Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שימו לב! השרשור הזה בן 1071 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לפי החוק אסור להדביק בחלונות הקידמיים אבל אני הדבקתי גוון עדין ועברתי עם זה טסט. יכול להיות עניין של מזל אבל בכל הרכבים שהיו לי תמיד הייתי משחיר מקדימה.

Sent from my GM1913 using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 1 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

קיבלת תשובה חד משמעית לגבי החוקיות של השחרת חלונות.

עובר או לא עבור טסט עם השחרה נוספת, תלוי במכון/ בוחן/ מזל.

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

ב. הבסיס החוקיתקנה 356 (ד) המעודכנת"לא ירשם רכב או יחודש רשיונו של רכב שהשמשה הקדמית והאחורית והשמשות שליד המושבים הקדמיים בו, כולן או מקצתן צופו בחומר ציפוי בין בהתזה, בין בהדבקה ובין בכל דרך אחרת".ג. המשמעותמשמעות עדכון התקנה היא כי ניתן לאשר במסגרת מבחן הרישוי ציפוי של יתר שמשות הרכב ( שאינן מוזכרות בתקנה ) דהיינו השמשות המותקנות בצידי הרכב מאחורי הנהג והנוסע שלידו בלבד.מתוך : חוזר מינהל התנועה/אגף הרכבכמו כן יש תקנה 27 ה' המאפשרת שימוש ברכב אשר הותקן בו בשמשה האחורית ציפוי חלונות כהה.4. תקנה 27 (ה') קובעת כי על אף האמור בתקנה 27 (ד') , הרי שמותר לנהוג ברכב שבו קיימת הגבלת ראות מן השמשה האחורית אם מותקנות ברכב מראות תשקיף (מראות חיצוניות מימין ומשמאל לרכב).5. שמאחר וקיימות שתי תקנות הנוגעות לנושא,כאשר אחת מתירה הגבלת ראות מן השמשה האחורית והשנייה אוסרת על כך,הוחלט לקבל את הפרשנות המקלה ולא לבצע אכיפה לגבי הדבקת חומר ציפוי על החלון האחורי במידה ויש 2 מראות צד.6. בהתאם להיתר שניתן בתקנה 27 (ה') החליט ר' מת"ן לבטל את הדוח שנרשם והנחה שאין לאסור שימוש ברכבים שבהם השמשה האחורית צופתה בחומר ציפוי כגון מדבקות

מה זה אומר שמותר להשחיר שמשה אחורית?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 5 חודשים מאוחר יותר...

יש לי יונדאי אי 20 2011, אני ממש רוצה להשחיר את החלונות אבל בתכלס הכי חשוב לי זה החלון האחרון. הבנתי שזה לא חוקי אבל אני רואה מלא מכוניות עם השחרה מאחורה ואני שואל את עצמי כמה אוכפים את זה? מה התהליך של השחרה ואם אני נגיד נכשל בטסט בגלל זה מה אפשר לעשות בשביל לעבור

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר ...
  • שבועיים מאוחר יותר ...

אני מחזיק משי והתפעלתי מהעבודה הקפדנית שלו, ואפילו המלצתי עליו פה בפורום. החלון האחורי אצלי בתצורה מוזרה והוא עבד קשה להתאים, מעל שעתיים עבודה על הרכב ולקח בדיוק את הסכום שאמר בטלפון. עם זאת שנתיים אחרי העבודה התחילו בועות וקילופים. מאמין שהיה עומד מאחורי זה אם הייתי חוזר אליו אבל הרכב כבר לא אצלי.

אגב לא צומת קרית אתא אלא הדשנים 11 צ'ק פוסט.

עריכה אחרונה על ידי Jack457

עם גולף ידנית 1995 (1.4) לומדים לא לבזבז אף טיפה של כח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 11 חודשים מאוחר יותר...

כל ציפוי כהה על חלונות קדמיים לא חוקי.

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודשיים מאוחר יותר...

לילה טוב חברה.
מה החוקים היום לגבי החלונות קהים?
אני מעוניין לעשוב בספארק 2019 שלי לחלק אחורי של הרכב, זה 2 חלונות בצד ו השמשה אחורית רק.
אני מ בת ים, רוצה משהו טוב אבל לא ממש יקר.

זוכר שקראתי איפשהו שמותר עד 60% או משהו כזה?

אפשר קצת עזרה? [emoji846]

תודה רבה מראש :-)

Enviado desde mi SM-G975F mediante Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1071 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...