Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

FIFA 2014 או PES 2014

talsela87
שימו לב! השרשור הזה בן 3863 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מה אתם בוחרים?

אני אישית הפעם קונה רק פיפא 2014, השקיעו במנוע חדש וגם אני רוצה לקנות תפלייסטיישן החדש והפרו החדש לא מגיע אליו, מעפנים כאלה..

מה אתם מעדיפים?

http://pcgalaxy.co.il/fifa-2014-demo-download/ פיפא הורדה של הדמו

http://pcgalaxy.co.il/pro-evolution-soccer-2014-trailer-and-features-video/ פרו אבולושן

בעל סיאט איביזה גאה !

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני אישית תמיד שיחקתי ונהנתי יותר מהפרו, למרות שאין ספק שבאספקטים רבים פיפא עולה עליו בכמה דרגות.

הפרו של השנה הוא משחק שונה לגמרי וצעד בכיוון הנכון, אבל לפחות מהדמו, מרגיש שהמשחק לא שלם לגמרי (מנוע חדש) אבל עם המון פוטנציאל שבתקווה ימומש שנה הבאה. השנה אני אשאר עם 2013.

אגב, בלי קשר לאיכות עצמה של המשחקים, איך שEA מתנהלים זה פשוט גועל נפש. חברה מגעילה שמנסה להפיל את המתחרים לא ע"י שיפור המשחק שלהם עצמם אלא ע"י רכישת רשיונות בלעדיים בסכומי כסף עצומים רק בכדי שהמתחרים לא יוכלו להשתמש בהם. רק השנה הם רכשו זכויות בלעדיות של כל האצטדיונים של הליגה הספרדית (20) אבל הם עצמם משתמשים רק ב3 מהם. מונופוליזציה מגעילה שעוד תהיה בעוכריהם של שחקני פיפא ופרו גם יחד, לא רחוק היום שEA ישתלטו על כל הרשיונות הבלעדיים והפרו יעלם כליל. הם עשו את זה עם כותר הNFL שלהם (הכחידו את הכותר של החברה המתחרה 2K ע"י רכישת רשיונות בלעדיים של ליגת הNFL) וניסו לעשות את זה גם עם כותר הNBA שלהם. לא סתם היא נבחרה כחברה השנואה בארה"ב בשנתיים האחרונות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בנבא 2K לוקחת בענק, אין בכלל תחרות. בכדורגל עוד אפשר להתווכח. המשחקיות של הפרו מעט מציאותית יותר ומעניינת. פיפא מרגיש לי תמיד יותר מלוטש. התפריטים, המקשים האפשרויות, המשחק לשחקן יחיד. אני מסכים לגבי EA, הם פשוט מסמלים את כל מה שמגעיל במונופול. זה לא שהתחרות עם מתחרים מפריעה לי, מפריע לי שהתחרות שלהם פוגעת בצרכנים.

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא שיחקתי בPES של השנים האחרונות (האחרון היה 09 שהיה משחק מצויין והרבה יותר טוב מהפיפא) אבל מ2011 פיפא ידה על העליונה , משחק מהיר זורם ומהנה הרבה יותר מהפרו , כמובן שלכל אחד דעה לכאן ולכאן , עצתי היא - אם אתה קונה את המשחק מקורי , בכל חנות קונסולות יש קונסולה מחוברת לטלוויזיה , בקש לשחק בשני המשחקים ותחליט בעצמך , כמובן שיהיו גם ביקורות בYOUTUBE.

9.5 שעות דייט ? בערך המערכת יחסים הכי ארוכה שלי
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא שיחקתי בPES של השנים האחרונות (האחרון היה 09 שהיה משחק מצויין והרבה יותר טוב מהפיפא) אבל מ2011 פיפא ידה על העליונה , משחק מהיר זורם ומהנה הרבה יותר מהפרו , כמובן שלכל אחד דעה לכאן ולכאן , עצתי היא - אם אתה קונה את המשחק מקורי , בכל חנות קונסולות יש קונסולה מחוברת לטלוויזיה , בקש לשחק בשני המשחקים ותחליט בעצמך , כמובן שיהיו גם ביקורות בYOUTUBE.

