Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

איך מחנכים כלב להפסיק לסמן טריטוריה בבית

bigbosf
שימו לב! השרשור הזה בן 3846 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום חברים. הכלב המדובר מסוג פינצ'ר מעורב. הוא מסיבי מאוד. בן 5 בערך. בכל מקרה התייאשתי ממנו ואני חייב את עזרתכם. הוא נוהג להשתין איפה שבא לו בבית. גם אם אני אקח אותו לטיול של יומיים שהוא רק ישתין בחוץ בלי הפסקה , בשניה שאני אעזוב אותו בבית לבד הוא יתחיל לסמן. הוא לא מסתפק רק בסימונים בחצר , של כל מה שניתן. זה כבר הגיע למצב שאי אפשר לשים שום דבר על הרצפה מבלי לחשוש שהוא יסמן אותו. אנא הושיעו.

יש לי גם נקבה והיא מחונכת מגיל 0. רק שבזמן האחרון התחלתי לקלוט שהיא כנראה מסמנת אחריו. עושה עליו בדיקה נוספת. ברגע שהוא יחדל אני מניח שהיא תפסיק גם.

בשלב זה של חיי, אצהיר ללא התחייבות שלעולם לא אעבור לאוטומט כל עוד גופי מתפקד וגפיי נעות כמתוכנן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מסורס ומעוקרת?

הכלבה מעוקרת. הכלב לא מסורס.

בשלב זה של חיי, אצהיר ללא התחייבות שלעולם לא אעבור לאוטומט כל עוד גופי מתפקד וגפיי נעות כמתוכנן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל כלב שהיה אצלי בבית הפתרון היה "לכעוס" עליו, לאט לאט היה מבין.

עד שהוא יבין ואני לא חושב שזה יקרה בעשור הקרוב , הבית יריח כמו האיזור שקרוב לתחנה מרכזית בת"א.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אמרת שהכלב בן 5, הוא מסמן לכם כבר 5 שנים או שזה התחיל לא מזמן?

הוא תמיד היה מסמן. אבל הגיעו מים עד נפש (או שתן).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצויין, יש לך את הפיתרון.

סירוס יגמול אותו מהמנהג המגונה ? יש למישהו מושג מה העלות של ניתוח כזה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחרי 5 שנים זה יהיה קשה לגרום לו להפסיק למרות שזה אפשרי.

מכיוון שמדובר בכלב בוגר, הייתי מציע שתיוועץ במאלף מקצועי ע"מ לגבש תוכנית עבודה ספציפית עבור הכלב מכיוון שספק אם השיטות הקונבנציונליות לחינוך גורים יעבדו במקרה שלך.

סירוס לא יגרום לו להפסיק לסמן, הפיתרון הזה עובד על חתולים לא על כלבים (מה גם שסירוס כלב בן 5 זה מאוחר מידי ע"מ להשפיע בכלל על ההתנהגות שלו).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סירוס יגמול אותו מהמנהג המגונה ? יש למישהו מושג מה העלות של ניתוח כזה?

בהחלט מאמין שכן. יש נקבה בבית וחייבים להזכיר לה שיש גם זכר. שתן מעביר את המסר מצויין.

העלות היא כמה מאות בודדות של שקלים. תנסה לסרס דרך עמותות, יהיה יותר זול.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 4 שבועות מאוחר יותר ...

סירוס לא יעזור, מה שהוא יעשה זה אחד משלושת הדברים:

1-הכלב יהפוך לסמרטוט, כול היום ישב במקום מסויים ולא יניד עפעף. 2-יהפוך להיות מאוד אגרסיבי עד כדאי שתצטרכו להרדים אותו. 3-לא יהיה שום הבדל של ליפני ואחרי.

בגילאים האלה כבר אין כול כך טעם לסרס, הייתה צריך להתחיל לצעוק עליו בשניה שהוא השתין בבית, הכלב שלי היה אוכל משקופים בבית, כן כן, ממש אוכל אותם, את הפלדלת הוא שרט כול כך חזק שלא רק שהכיסוי ירד אלא נשארו שריטות שאי אפשר להוריד, כול פעם שהיתי בא והייתי רואה משקוף אכול הייתי צועק על הכלב ואז הולך עושה את עצמי נעלב, זה לקח סביבות השלושה חודשים אבל אז הוא הפסיק לגמרי.

HU: DEH-P690UB|Rear:JBL CS3196 (6X9)|SubWoofer:JBL GTO1204D|Mono:RockFord P3001|Front:Morel Hybrid Ovation 6

Front AMP:Rockford Punch 500a2|

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כול פעם שהיתי בא והייתי רואה משקוף אכול הייתי צועק על הכלב ואז הולך עושה את עצמי נעלב, זה לקח סביבות השלושה חודשים אבל אז הוא הפסיק לגמרי.

מבלי להתייחס לשאר הדברים שאמרת, שגם הם בספק נכונים- מה שעשית הוא השגיאה הגדולה ביותר שאפשר לעשות. היכולת של כלב לקשר בין הצעקות לפעולה שהוא עשה נגמרת תוך כמה שניות.

אם הכלב עושה משהו רע ואתה צועק עליו מייד הוא מקשר את המעשה לצעקה.

אם הכלב עשה משהו רע ואתה צועק עליו לאחר אפילו כמה דקות הוא מקשר אותך לצעקה. התוצאה היא שכל פעם שהוא יראה אותך נכנס/מתקרב וכו' הוא יצפה לצעקה.

חבל שאנשים מנסים לחנך בע"ח מבלי להבין איך עושים את זה ולא נעזרים במישהו מקצועי.

בסוף הם מרדימים/זורקים/מוסרים את הכלב מבלי שהם מבינים שכמעט תמיד הבעיה בהם ולא בכלב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...