Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

התקנת קרוז קונטרול להונדה סיוויק FK2 2008 ידנית 5 דלתות, איך?

ohanaohad
שימו לב! השרשור הזה בן 3876 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אהלן!

ברשותי סיוויק 2008 ידנית דגם FK2, 5 דלתות

הרכב נקנה ממש לפני כמה חודשים, וגיליתי שהוא חסכוני בדלק רק כאשר נוהגים כמו סבתא (בערך כמו כל רכב לא?).

זאת אומרת, בנסיעות בין עירוניות, בנגיעה מדויקת בגז, ללא שינויי מהירויות למשך זמן רצוף, אפשר להגיע לצריכה של 5 ליטר ל100קמ - אמיתי, נבדק (בהילוך שישי, מהירות של 120+).

בנוסף, בנסיעה בעיר במהירויות נמוכות, בסלד מסוים לטווח ארוך - גם אפשר להגיע לצריכת דלק די קרובה.

מכיוון, שמשחק קל עם דוושת הגז ישנה לי את הסלד ואז יקפיץ את הצריכה ל7 או אפילו 9 ליטר ל100קמ, חשבתי להתקין קרוז קונטרול שישמור על מהירות וסלד רציף בכבישים בין עירוניים.

*בנסיעה האחרונה שלי לאילת דרך כביש 6, אפשר היה לחסוך יותר דלק עם הלחיצה על הגז הייתה ק-ב-ו-ע-ה מוחלטת וללא שום משחק עקב עייפות של הרגל או שינוי תנוחת ישיבה, זאת אומרת שאם הייתי מקבע את דוושת הגז בדיוק על סלד מסוים ומהירות קבועה ללא שום שינוי, הייתי מקבל צריכת דלק קבועה לכל אורך הסיעה (ללא שיפועים כמובן).

אז חשבתי להתקין קרוז קונטרול, קיט שמתאים לרכב שלי, הידני.

קיט לרכישה לא מצאתי, אבל מצאתי המון אנשים עם סיוויק כמו שלי מאנגליה\אירופה מפורומים אשר יש בידם את הרכב עם קרוז קונטרול עובדת ותקינה מהיצרן.

מה שאומר שניתן לרכוש את הקיט אפטרמרקט או להוציא מרכב טוטאלוס.

היכן? מה מחפשים בגוגל? האם ידוע למישהו על מדריך מסוים של התקנה?

*זכור לי מישהו מהפורום שהתקין קיט קרוז קונטרול לרכבו הידני, הזמין את החלקים מחול והכל עובד מצוין.

תודה,

אוהד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא בטוח שזה מה שיעזור לך לחסוך בדלק.

גם בקרת שיוט תזרים יותר דלק למערכת במהלך מאמץ או בעליה על מנת לשמור על המהירות.

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האם אתה נוסע כל כך הרבה בכבישים בין עירוניים ללא תנועה בינונית-כבדה שמאפשרים לך להפעיל CC ?

האם אתה חושב שההשקעה תחזיר את עצמה ?

האם הנוחות תעלה ברמה ניכרת ?

בתוך העיר זו מערכת חסרת תועלת.

בכבישים בעלי שיפוע , CC יצרוך יותר דלק.

ברכבי אוטומוט המערכת במקצת שימושית יותר.

דעתי:

נוהג על FK2 שנתון '11 אוטו' ללא CC ,יומיות עירוני/בינעירוני ולא רואה בCC משהו שימושי במדינתנו.:wink:

האם עשית מספיק חושבין בנושא?

לגבי פרטים על המערכת, גש לחברה, נדמה לי המקום היחיד שישפוך מידע.

.When a man opens a car-door for his wife, it's either a new car or a new wife

טבלאות השוואה לפולישים,פדים ועוד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3876 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...