Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הסוף עם התנהגות של נהגי המוניות בכבישים..

Free
שימו לב! השרשור הזה בן 3867 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני היחיד שכבר נשבר לו ה*** מאיך שהם מתנהגים בכבישים ?

עוצרים באמצע הנתיב כשעוד מטר לפניו יש מפרץ חנייה למוניות, חותכים בלי לאותת, נוסעים בשוליים, לא רואים אף אחד ממטר. אני אישית מדבר במיוחד על מוניות שירות שעושות את הנסיעות נתניה-תל אביב.

כמובן שלא כולם, אבל הייתי אומר הרוב = חוסר כבוד מוחלט לנהגים שמסביב.

כבר שאלתי את דעתם של שוטרים ופקחים שאני מכיר על נהגי המוניות, אבל משום מה כולם מרחמים עליהם, ומוותרים להם על הרבה דברים.

אני נלחם בהם בכבישים כמה שאני יכול, לרוב מנסה להסביר להם במה הם לא צודקים, אבל אין עם מי לדבר. כבר היו לי 2 משפטים מולם ופעמיים הם הפסידו (כמובן שהביטוח ספג את הנזק).

מה דעתכם על זה ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 37
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

• חברי המעגל הראשון

מוותרים להם בגלל הטענה המטומטמת של "הכביש זה הפרנסה שלי".

אם הפרנסה חשובה לך תנהג כמו בן אדם, לא כמו קוף שקשרו אותו בכח למושב של רכב.

אם את בית המשפט זה לא מעניין והעונשים קלים והמשטרה לא אוכפת מספיק, כנראה כלום לא ישתנה.

אין טעם לצאת למלחמות מיותרות שרק יגרמו לך כאבי ראש ועגמת נפש. תתרחק מהם בכביש וסע בזהירות.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני כבר מזמן הפסקתי להתעצבן על המוניות, ההתנהגות שלהם צפויה מאוד.

מונית ריקה? שמור ממנה מרחק, היא תיסע לאט ותבלום בלימות פתע בכל פעם שהנהג יחשוב שמישהו קרא לו.

מונית עם נוסעים? הסרט טקסי(של לוק בסון) קטן עליה, תשרוף אפילו אדומים כדי לסיים את הנסיעה במהירות.

מוניות שירות? זה כבר עם לא צפוי. יותר מסוכנים מה"ספיישל".

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם זה היה תלוי בי הייתי משקיע את הכסף שהשקיעו במצלמות המהירות המטופשות ,בלהקים יחידת תנועה שכל עיסוקה יהיה מוניות ורכבי הסעות.

לצערי זה לא תלוי בי.לגבי"הכביש זה הפרנסה",לא סיבה לוותר,כמו שלא סיבה לוותר לבן אדם שהולך לחטוף דוח פלא ונוהג באוטו של 1000שח.:evil:

סעו בצד ימין!!

306XT,307XS,Mito155 HP בעבר

,Giulietta QV. היום

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה דעתכם על זה ?

שאלו לא רק נהגי המוניות, יש גם הרבה נהגים "רגילים".

בריון בכביש לא חייב להיות בלבוש של נהג מונית הוא יכל להיות כל אדם שמחליט "שהכביש של אבא שלו",

ולנהוג ככל העולה על רוחו.

אף אחד לא אוהב לקבל דוחות וכולם מתלוננים על זה,

אז אולי צריך לחנך את דור העתיד עוד כשהוא בגן הילדים כיצד לנהוג בכבישים של מדינת ישראל.

ל'

תגיש כזאת תביעה אזרחית ואחרי שבוע עוד תוכל להראות לחברים שלך את טביעת הנעל של השופט על התחת שלך לאחר שהוא בעט אותך החוצה מבית המשפט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לנהגי המוניות יש מנהגי בריונות ייחודיים.

למשל - הוזכרו נהגי השירות בין חיפה לעכו - אלה יוצאים מהתחנות בלי לאותת ובלי לבדוק שהדרך פנויה. הגה שמאלה ודושה ברצפה.

מעבר לכך - ניצול החוק המתיר להם לעצור בכל מקום לצורך העלאת או הורדת נוסעים. עוצרים בכל מקום - גם באמצע הכביש - יוצאים מהמונית ויושבים עם החברים על קפה וסיגריה, ולא מעניין שהם פוקקים את הדרך. או, מקרה שנתקלתי בו בו הבוקר בסמול למרכז חורב (קטע כביש מרכזי בחיפה) שבו נהג מונית עצר באמצע הכביש למרות שהיה לו מפרץ חנה פנוי. למה? ככה. כיון שהוא יכול. ושתתקע כעל התנועה בעיר.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון
אז אולי צריך לחנך את דור העתיד עוד כשהוא בגן הילדים כיצד לנהוג בכבישים של מדינת ישראל.

ל'

ה"אולי" מיותר.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מוותרים להם בגלל הטענה המטומטמת של "הכביש זה הפרנסה שלי".

אם הפרנסה חשובה לך תנהג כמו בן אדם, לא כמו קוף שקשרו אותו בכח למושב של רכב.

אם את בית המשפט זה לא מעניין והעונשים קלים והמשטרה לא אוכפת מספיק, כנראה כלום לא ישתנה.

אין טעם לצאת למלחמות מיותרות שרק יגרמו לך כאבי ראש ועגמת נפש. תתרחק מהם בכביש וסע בזהירות.

מסכים לגמרי!! אגב, התופעה הזו קיימת גם בארה"ב? בניו יורק למשל?

