודע אם אתה שקרן או לא, אני אישית לא נוטה להאמין לך"

חוצפה שלא נראתה כמוה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קצת מוזר.. :roll:

לפני כשנה נשרף לי המנוע באוטו (היה חור ברדיאטור.. לא התקרר.. והמד טמפרטורה של המנוע לא עבד),

דיברתי בטלפון עם המוקד שירות של מ.מ.ס.י והם ישר שלחו לי גרר שהגיע, אמנם אחרי 3 וחצי שעות

למרות שאמרו לי שעתיים, אך הגיע ישר גרר ולקח את הרכב לחניון לילה ובבוקר הביאו ת'רכב ישר למוסך.

מי שמודד את התקדמותו, הצלחתו ואושרו בצורה יחסית לאחרים, לעד ישאר מתוסכל;

תמיד יהיה שכן עם גינה גדולה יותר, דשא ירוק יותר ומכסחת-דשא חדשה יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מנוי ב"דרכים".

שנה שעברה נתקעתי על כביש 1,

התקשרתי לדווח על התקלה, לאחר שהמוקדנית שאלה בדיוק מה הבעיה (לאחר תאונה קטנה קדימה שהייתה יומיים קודם, המאוור נגע במשהו והתחיל להשמיע רעשים קטנים וכתוצאה מכך נדלקה נורת האזהרה כללית של המנוע) וללא שום עכבות היא שלחה לי גרר.

בסופו של דבר הבעיה היתה רק בחיישן הלמדה, אולם לאחר שאמרתי לה שנדלקה הנורה היא לא עשתה לי בעיות ושלחה ישר גרר.

אני חושב שהגרר הוא פרילנסר שעובד עם כמה חברות ואז האינטרס שלו כמובן זה לגרור ולא לנסות להניע, כמו שכולנו ראינו בתוכניתו של חיים הכט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שאלת תם: האם כל מי שעושה ביטוח מקיף חייב לרכוש גם שרות גרירה? או בעצם מה הטעם לרכוש שירותי גרירה דרך הביטוח? לא יותר נוח להזמין גרר מתי שצריך? ואם רכשת שרות גרירה אצל הביטוח, אתה מחוייב להזמין את הגרר אך ורק דרך הביטוח?

פליקס

ROOONEEYY

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אורן, בלילה שהאוטו שלי נתקע, גם לי באה קודם כל ניידת שירות והוא התחיל לפרק לי את האינטרקולר.. :\

שאלתי אותו מה הוא עושה הוא אמר לי הוא בודק משהו.... אמרתי לו תעזוב תקולר ולך תבדוק את המשאבת דלק וכמובן שם היתה הבעיה.

מוסר השכל, ניידת שירות טובה רק לטעינת מצבר ותו לא. ושלא יעבדו עליכם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה לא חייב לעשות גם ביטוח גרירה.

ויתור על שרות הגרירה מוזיל את הפוליסה באיזה 100 ש"ח.

ולאורן - אתה לא שילמת ביטוח 8000 ש"ח בשביל לקבל שרות גרירה.

אתה שילמת ביטוח 7900 ש"ח בשביל ביטוח מתאונות וגניבה וצד ג', ועוד 100 ש"ח על שרות הגרירה.

It's only a sport if you use a ball

It's a real sport if you use two

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קחו המלצה לשירות הגרר הטוב ביותר שנתקלתי:

יורופ אסיסטנס

הם מביאים במהירות האפשרית את הגרר או ניידת השרות בפרק זמן שהובטח ולפעמים בהרבה פחות, בדר"כ מי שבגרר בלי הרבה ידע טכני, אצלי הם אפילו לא ניסו לבדוק מה עם הרכב חוץ מלהניע וישר גוררים.

גררו אותי מחיפה ועד ליפו למוסך כשנתקעתי בלי לשאול שום שאלה, יום אח"כ האוטו נתקע ב3 בלילה בר"ג והגרר שוב הגיע וגרר אותי לאותו מקום.

גם אחרי התאונה האחרונה שלי בא גרר מיוחדת שמותאם למצב (יצאו הגלגלים הקדמיים מהמקום ובא גרר מתאים שלא מושך מהגחון).

גם כשנתקעתי כשהמפתחות לא עבדו, הם באו עד אלי כדי להחליף בטריות.

פשוט מעולים. או שאולי זה בגלל הדיל שיש להם עם הביטוח המקיף... בכל מקרה הם אף פעם לא עשו לי בעיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם רק ממסי זה היה אסום זה היה טוב

שגריר גם לא הכי טובים שיש, אחרי שאתה מבקש גרר מגיע לך גרר, עכשיו אם יש דבר אחד שאני לא מוכן להיתפשר עליו זה גרירה בהרמה מלאה, כל פעם שביקשתי גרר בהרמה מלאה הגיע לי גרר עם מישקפיים, ואם אתה באזור פ"ת מגיע לך גרר ש*, שהוא המבין הכי גדול שיש כמה שלא תסביר לו הרכב מונמך אין אפשרות להרים אותו ב"משקפיים" הוא יגיד לך את המילים הבאות (זה כבר קרה לי פעמייים), עכשיו גררתי פיזו ספורט ככה נמוכה :? .

השירות גרירה שהייתי הכי מרוצה ממנו הוא שירות הגרירה של דרכים, פעמיים הגגר היה אצלי בפחות משעה ואחד מהם אפילו התנצל על האיחור :shock: .

החברות הגדולות מזלזלות במבוטחים הרי מה אכפת להם יש להם הרבה מבוטחים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עם ה-306 שהייתה לי נזקקתי לשרותי דרך כ-8 פעמים לאורך 4 שנים-מניסיון אישי גם ממסי וגם שגריר שוות לקליפת השום בשרות שלהן-ההגעה לשטח-הרבה זמן,האדיבות הטלפונית-הזכירה לי את הפקידות הצבאיות שרע להן בחיים וחסרות סבלנות,מקצועיות-ה"מחלץ" דרך ביצע מעקף לאימובילייזר תוך פירוק חצי רכב לאחר שהיה בסוף פיוז שרוף שבגללו הוא לא התנטרל!!,רק אחרי שהוא הלך שמנו לב שהמערכת סטיראו לא עובדת והמצית...

אוטו זה כמו אישה.היית נותן את האישה שלך למישהו אחר?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם דרכים הם זבל של חברה, לפחות באזור י-ם.

ניידת שרות של איזה חאפר שלא הפסיק להמליץ לי על מוסך של חבר שלו, וכאשר היתה בעית הצתה ברכב רצה שאני אסע עם רכב לא תקין למוסך ("-לא צריך גרר, פשוט תחזיק את הרגל כל הזמן על גז" "-אבל איך אני אבלום? האוטו יכבה לי..." "-אז תניע ותן גז").

בסוף גרריסט שרף לי קלאץ' כאשר העלה את הרכב על הגרר.

מחרתיים גישור משפטי.....

אם לא יצליח - משפט בסוף נובמבר....

לב

Spirit In The Dark

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7114 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...