Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

איפה אתם קונים/מזמינים ציוד לחיות המחמד שלכם ?

קאררה
שימו לב! השרשור הזה בן 3879 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

יש לי כלבה, שובבה מאוד אני חייב לציין.

היא נמצאת הרבה בבית ובגלל זה אני משתמש בפדים מיוחדים לצרכים שעולים לא מעט כסף. בעבר קראתי שמישהו מזמין דרך האינטרנט את הפדים האלה במבצע של 2+1.

בנוסף אני קונה מזון בהרצליה פיתוח בצומת של המשכית של חברת ADVANCED, זה אוכל שנחשב טוב ?

צעצועים ושטויות אני קונה באינטרנט. לאחרונה קניתי גם טיפות נגד קרציות ופשפשים במחיר מאוד נמוך, טרם נוסה והוגדר כהצלחה.

Time is the only thing standing between me and the throne

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כנראה שקראת שאני קונה את הפדים הנ"ל.

האמת שהפסקתי לקנות את הפדים כי הגור השני שלי מחסל אותם והוא עדיין לא מספיק ממושמע להעביר כמה שעות בלי לקרוע את הפד לחתיכות, במהלך היום הוא לא עושה קקי אלא רק בבוקר ובערב כשאני מוציא אותו לחצר, פיפי הוא עושה אז אני פשוט מעביר מגבון רצפה חד פעמי, יותר פשוט מאשר לאסוף חתיכות פדים.

לגבי האוכל של Advanced אני לא מכיר אותו, שלי אוכלים Royal Canin גורים קטנים, אני קונה שק של 4 קילו ב-139-149 שקלים (139 עולה בקואלה סנטר בהזמנה מהאתר, 149 בקוקוברה).

טיפות נגד קרציות ופשפשים אני קונה להם Advantix, עולה בערך 160 שקל ל-4 קפסולות (אחת לחודשיים קונה קופסה כי יש לי שני גורים).

צעצועים אני מעדיף לראות כי הקטן קורע כל דבר שהוא יכול אז אני מעדיף להרגיש את הצעצוע לפני, אז קונה בצומת ביל"ו או בקואלה סנטר בפ"ת או בקוקוברה (רשת חנויות).

חטיפים אני קונה להם מעין דליים קטנים כאלה של חטיפי עוף וביסקוויט, בקוקוברה דלי כזה עולה 70 שקל במבצע 2+1, חטיפים אחרים הם בד"כ במבצעי 2+1 (קוקוברה) או 4+1 (ביל"ו סנטר).

הרבה דברים יש בקואלה סנטר במחירים מאוד נמוכים להזמנה דרך האינטרנט וגם בצומת ביל"ו.

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש מצב שאתה משתף איפה אתה קונה את הפדים ?

גם הגורה שלי משחקת איתם, אבל לפעמים זה עדיין עדיף מאשר לרדוף אחריה עם המגבונים

כנראה שקראת שאני קונה את הפדים הנ"ל.

האמת שהפסקתי לקנות את הפדים כי הגור השני שלי מחסל אותם והוא עדיין לא מספיק ממושמע להעביר כמה שעות בלי לקרוע את הפד לחתיכות, במהלך היום הוא לא עושה קקי אלא רק בבוקר ובערב כשאני מוציא אותו לחצר, פיפי הוא עושה אז אני פשוט מעביר מגבון רצפה חד פעמי, יותר פשוט מאשר לאסוף חתיכות פדים.

לגבי האוכל של Advanced אני לא מכיר אותו, שלי אוכלים Royal Canin גורים קטנים, אני קונה שק של 4 קילו ב-139-149 שקלים (139 עולה בקואלה סנטר בהזמנה מהאתר, 149 בקוקוברה).

טיפות נגד קרציות ופשפשים אני קונה להם Advantix, עולה בערך 160 שקל ל-4 קפסולות (אחת לחודשיים קונה קופסה כי יש לי שני גורים).

צעצועים אני מעדיף לראות כי הקטן קורע כל דבר שהוא יכול אז אני מעדיף להרגיש את הצעצוע לפני, אז קונה בצומת ביל"ו או בקואלה סנטר בפ"ת או בקוקוברה (רשת חנויות).

חטיפים אני קונה להם מעין דליים קטנים כאלה של חטיפי עוף וביסקוויט, בקוקוברה דלי כזה עולה 70 שקל במבצע 2+1, חטיפים אחרים הם בד"כ במבצעי 2+1 (קוקוברה) או 4+1 (ביל"ו סנטר).

הרבה דברים יש בקואלה סנטר במחירים מאוד נמוכים להזמנה דרך האינטרנט וגם בצומת ביל"ו.

Time is the only thing standing between me and the throne

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קונה מקואלה סנטר 4 ב-100 ש"ח או מקוקוברה 3 חבילות ב-90 ש"ח.

אצלי הקטן יותר לא רק משחק איתם, הוא קורע אותם לגזרים, לפעמים אפילו אחרי שכבר עשה על הפד פיפי הוא קורע אותו עם השיניים, מאז החלטתי לא להשתמש בהם יותר למהלך היום.

ליאור

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אנחנו מאכילים באוכל טבעי (גרונות) יוצא כמה שקלים בודדים לחודש.

