Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

"סטיה" מנתיב.

שימו לב! השרשור הזה בן 3882 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום חבר'ה, שנה טובה וחג שמח תחילה.

היום נסעתי לתומי בצומת "נעמה" (בדרך למשגב), ופניתי ימינה.

לאחר הפניה נפרשים 2 מסלולים המופרדים בקו מקוקו. במסלול השמאלי משתלבים רכבים שמגיעים מכיוון צפון, אך בכל זאת קיים קו מקוקוו המאפשר עקיפה. מלפניי היה רכב שהחל להאט (כנראה נבהל מהמשטרה) ואני כתגובה הסתכלתי במראה, בדקתי שהמסלול השמאלי ריק, אותתי שמאלה ועקפתי.

אחרי 100 מטרים לערך עצר אותי השוטר ואמר לי כי "סטיתי" מהמסלול והוא "יבדוק" אם הוא יכול לוותר לי.

אחרי כמה דקות השוטר יצא מהניידת ואמר לי כי מאחר ויש ברשותי רישיון 7 שנים ולא 10 הוא לא יכול לוותר לי.

השוטר כתב שהצומת הייתה ריקה ובכל זאת סיכנתי את התנועה!!! (מישהו מוכן להסביר לי איך זה יתכן?!?!)

אני הוספתי לפוסט זה את התצלום של הדו"ח ובנוסף 2 תמונות.

בתמונה הראשונה ניתן לראות את הצומת נקייה מרכבים, ובתמונה השניה מופיע רכב לבן (שלצורך העניין הוא הרכב שלי להמחשה, מהמקום שבו הגעתי) שמבצע "סטיה" ורכב שחור שמגיע מכיוון צפון.

לדעתי נעשה לי עוול ואי צדק טוטאלי, שכן אפילו השוטר לא ציין שלא אותתי כי אותתי בברור! לכן לא ברור כיצד ניתן לבצע סטיה בקו מקוקו עם תכנון מראש (איתות).

אבקש את עזרכם, ערעור בטוח אגיש השאלה האם כדאי לבקש להשפט.

תודה רבה לכולם, ושנה טובה ומתוקה.

מאחר ולא ניתן לפרסם כתובות כתבתי את הכתובות לתמונות עם רווחים (צריך להקליד אותם ללא רווחים בשורת כתובת)

התמונות:

http://www.asafv.com/k/1.jpg

http://www.asafv.com/k/2.jpg

והדוח:

http://www.asafv.com/k/4.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הכתב בדו"ח עצמו לא קריא וקשה להבנה, אם אצלך אתה יכול להבין אני אשמח שתעתיק מה שכתוב שם.

לצערנו הרבה במערכת המשפט נוטים לקבל גירסאות של שוטרים כלשונן אלא אם כן נמצא חור גדול בעדותם שגורם להחשדת אותו שוטר.

זאת ועוד, לשוטר בבית המשפט שמורה הזכות להגיד "אני לא זוכר" ומה שנכתב בדו"ח מתקבל כעדות, אלא אם כן תצליח להוכיח אחרת.

במקרה הספציפי הזה אני חושב שרק מצלמת רכב, ויכול להיות שאפילו רק כזאת שמצלמת חזית+אחור יכולה הייתה לעזור לך.

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3882 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...