Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הבה ואספר לכם על יומי בצבא (-:

sronis
שימו לב! השרשור הזה בן 7898 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אוי, מה קשים חיי החייל... סוף סוף הגעתי אתמול למקום הצבתי - הקריה. בינתיים כפוף אני למפקד מטיל אימה בשם אריה לזרוביץ (אשר עלי לציין כי עשה בחירה נהדרת במשיכתי אל מקום עבודתו :wink: ).

ביום הראשון הייתי עסוק בטיולים ברחבי הבסיס עם... ובכן, טופס טיולים כמובן.

וביום השני הועבדתי קשות משמונה בבוקר ועד שתיים בצהרים בכיסוח שאר אנשי המדור בכדורגל, כדורסל, כדורעף ופינג פונג (סתם, בעצם הקבוצה שלי לא ניצחה כמעט באף משחק, ואפילו בפינג פונג לא ניצחתי את כולם :? ).

בסיום אותו יום ספורט מעייף (כן בטח) הקפצתי הביתה ארבע עלמות חן צווחניות במכוניתי המרעישה (זה כדי שאני לא אשמע את הצווחות).

יש לציין שמזמן לא נהנתי כל כך - קודם כל לכמעט כל פקידה שיצא לי לדבר איתה שם יש חבר/מכר/קרוב משפחה בעל רכב ספורטיבי כזה או אחר כך שהיה על מה לדבר (לאחת ניסיתי במשך שעה להסביר שמגאן קופה 1.6 אוטומטית, משופרת ככל שתהיה, אינה רכב ספורטיבי, אבל לחבר שלה יש אחת צהובה עם ספוילר וזה הספיק לה :wink: ).

ולעניין המשעשע מכולם: אחרי שהפחדתי אותן קצת על 150 בכביש החוף (מי ישמע) וקצת זיגזוגים בין מכוניות, נסעתי לכיוון הרכבת בהרצליה והחלטתי לקחת את פניית ה-90 מעלות באזור קניון שבעת הכוכבים (למי שמגיע מכיוון הבריגדה ופונה ימינה במקום להמשיך ישר) "קצת" מהר. זה היה רק 70 בערך, אבל את הצווחות שמעו עד לקניון, כי עזבתי גז בפראות והבנות מצאו את עצמן מביטות כמעט אל עבר הכיוון ממנו באנו :wink:

אוי, כמה שנהנתי... כמובן ששעה אח"כ נאלצתי לבלות בהסברים שידעתי יפה מאוד מה שאני עושה, וכן הלאה... אבל את הנסיעה הזאת הן לא ישכחו (-:

רוני

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם כבר יש מסביבך כ"כ הרבה בנות אז יאללה!

הגיע הזמן שתפסיק להיות בתול! ("נ)

אנחנו מאחוריך רוני!!!

"הדבר זר לרוחנו. המשיכה לתיירות לארצנו היא בכותל המערבי, בקברי אבותינו, במערת המכפלה ובקבר רחל. לא מסלול מירוצים!"

-1970, ח"כ מנחם פורוש אל שר התיירות, בנוגע לקיום גרנד פרי ישראלי ראשון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני וחבר שלי בעל (תופים) סוויפט קטנה יצאנו איזה ערב אחד עם בנות שהכרנו באילת, בדרך חזרה חבר שלי אומר לי "..תראה איך אני מפחיד את הבנות.."

עוד לא הספקתי להגיב והוא נכנס לסיבוב במהירות שלא תבייש את קולין מקריי, תוך כדי הצעקות של הבנות, פתאם נשמע קול פיצוץ (אחד מהצמיגים האחוריים התפוצץ) ומצאנו את עצמנו עפים (בהחלקה) לתוך שדה של עשבים :lol: אני יוצא מהאוטו ומתפקע מצחוק, חבר שלי יוצא מהאוטו ומתחיל לבכות על הנזקים, והבנות.. הבנות כבר היו בחצי הדרך הביתה במונית :lol:

איזה פיספוס יותר לא שמענו מהן :lol:

היום כבר (תופים) הסוויפט מושבתת (חבר שלי מוכשר, זה בגנים שלו..).

Finger's gonna kill me.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שהצווחות שאני שומע זה משלושת החברים שישבו מאחוריי ומצדדיי בקסנטיה עת ניסיתי להסביר להם דבר או שניים על רמת האחיזה שלה (לא ,היא לא חזרה,זו אחרת,כחולה,שניתנה כחילופי לחבר). :D:D

במחשבה שנייה - הם יותר היו בעניין של לשבת מאובנים ולמלמל תפילות חרישיות לבורא עולם :wink:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם כבר יש מסביבך כ"כ הרבה בנות אז יאללה!

