Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

תוצאות בדיקה - הונדה סיוויק 2004

Untitled
שימו לב! השרשור הזה בן 3874 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הרכב הוא עם 130,000 קילומטר

מבחינה קוסמטית חיצונית ופנימית הוא לא משהו

הבן אדם אומר שהוא לא מתכוון לרדת מ27K ואני שואל את אלה שמבינים האם הרכב שווה את ההשקעה?

גם החלון הימני לא עובד (הוא אומר שזה כנראה פיוז)

1240320_158041174395707_791534084_n.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי - לא מציאה. מוזנח.

יש מצבור של כל מיני דברים (ממיר קטליטי - אם וכאשר, עשוי להיות גם יקר) ומלבד כל המכות בפח וחוסרים בפלסטיקה (לי זה היה מציק אישית) נרשם הספק מנוע נמוך.

האם יש ברשותך איזשהו פלט של בדיקת המנוע?

"אהבתי" את ה"X" שנרשם ליד הגיר. סתם ככה...(לפחות העצלנים היו רושמים איזושהי הערה).

אם הפרטים האילו (בעיקר החוסרים וההזנחה שנראית בעין) אינם מציקים לך - הייתי בודק שוב במוסך, לגבי המנוע והממיר.

כ"כ - על כמה עומד מחיר המחירון ?

alfa 156 2.5.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי - לא מציאה. מוזנח.

יש מצבור של כל מיני דברים (ממיר קטליטי - אם וכאשר, עשוי להיות גם יקר) ומלבד כל המכות בפח וחוסרים בפלסטיקה (לי זה היה מציק אישית) נרשם הספק מנוע נמוך.

האם יש ברשותך איזשהו פלט של בדיקת המנוע?

"אהבתי" את ה"X" שנרשם ליד הגיר. סתם ככה...(לפחות העצלנים היו רושמים איזושהי הערה).

אם הפרטים האילו (בעיקר החוסרים וההזנחה שנראית בעין) אינם מציקים לך - הייתי בודק שוב במוסך, לגבי המנוע והממיר.

כ"כ - על כמה עומד מחיר המחירון ?

המחירון שלה הוא 31

מבחינת המנוע הוא נותן הספק של 86 מתוך 110 כוחות סוס.

לגבי הגיר הם לא מתחייבים ככה שזה לא רלוונטי, אבל הוא אמר לי בעל פה שהוא תקין לחלוטין!

העברת הילוכים חלקה והכל בסדר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תראה, שכחתי להוסיף החלפת צמיגים, חלון ימני - לדעתי - סיכוי נמוך שזה פיוז.

בדר"כ מנגנון / מנוע. עשוי להיות לא זול. פנסים - מה לא בסדר בהם ? (נורות או שעכורים ?).

מנגנון של המגבים - ?

שמע - הייתי מנסה לקבל הערכת מחיר לתיקונים ומנסה ללחוץ את המוכר להוריד עוד. הוא לא ימכור את הרכב הזה במחיר הזה.

לא יסכים - בטוח שתמצא רכב במצב יותר טוב.

alfa 156 2.5.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרכב מוזנח מכנית לא רק קוסמטית, יש איזשהיא היסטוריית טיפולים!?

אם תלך למורשה, בפחות מעשיריה לא תצא בתיקונים האלה, אם תלך למוסך מתמחה עדיין תהיה מעל 5 (אופטימי מאד),

היות והמוכר לא יורד מ 27, הייתי הולך, אני בטוח שיש מספיק סיוויקים בשנתון במצב טוב בהרבה.

גם אם הוא יורד ל 17 הרכב הזה יהיה בור ללא תחתית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צריך לזכור שרכב הוא קודם כל מכונה, ומכונה מוזנחת לא תתפקד כמו שצריך, על אף מוניטין האמינות המופתית של היצרן.

מילא אם הרכב היה מוצע במחיר מציאה, אבל גם זה לא. אני אפילו לא הייתי לוקח לבדיקה.

אני משער שעל היסטוריית טיפולים אין מה לדבר :roll:

בקיצור - עבור לרכב הבא. אין שום בעייה לשלם מחירון ואף מעל המחירון על רכב ששווה את זה. יש כאלה בחוץ.

איתמר

"מדינה מפותחת היא לא מדינה בה העניים נוסעים ברכב פרטי אלא מדינה בה העשירים נוסעים בתחבורה ציבורית"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איזה באסה זאת ההונדה השניה שאני לוקח לבדיקה תוך שבועים :[

1000 שקל בשבילי זה לא קצת \=

אבל אני מאמין שעדיף לבלות את הזמן במכוני בדיקה מאשר במוסכים שיגבו הרבה יותר מ500 \=

אבל תודה לכם בכל אופן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רק לי הבדיקה הזאת ניראת כמו בולשיט מוחלט? זה כמו הבדיקה של חברות הליסינג שיוצאת הכול נקי, רק שפה הכול מסומן ב-X. המשותף לשניהם שאי אפשר ללמוד כלום מהבדיקה.

קח את הרכב לבדיקה במוסך, לקבלת חוות דעת אמיתית לגבי מצב הרכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם תגיע עם נייר בלבד, לא יתנו הצעת מחיר. לא הצעה רצינית בכל אופן. מקסימום זריקת מספרים לא מחייבת באוויר.

צריך להגיע עם הרכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3874 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...