צודק

אני אישית לא יודע עדיין

שתיהם שיפרו המון אבל אחת הסיבות הגדולות זה הסיבה שהפרו לא מגיע לקונסולה של הדור הבא של סוני, אז נראה..

בעל סיאט איביזה גאה !

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בנבא 2K לוקחת בענק, אין בכלל תחרות. בכדורגל עוד אפשר להתווכח. המשחקיות של הפרו מעט מציאותית יותר ומעניינת. פיפא מרגיש לי תמיד יותר מלוטש. התפריטים, המקשים האפשרויות, המשחק לשחקן יחיד. אני מסכים לגבי EA, הם פשוט מסמלים את כל מה שמגעיל במונופול. זה לא שהתחרות עם מתחרים מפריעה לי, מפריע לי שהתחרות שלהם פוגעת בצרכנים.

אגב, 2K מפתחת משחקי ספורט אבל בכדורגל היא מפחדת להתעסק, היא טענה את זה באחד מההכרזות של הNBA כמו שאתה אומר.. ששאלו את זה אחד מהאתרים הגדולים, לדעתי IGN

בעל סיאט איביזה גאה !

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כתבתי ביקורת קצרצרה על הפרו ה14 בדיון על גיימינג כאן בעוף. משחק ריאליסטי ויפה מאוד. כשממשחקים לשחקן יחיד לעתים זה קצת דבילי, אבל אחלה של משחק בסה"כ. קונאמי עשו התקדמות גדולה השנה. המשחק גם מאוד מאתגר.

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ועדיין פיפא מפורט הרבה יותר, ריאליסטי יותר וממש גורם לך להכנס יותר למשחק. פרו זוועה לדעתי.

ולכן אתן לו בכל הכבוד את הזכות להרצות לי על מחזיקי כוסות וגגות שמש, לא יותר מזה.

ZOOM-ZOOM

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לטעמי הנוכחי הרבה יותר טוב. מצד שני זה עניין של טעם. תגיד לחבר שחבל שהוא קנה את המשחק לפני שהוא שיחק בדמו. את הדמו אפשר להוריד בחינם באינטרנט, ואז לא צריך לבזבז כסף על משחק.

שומאכר, אתה מתכוון לפיפ"א 14?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בשנים האחרונות הפכתי לחסיד של פיפ"א אחרי שנים של PES.

הפרו החדש מרגיש איטי מקודמיו, ואני פשוט לא מצליח להתגבר על עניין הזכויות יוצרים בפרו. אחרי הפיפ"א זה מאוד מורגש ומאוד מפריע.

איך אין קבוצה כמו דורטמונד!?, משחררים משחק חדש בלי חצי מההעברות החדשות, בליגה האנגלית צריך לנחש איזה קבוצה בחרת,

התלבושות לא דומות, המון שחקנים פשוט לא דומים לעצמם בעליל.

מצד שני הורדתי את הדמו של פיפ"א 2014 והמשחק נראה מאוד דומה לקודמו (שזה בסדר גמור מבחינתי). כנראה שנצטרף לחכות כמה ימים שיצא המשחק לראות מה השינויים שנעשו בו.

בקיצור, אני באופן אישי לא רואה שום סיבה להעדיף פרו על פיפא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לטעמי הנוכחי הרבה יותר טוב. מצד שני זה עניין של טעם. תגיד לחבר שחבל שהוא קנה את המשחק לפני שהוא שיחק בדמו. את הדמו אפשר להוריד בחינם באינטרנט, ואז לא צריך לבזבז כסף על משחק.

שומאכר, אתה מתכוון לפיפ"א 14?

זה מה קורה שקונים בשליפה...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מתכוון ל-2 הקודמים בהשוואות ראש בראש ביניהם (פיפא ופרו). הפיפא לוקח בגדול מבחינתי, על פי כל מה שכתבתי.

ולכן אתן לו בכל הכבוד את הזכות להרצות לי על מחזיקי כוסות וגגות שמש, לא יותר מזה.

ZOOM-ZOOM

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...