"אם אי פעם המהירות תהרוג אותי , אל תבכו , כי אני אחייך". פול ווקר ז"ל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שאלו לא רק נהגי המוניות, יש גם הרבה נהגים "רגילים".ל'

בהחלט נכון, והבריונים "הרגילים" לרוב חוטפים מצויין, אבל כשאני רואה שניידת משטרת התנועה דופקת עצירת חרום בגלל מונית, וממשיכה הלאה בשתיקה, אני נשאר קצת בהלם. אני רוצה לראות מישהו גורם להפרעת תנועה מול ניידת.. אבל נהגי המוניות (אמא שלהם.. שתהיה בריאה) גם את המשטרה לא רואים ממטר, ובצדק, כי יש להם חסינות משום מה...

ועם גישה כמו שלך, גם על בעיות הבטחוניות אפשר לסגור עיניים, ולא לטפל בחמאס, אלא פשוט להשקיע בחינוך, ולא סתם אני מזכיר את החמאס, כי נהגי המוניות לא יותר טובים מהם, אם נביט כמה אנשים נהרגים לנו בשנה על הכבישים, וכמה בגלל טרור, נראה שנהגי המוניות עושים טרור בכבישים (כמובן שלא היחידים אבל ככלל).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מסכים לגמרי!! אגב, התופעה הזו קיימת גם בארה"ב? בניו יורק למשל?

זה ישמע לך לא הגיוני ולא מציאותי, אבל לא מזמן חזרתי מטיול באיטליה-שוויץ-אוסטריה-גרמניה, ועשיתי שם 2000 ק"מ בשבוע אחד, לא שמעתי צפירה אפילו פעם אחת, חשבתי שאין שם צפצפות ברכבים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה ישמע לך לא הגיוני ולא מציאותי, אבל לא מזמן חזרתי מטיול באיטליה-שוויץ-אוסטריה-גרמניה, ועשיתי שם 2000 ק"מ בשבוע אחד, לא שמעתי צפירה אפילו פעם אחת, חשבתי שאין שם צפצפות ברכבים.

מחזק !

בעצמי חזרתי מאירופה ופשוט הייתי המום !

לא צופרים ! עמדתי עם חברה שלי ברמזור על הטויוטה סולרה קבריולט המושכרת , נדהם מהיופי ופשוט לא שמתי לב לירוק . מה לעשות, זה קורה..

מאחורי עמד לו נהג מונית ופשוט חיכה שאני בטובתי אתחיל נסיעה . ריגש אותי עד דמעות .

Alfa romeo 147 , 1.6 , 120 hp .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפעמים אני מרגיש שלו היה לי טנדר גדול ישן וחלוד , נהג מונית שהיה עושה שטויות , או נדחף לנתיב בכוח , או יוצא בפתאומיות בלי לאותת ו{יש עוד הרבה דוגמאות } ... למה לנסות לבלום בכלל ? צריך ללמד אותם . עשית טעות? תשלם ! אז קרתה תאונה באשמתך ? יופי , הרכב במוסך ועכשיו אתה לא עובד כמה ימים . זה הלקח שהם צריכים ללמוד .

הבעיה היא שיש אלפים כאלה ...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

החוק שיצא לא מזמן בארץ , שמותר לצפור , כנראה מקל עם הנהגים הללו {שנולדו עם הצפצפה ביד}

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני היחיד שכבר נשבר לו ה*** מאיך שהם מתנהגים בכבישים ?

עוצרים באמצע הנתיב כשעוד מטר לפניו יש מפרץ חנייה למוניות, חותכים בלי לאותת, נוסעים בשוליים, לא רואים אף אחד ממטר. אני אישית מדבר במיוחד על מוניות שירות שעושות את הנסיעות נתניה-תל אביב.

כמובן שלא כולם, אבל הייתי אומר הרוב = חוסר כבוד מוחלט לנהגים שמסביב.

כבר שאלתי את דעתם של שוטרים ופקחים שאני מכיר על נהגי המוניות, אבל משום מה כולם מרחמים עליהם, ומוותרים להם על הרבה דברים.

אני נלחם בהם בכבישים כמה שאני יכול, לרוב מנסה להסביר להם במה הם לא צודקים, אבל אין עם מי לדבר. כבר היו לי 2 משפטים מולם ופעמיים הם הפסידו (כמובן שהביטוח ספג את הנזק).

מה דעתכם על זה ?

אני גר בנתניה וכל יום נוסע להרצליה, ככה שאת החברים של קו נתניה-תל אביב אני מכיר היטב. אני נתקל בכל מה שאתה מתאר, ולהגיד לך את האמת, לא מעניין אותי. למה? כי העצבים שלי לא שווים לא נהג מונית שירות, ולא נהג רכב פרטי. אני יודע שבעזרת נהיגה נכונה אני נמנע מ99% מהתאונות והדבילים. פעם אחת האחוז אחד הצליח לתפוס אותי. נהג מסטול פשוט נכנס בי ב90 קמ"ש בערך, וגם אז לא התעצבנתי. בדקתי שהוא וילדיו הלא חגורים בסדר, ואז נתתי לחברת הליסינג לטפל בנושא. אני אגיד לך את האמת, דעתי היא שיש הרבה קקות בכבישים, אבל אני לא מתעסק, ובטח שלא מתעצבן. ממש לא מטריד אותי. נדחף לפניי? שיהיה לו לבריאות. יש לי מוסיקה, נתיב ימני ושלום על ישראל.

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3867 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...