בקשר לחומרים נגד קרציות ופרעושים, פעם היינו שמים כמו שאמרו ההוראות על התכשיר (אחת לחודש, חודש וחצי בערך), עד שהוטרינר אמר לנו שבחורף לא צריך וגם בקיץ לא לרוץ לשים. אחרי כמה ניסיונות הגענו למצב שאנחנו שמים להם במשך ארבעה חודשים בשנה, מה שכן הם לא משחקים עם כלבים אחרים בגינה, הם משחקים רק עם עצמם.

משחקים\צעצועים אנחנו קונים אצל הקצב עצם בקר ונותנים להם, זה יוצא שהם משחקים בזה כמו בקונג הקנוי מהחנויות, רק יותר זול - 25 לעצם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אצלי קיבלתי את הקטן מפוצץ בפרעושים, שמתי לו אמפולה אחת ותוך כמה שעות נעלמו כל הפרעושים.

לגדול פעם קניתי תרסיס של פרונטליין ושמתי לו פעם אחת, ולאחר מכן לא שמתי לו 6 חודשים בערך, לא היה אף יצור למרות שהוא היה מסתובב הרבה במדשאות, אבל לא שיחק עם כלבים אחרים.

את הגרונות אתם מבשלים או שמפשירים ונותנים להם?

ליאור

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני הכל, תבדוק את כל מה שאני אומר בפורומים באינטרנט. האוכל משתנה בין כלב לכלב.

אצלי הם מקבלים גרונות עוף לא מבושלים (הבישול מרכך את העצמות ועושה אותן מסוכנות). הם מקבלים גם איברים פנימיים (כבד, קורקבן וכו').

אם מעניין אותך עוד, תעשה חיפוש "barf" או "תזונת בשר לכלבים" בגוגל

העצם בקר שאני נותן להם למשחק טובה גם בניקוי שיניים. הכלב שלי היה צריך לעבור ניקוי שיניים, ואחרי משחק עם העצם הן התנקו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני קונה בכל טוב לחי,בהרצליה ברחוב סוקולוב 7.

אומרים בכמה קניתם את המוצרים והם מתחרים במחירים במקום מורידים וגם נותנים מתנות.

אני מביא לשם הרבה לקוחות ואני והם נהנים מהנחות,

אתם מוזמנים להגיד שאתם לקוחות של ברק המאלף ותקבלו גם.

09-9561644

ליום יום BMW M3-לסופ"ש מרצדס SLK

אבל בתאכלס נוסע על הונדה סיוויק חמש דלתות 2008-טוטאלוס:cry:

עכשיו בתאכלס נוסע על גולף 1.6 2009

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גרונות עוף או הודו?

עודד.

RACING! Because football, baseball, bowling & golf only require ONE BALL!!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

.

הייתי מציע לגוון ולאפשר לכלב (וגם לחתולים זה נכון) לאכול מזון יבש פרימיום וגם בשר/שימורים אחרים, הגיוון חיוני לבריאות שכן גם הכלב כמונו זקוק למינרליים,מלחים,ויטמינים שונים וכיו"ב שלא ניתן למצוא את כולם בסוג מזון אחד בכלל ובגרונות עוף/הודו בפרט.

בעלים גאה :inlove: של פיאט 124 ספיידר 1800.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני הכל, תבדוק את כל מה שאני אומר בפורומים באינטרנט. האוכל משתנה בין כלב לכלב.

אצלי הם מקבלים גרונות עוף לא מבושלים (הבישול מרכך את העצמות ועושה אותן מסוכנות). הם מקבלים גם איברים פנימיים (כבד, קורקבן וכו').

אם מעניין אותך עוד, תעשה חיפוש "barf" או "תזונת בשר לכלבים" בגוגל

העצם בקר שאני נותן להם למשחק טובה גם בניקוי שיניים. הכלב שלי היה צריך לעבור ניקוי שיניים, ואחרי משחק עם העצם הן התנקו.

נראה לי שאם אני אביא לכלבים שלי בכלל בשר לא מבושל אשתי תזרוק את הכלבים עליי 8)

ליאור

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גרונות עוף או הודו?

עודד.

גרונות עוף.

הייתי מציע לגוון ולאפשר לכלב (וגם לחתולים זה נכון) לאכול מזון יבש פרימיום וגם בשר/שימורים אחרים, הגיוון חיוני לבריאות שכן גם הכלב כמונו זקוק למינרליים,מלחים,ויטמינים שונים וכיו"ב שלא ניתן למצוא את כולם בסוג מזון אחד בכלל ובגרונות עוף/הודו בפרט.

הם מקבלים גם ירקות מרוסקים (לחכות את התהליך שהזאב היה אוכל את הקיבה של הטרף שלו) ואיברים פנימיים.

לדעתי, כל הקטע הזה של מזון פרימיום/סופר פרימיום הוא רק שיווק. יש כלבים שחיים על בונזו ואין איתם בעיות. מציע לכם לחקור קצת באינטרנט, יש המון מידע (באנגלית יותר) על מקור הבשר במזון לכלבים ועוד פרטים מעניינים שכדאי לדעת.

כדאי לכם לבדוק לפחות על עצם בקר בתור משחק לכלב, זה מנקה את השיניים. ניתוח של ניקוי שיניים הוא יקר וכרוך בהרדמה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...