Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

עזרה באתר איביי - מעוניין לחפש מוכרים עם 99% ומעלה בלבד

iceco
שימו לב! השרשור הזה בן 3867 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לה"ו

הבנתי שזה מאוד קריטי הדירוג הזה , ואין לי כח כל פעם להיכנס למכירה,ולגלות שהמוכר מתחת ל-99 אחוז , אני קונה כבר כמה שנים משם, ומקפיד על זה , בגדול רוב מוחלט של המכירות היו סבירות פלוס מבחינת מהירות שליחה וקבלת המוצר.

ועוד דבר-איך בדיוק יש שם מוכרים שמדורגים כטופ רייטד סייילר עם אחוזים נמוכים של 98 אחוז ומטה ???

תודה !

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצעתי היא שתנוח מהמרדף המיותר הזה.

גם עם 80 אחוז משוב חיובי, אני לא אפחד להזמין ממוכר.

צריך לדעת להפעיל שיקול דעת, ואם יש עניין ספציפי שממנו אתה חושש, אתה יכול לקרוא את הדירוגים השליליים של אותו מוכר ולחפש אם יש אמת בחששות שלך (מוצר מזויף לדוגמא)

אם אתה רוצה לקנות איזה כיסוי לפלאפון/מגן מסך/פיצ'פקס ב-5 דולר, אל תפחד להזמין גם ממוכר שנרשם לפני חודש ויש לו 20 פידבקים.

כבר עשיתי דברים יותר אמיצים והכל היה בסדר.

FIAT Punto SX75 1998 > Punto EVO active 2010 > Bravo sensation 2011

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תלוי באמת גם מה מזמינים ומה העלות (ומה שנגזר מזה הוא הסיכון שאזמין ושלא יגיע/יגיע שבור וכו').

תסתכל (כמו שאמר המגיב מעליי) על הפידבקים השליליים (יש כאלה שהם מהותיים ורציניים, יש כאלה שלא ויש כאלה שלא תוכל לדעת, אבל זה יכול לתת אולי מושג כלשהו). קח בחשבון שלמוכר עם כמות פריטים גבוהה שנמכרה, יהיו גם פידבקים שליליים.

alfa 156 2.5.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא יודע.. נתפס לי שמוכרים שיורדים מה99 אחוז האלה, מתחילים לקבל המון תגובות שליליות, מה שאני מנסה להימנע ממנו, למשל, חיפשתי פלסטלינה לרכב, ואולי 25 ההצעות הראשונות, היו לא הכי מחמיאות למוכרים.

איך אני מסנן בהגדרות של איביי שימצא לי מוכרים רק מ99 אחוז והלאה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה זה לא מחמיאות למוכרים??

אני מציע שתבצע איזשהי פעולה מתקנת, תזמין לך מוצר שעולה דולר ממוכר שיש לו פחות מ-80 אחוז פידבקים חיוביים.

במקרה הגרוע תפסיד דולר.

במקרה הטוב תרוויח פי מיליון יותר אפשרויות לביצוע רכישה מאשר שיש לך עכשיו.

ולא קיים סינון מיותר שכזה באיביי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וואלה, לא ידעתי, חשבתי שקיים .

הזמנתי בעבר מוצרים ממוכר כזה, ולהפתעתי הוא משך אותי במיילים עד שעברו הארבעים וחמש יום ולמזלי זה הסתכם באיזה 7 דולר או משהו כזה.

אבל בגדול יכול להיות שאתה צודק ואני צריך להשתחרר מהתפיסה של 99 אחוז ופשוט לבדוק את הפידבקים שלו ואז להחליט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קורה..

גם לי קרה שלא הגיע אלי מוצר שהוזמן ממוכר, אפילו מכאלה עם 99 אחוז פידבק חיובי.

זה לא שהכסף הלך, זה תמיד או כסף או מוצר.

יכול להיות שאתה לא יודע איך להשתמש בערוצים של אחרי הקניה, ובגלל זה אתה חושש להיכוות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רוצה להרגיש בטוח? תפעיל שיקול דעת, תלמד לזהות נוכלים, תכיר מחירים של מוצרים דומים, תחליף כמה מילים עם המוכר, תשאל שאלות אודות המוצר,השילוח, מזג האוויר בסין וכו'. תלקט לך רשימה של מוכרים אמינים ותשמור במועדפים (אופציה מובנת באיביי), לפעמים אף שווה לעשות שיחה בין לאומית בשביל הרגשת הבטחון (במידה ומדובר במוצר רציני כמובן). תלמד להשתמש בצורה נבונה בשורת החיפוש (רלוונטי לכל מנועי חיפוש..)

אל תחפש 99% של פידבקים חיובים, מיותר ומגביל אותך.

:wink: if it's not clean enough :arrow: add some elbow grease

**Warning, this post may contain sarcasm ... it's your decision to get upset about it**

בבקשה לא לשלוח לי ה.פ עם שאלות שרלוונטיות לפורום דיטיילינג :nono:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...