Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פיאט גרנדה פונטו\איבו מול בראבו-קצת סדר בבלגן

Murzilka
שימו לב! השרשור הזה בן 3875 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ראשית אציין שאני מתעניינת בדגם האוטומטי בלבד, אין לי רישיון לידני.

משנים 2009-2011 בתקציב של כ-50K.

מקריאה בפורום ראיתי שבעלי הבראבו מרוצים ומדווחים על אמינות הרכב בכללי והגיר בפרט, מנגד חיפוש על הפונטו הרובוטיות מגלה לי שלל תלונות על אמינות הגיר הרובוטי.

האם הגירים בשני הגדמים שונים?

אני מחפשת רכב שיהיה:

1.אמין

2.חיסכוני

3.בטיחותי

אופי הנסיעות עירוני והררי בעיקר, כ20-25KKM בשנה.

מימדיה של הפונטו בהחלט עונים על הדרישות, זוג צעיר בלי ילדים.

אנחנו מצפים להשאר עם האוטו כ-5 שנים ומעדיפים לא לבלות במוסכים מעבר לטיפולים התקופתיים.

השאלה איזה מהדגמים מומלץ יותר?

או שאולי כדאי לוותר על הפינוק שהאיטלקיות מציאות לטובת הפשטות והאמינות של הסופר מיני מהמזרח הרחוק (מאזדה 2\I20\סוויפט)?

תודה רבה לכל העוזרים

וגמר חתימה טובה לכל הצמים.

Mini Cooper S R56 - לכיף

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בעיקרון מדובר בגיר זהה או דומה ובכל מקרה רובוטי. העובדה שאתה רואה יותר תלונות של בעלי פונטו נובעת מכך שמדובר בהרבה יותר כלי רכב כאלו שחלקם גם ותיק יותר על הכביש. מצד שני גם הסלספיד של אלפא הוא גיר כזה ויש לא מעט 159, 156 וגם 147 עם כזה גיר ודווקא שם התלונות להערכתי מועטות ביחס. קצת תעלומה הענין הזה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ההסבר לפער כנראה סוג הלקוחות.

בלי הכללות, אבל בעלים טיפוסי של אלפא ישקיע קצת יותר בטיפולים, שמנים מתאימים וכו'. גם בעלי בראבו, כנראה. פונטו מגיעים לאוכלוסיה הרחבה ולא כל רוכשי פונטו יקפידו באותו אופן.

לדעתי גם בקרב בעלי פונטו, התלונות על הרובוט עדיין סבירות, בוא נאמר שמהתרשמות הן בערך כמו עם DSG. בגדול כמובן עדיף ידני...

ערן | חבר IAROC - הבית לבעלי וחובבי אלפא רומיאו* - נפגשים כל יום שישי בהרצליה פיתוח!

*וגם אבארט :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי הקילומטרז שאת הולכת לעשות לא עדיף כבר דיזל، ב50 אלף ניתן למצוא אחד יחסית שמור.

לא היהי קילומטרז של פיאט בנזין אבל יחסית שמור או לבדוק אופציה כלשהי לשלב איתה מערכת גז על מנת חיסכון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

20-25 אלף ק"מ בשנה לא מצדיקים דיזל, כי 50K קונה לך גרנדה פונטו שמורה עם ק"מ נמוך, אוטומטית - בעוד שסכום זהה לא יתן לך רכב דיזל אוטומטי עם ק"מ נמוך...

בכל מקרה - זה אחלה רכב בתקציב הנ"ל, חסכוני בהרבה ממאזדה 2 ודומותיה.

החיסכון החודשי הוא סביבות 200-300 ש"ח בהוצאות דלק, כמו כן למיטב ידיעתי יש ביטוח זול יותר על רכבי פיאט, הם פחות גניבים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי הקילומטרז שאת הולכת לעשות לא עדיף כבר דיזל، ב50 אלף ניתן למצוא אחד יחסית שמור.

לא היהי קילומטרז של פיאט בנזין אבל יחסית שמור או לבדוק אופציה כלשהי לשלב איתה מערכת גז על מנת חיסכון.

אם היו אופציות של דיזל אוטומטיות שמורות משנים 2009 ומעלה בתקציב, השרשור הנ"ל כנראה שלא היה נפתח, לצערי רובן ידניות ועם היסטוריה של מוניות וכד'.

בכל אופן, לעיניינו.

תודה רבה לכל העונים והעוזרים, אשמח אם בכל זאת תוכלו לחדד לי את הנושא הגיר הרובוטי, אם הוא רק דומה או זהה.

ואם יש עוד דברים שאני צריכה לדעת לפני הקניה של פיאט בראבו\פונטו.

שוב תודה,

יום טוב לכולם :)

Mini Cooper S R56 - לכיף

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3875 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...