הגיע הזמן שתפסיק להיות בתול! ("נ)

אנחנו מאחוריך רוני!!!

יא חתיכת אזרח, מאז שקנית אוטו אתה לא סותם את הפה מה? תישע, תישע יסר...

מה שאני הספקתי לשכוח אתה עוד לא יודע יא צעיר... צ'ונג שכמוך... קנה אוטו וכבר חושב שהוא מבין משהו... פחחחח...

:wink::wink::wink:

יאללה לילה טוב, מחר צבא... :shock:

רוני

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מוסטנג פתוחה אחת

בחורה אחת

שיער מתנפנף ברוח

באמצע הלילה

אלבום התמוונות של המוסטנג 1966 והפלקון 1960 ושני אוטובוסי הטייגר 1965 ו-1975, ראו כאן:

http://www.flickr.com/photos/benihasp/

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למאה ה-21 ונקח מיאטה או לוטוס אליז :-)

יש נוסטלגיה ויש נוסטלגיה...

בדרך צריך להנות קצת :-)

חוצמזה, רוני, די לעשות שטויות עם אנשים באוטו,

מזה לא ייצאו זיונים... אלא אם כן הן ממש מפחדות :-)

MCS 2008

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חחח מה שמזכיר לי אני נוסע בקאדט עם ידידה באיילון לכיוון הרצליה

3 בלילה כביש ריק

ככה משייט על 120

פתאום היא מחליטה ואומרת

אתה נוסע ל-א-ט!

130 בסדר היא שותקת

140 (אחרי שכיביתי מזגן) היא מרוצה

150 מתחילה לפחד

160 (הגה רועד,רעש חזק מהמנוע כמו שצריך) משתפנת ואומרת לי תחזור ל100

:evil::twisted:

וזה ל DRUGSTORE החכמולוג

למה מיאטה פתוחה ולמה לוטוס אליז פתוחה ??????

נפלת על הראש שלך ....

קורבט C5 פתוחה זה למאה 20

ולא המיאטה

2001 Opel Astra 1.6

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חחח מה שמזכיר לי אני נוסע בקאדט עם ידידה באיילון לכיוון הרצליה

3 בלילה כביש ריק

ככה משייט על 120

פתאום היא מחליטה ואומרת

אתה נוסע ל-א-ט!

130 בסדר היא שותקת

140 (אחרי שכיביתי מזגן) היא מרוצה

150 מתחילה לפחד

160 (הגה רועד,רעש חזק מהמנוע כמו שצריך) משתפנת ואומרת לי תחזור ל100

:evil::twisted:

וזה ל DRUGSTORE החכמולוג

למה מיאטה פתוחה ולמה לוטוס אליז פתוחה ??????

נפלת על הראש שלך ....

קורבט C5 פתוחה זה למאה 20

ולא המיאטה

תאמינו לי בנות הזוג שלכם צריכות ללמוד מהחברה שלי... 180קמ"ש זו המהירות שאני רגיל לשוט בה (מאוחר בלילה), והחברה שלי אומרת לי לסוע יותר מהר, ב-240קמ"ש היא נרדמת לי במושב של הנוסע :D

היא בעצמה נוהגת מדי פעם בקליאו שלי ב- 150+קמ"ש, אני לא אתחיל לדבר על האקסית שלי (פניות היא הייתה לוקחת תוך כדי זריקת זנב עצבנית)...

Finger's gonna kill me.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב, אז אם מדברים על סיבובים מהירים בימי הצבא אז אני נזכר בבחורה בשם נגה ששירתה איתי.

פעם לקחתי אותה טרמפ בטנדר פיז'ו בתוך הבסיס ולקחתי סיבוב שמאלה ממש מהר.

הדלת נפתחה והיא עפה החוצה.

היא ספגה כמה חבטות ושברה את שיניה.

הואשמתי בלקיחת רכב ללא רשות (כי לא מילאו כרטיס עבודה) ובנסיעה ללא חגורת בטיחות (החוק של חגורות בטיחות בעיר רק נכנס אז, עוד לא היו רגילים).

בקלות יכולתי לשבת בכלא אבל מזל שהיתה לי פרוטקציה במשטרה צבאית.

נשפטתי בבסיס ולא בבית דין צבאי, קיבלתי קנס (ומכיוון שהייתי אחראי על העברת הדואר העלמתי את העברת הטופס למנהל התשלומים ולא נקנסתי) וזהו.

לאחר מכן נגה הפכה לאחת מאהבותיי הראשונות...

אני מקווה שעל כל מה שסיפרתי כבר חלה התיישנות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...