Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

55K-60K, אוטומטית, חסכונית ואמינה

GhostBuster
שימו לב! השרשור הזה בן 3875 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום שלום.

אני מקווה בעתיד הממש קרוב להתחדש לי ברכב. לא חדש מהחברה, אלא חדש בשבילי.

הרעיון הוא לקנות רכב משנתון מתקדם ככל האפשר, אמין ככל האפשר, וחסכוני ככל האפשר.

נמאס לי מרכבים ישנים, נמאס לי לשרוף יותר מידי דלק על כלום, נמאס לי מתקלות לא צפויות.

כיום אני מתגלגל עם פולקסוואגן בורה TDI אוטומטית, שנת 2000. אני מאוד אוהב דיזל. מאוד.

אני נוסע בערך 2000 ק"מ בחודש, כאשר יש חודשים שחצי/חצי-עירוני/בינעירוני ויש חודשים שהעירוני עולה על הבינעירוני.

ברוב הזמן העירוני יותר משמעותי מהבינעירוני.

נסיעות עירוניות - הרבה עליות. גר בנשר, ומאיפה שלא יוצאים מהבית שלי, יש עלייה או ירידה. כל ירידה יש לעלות אחר כך...אז צריך רכב שקצת "יסחוב". העליות פה קשות...

נסיעות בינעירוניות - בעיקר נשר-ירושלים. אבל יש גם נסיעות קרובות יותר, לאזור רמת ישי או פרדס חנה-כרכור. בכל מקרה בערך 40-50 ק"מ לכיוון. יש חודשים (כמו אוגוסט האחרון) שבשבת האחרונה שלו הייתי באילת, ובערב ראש השנה כבר הייתי בירושלים וכפר אדומים, כאשר בימים שבין לבין הייתי בעבודה בנשר. בקיצור אני נוסע הרבה.

תיבת הילוכים אוטומטית בלבד.

עדיפות לשנתון 2008 ומעלה.

באופן כללי אני מעדיף רכבים לפחות בגודל סופר מיני, עם עדיפות אפילו לגודל של משפחתית קומפקטית. גם משפחתית הולך.

אני פשוט לא הכי אוהב את המיני, במיוחד לאור העובדה שהבנתי שהתיבות הרובוטיות בקטנטנות האלה ממש לא משהו ובלי קשר, אני הרבה פעמים סוחב כמות לא קטנה של דברים (בנסיעות לירושלים בעיקר) וצריך קצת מקום.

החלום הרטוב זה רנו מגאן דיזל האצ'בק :inlove: , אבל זה יותר מפי 2 מהתקציב שלי. אני כמובן מדבר על החדשה...

חשבתי על סיטיגו/מי, אבל כמו שאמרתי, אני לא כל כך אוהב את המיני וקראתי פה דברים מאנשים שאני תופס מהם מביני עניין שהתיבות שלהם די בצד הלא טוב של הרובוטיות.

חשבתי על סוויפט ומאזדה 2, אבל מנסיון הצריכת דלק ב2 היא ממש לא משהו, ועל הסוויפט אני לא יודע יותר מידי.

פולו או פאביה :inlove: הייתי רוצה, אבל שוב, אני לא קונה חדש, ואם אני הולך על וואגית אז זה יהיה עם DSG, בן כמה שנים, שגם עם האחריות 5 שנים, אני כנראה אקנה אחת כבר בלי אחריות ובדיוק בדרך לתקלה הראשונה. נכון שזה סוג של עניין של מזל אבל אני מנסה ככל שביכולתי להימנע מלהסתמך על המזל. מפחיד אותי שבוקר בהיר אחד אני אתעורר לתקלה באיזה מוח או משו שתעלה 3000 שקל לתקן ובלי אחריות, הם יזרקו עליי **ן אחד גדול. אני גם לא הכי מחבב את צ'מפיון באופן כללי.

פיאט פונטו היא גם רכב שאני מאוד אוהב, בעיקר לאור העובדה שהייתה לי פונטו ספייס 2001 שמאוד אהבתי והראתה אמינות מדהימה, אבל לצערי הפונטו החדשות הם עם תיבה רובוטית שגם עליה קראתי פה דברים מפחידים...

רנו קליאו גם עלתה לי לראש, עושה רושם שרנו משנים 2008 ומעלה מראות אחלה אמינות (לגבי החדשות אני מבין שהם מעולות, אבל לא סגור לגבי הטיפה ישנות יותר, מישהו יכול לעזור בעניין?) והקליאו היא סופר מיני נחמדה שאני פשוט לא יודע אם היא עונה לדרישות שלי לגבי אמינות וצריכת דלק.

כרגע אני חושב לגדוש (הלוואי...) את מגרשי הליסינג למיניהם ומגרשי הטרייד אין של היבואנים, גם לאור העובדה שהם מציעים אחלה פתרונות מימון שזה נורא ייקל עלי.

אשמח לשמוע עוד רעיונות...שוב, זה לא הולך לקרות במיידי, אבל זה כנראה יקרה בעתיד הקרוב, משהו בסגנון החודש-חודשיים הקרובים. אני מקווה...

תודה לכולם.

A good drive is measured with G's, not KMH

Always go sideways

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חשבת אולי על רכב היברידי כמו הונדה סיויק/פריוס ?

יש לאוטו סנטר כמה אקזמפלרים עם ק"מ מכובד (בסביבות ה-100,000),אני מעריך שאפשר לחתוך לא מעט מהמחירון (שלכאורה גבוה מהתקציב שלך).

אפשרות אחרת רנו פלואנס דיזל/טורבו דיזל.

אין איש בעולם שיוכל אותי למחוק אצלך אני קיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

על היברידי האמת לא חשבתי, אני לא הכי אוהב את הרכבים ההיברידיים.

אם יש פלואנס דיזל בתקציב שלי, עכשיו אני הולך לקנות. הדיזל התחילו להגיע לארץ רק ב2011, והם עדיין באזור התקציב של 90K-100K לצערי.

מישהו יודע משהו על יונדאי I30 דיזל? יש פה בצפון איזה 2 רכבים, השאלה האם זה רכב ששווה לבדוק אותו או שיונדאי לא חזקים בדיזל?

על פניו זה נשמע מעולה. יונדאי זה אמין בדרך כלל, זה רכב משפחתי, האצ'בק כמו שאני אוהב, אוטומטי, ודיזל. רק שאני לא ידוע הרבה על הרכב הזה ורציתי לדעת אם יש מישהו שיודע משהו שיכול לעזור.

תודה.

A good drive is measured with G's, not KMH

Always go sideways

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3875 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...