Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הצעת מחיר לביטוח: 2300 ש"ח מקיף לסקודה פאביה 08' זה מחיר טוב?

stio
שימו לב! השרשור הזה בן 3855 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי לכולם

אתמול הגיעה שיחת הטלפון המסורתית מהביטוח: הם רוצים להעלות לי את הפוליסה בכמה מאות שקלים כי "הרכב גניב", ויוצא שהשנה אני אצטרך לשלם רק על מקיף 2300 ש"ח וחובה 1700 ש"ח.

זה כולל שמשות, גרירה, רכב חליפי במקרה גניבה ותאונה, השתתפות עצמית במוסך הסדר 1600 ש"ח, במוסך כללי 2600 ש"ח...

בקיצור הנציגה צריכה לחזור אליי היום בערב, להסכים?

כל שנה הם טוענים שהרכב גניב וכל פעם "דוחפים" לי עוד כמה מאות שקלים העלאה בפוליסה, הסברתי לנציגה שהרכב לא מופיע במצגת של יחידת אתג"ר ולכן הוא לא גניב אלא מאזדה 3 הוא רכב יותר גניב, היא מצידה לא רוצה לשמוע את זה בכלל.

אציין כי המחיר של המקיף הגיע אחרי ויכוח של חצי שעה בטלפון, המחיר המקורי שהיא דרשה היה 3200 ש"ח והגענו בסוף ל- 2300 ש"ח. לא עשיתי השוואות מחירים, זה מחיר טוב למרות העלאה משנה שעברה?

אין לי כוח לחפש טלפונים של חברות ביטוח וסוכנים ולעשות השוואות מחירים, אני אחרי ניתוח עיניים (לייזר) וגם ככה בקושי אני רואה מה אני כותב פה ולכן אני פונה לעצתכם...

תודה!

גיא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1. מה גילך ומה גיל רשיון הנהיגה שלך?

2. האם ביררת בסוכנויות נוספות?

סיפרתי כאן - ביטוח הרכב שלי היה אמור להתחדש שלשום. סוכן הביטוח שלי נתן הצעה לחובה+מקיף שעלתה 7800 ש"ח לנהגים מעל גיל 21 ומעל שנה או שתיים ותק בנהיגה, 10300 לנהג בן 17 חדש. סוכן אחר ביטח אותי בכ-6300 בתנאים הראשונים, וכאשר הבן הצעיר יקבל את רשיונו התוספת תהיה כ-1500 ש"ח בחישוב שנתי. ואני לא בטוח שלא יכולתי לקבל הצעות יותר זולות.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1. גיל 27, 9 שנים רישיון

2. לא

בשנה שעברה שילמתי 2100 ש"ח מקיף... היו שנים ששילמתי יותר ושנים שפחות, אבל בכל שנה מגיע הניגון של "הרכב גניב" וכל פעם הם מנסים להעלות עוד קצת כסף.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא ציינת מהו העבר הביטוחי (תביעות) ב-3 שנים אחרונות, מי עוד ינהג ברכב, עיר ו... ו...

תראה: אם אתה לא יכול להשקיע זמן בבירור, טלפוני או ברשת - אז תשלם. אם המחרי טבו או לא, ץדע רק אם תעשה השוואה אישית. קצת עצוב ויקר - אבל לא נראה לי שהחברות יתחשבו במצבך האישי, דווקא סוכן יכול לקחת פה יוזמה ולברר עבורך: סוכן טוב יבדק בכמה חברות, לפי המאפיינים שלך - ויתן לך להחליט.

מנסיוני - בסוכנות ביטוח אני מקבל מחיר נמוכים משמעותית מחברות ישירות.

מאפייני הביטוח משתנים לפי נתוני רכב, נהג, עיר מגורים ועבודה, וכל שאלה ששואלים אותך בטלפון משפיעה על המחיר. אסור לשקר או להתחכם, כי אם תצטרך אותם הם יתנערו מאחריות בגלל נתון שיקרי.

גם אם שנינו נגור באותו בניין ונהיה בעלים של אותו רכב בדיוק - המחיר יהיה שונה, ככה שהשוואה מול מישהו אחר אינה יעילה.

לנציגה, וגם לממונים שלה, אים אפשרות לשנות מחיר בגלל השיחה ואמפטיה אישית, כי אלו פרמטרים שנקבעים מראש. לכן אין טעם במובאות שאתה נותן להם. יש חברות בהן לאחראי/ת (לא של המוקד) יש אפשרות לתת הנחה קטנה מאוד. יהיה קשה מאוד להגיע אליו ועוד יותר קשה לקבל הנחיה כזו.

זה הזמן להזכר בקרובים וחברים/ות שאם הם עובדים שמקום עבודה גדול שיש בו סידור משתלם לביטוח רכב - אולי יפנו אותך לסוכן שלהם. כבר הבנת שאותם פקטורים לחישוב יהיו שונים במקרה שאתה שייך לקבוצה מסויימת.

החלמה מהירה !

ילה גבר בא נראה! מר +1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני ממליץ לך לבצע סקר שוק.

לאחרונה קניתי עוד רכב וביטחתי אותו בשירביט לאחר שקיבלתי מהם הצעה זולה יותר מאצל הסוכן הקבוע שלי ב5 שנים האחרונות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מאחל לך שלא תצטרך להשתמש בתירוץ שלהם למושג שירות.

גם בחינם לא הייתי עושה ביטוח בחברה הזו, ממליץ לך לקורא פה בפורום כמה סיפורי זוועה שלהם.

אלעד רוזנקר, טלפון 0524626633.

ניתן להתקשר להתייעץ בכל הקשור ברכבי אספנות ואופל בפרט (בעיקר ישנים).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי לכולם

אתמול הגיעה שיחת הטלפון המסורתית מהביטוח: הם רוצים להעלות לי את הפוליסה בכמה מאות שקלים כי "הרכב גניב", ויוצא שהשנה אני אצטרך לשלם רק על מקיף 2300 ש"ח וחובה 1700 ש"ח.

זה כולל שמשות, גרירה, רכב חליפי במקרה גניבה ותאונה, השתתפות עצמית במוסך הסדר 1600 ש"ח, במוסך כללי 2600 ש"ח...

בקיצור הנציגה צריכה לחזור אליי היום בערב, להסכים?

כל שנה הם טוענים שהרכב גניב וכל פעם "דוחפים" לי עוד כמה מאות שקלים העלאה בפוליסה, הסברתי לנציגה שהרכב לא מופיע במצגת של יחידת אתג"ר ולכן הוא לא גניב אלא מאזדה 3 הוא רכב יותר גניב, היא מצידה לא רוצה לשמוע את זה בכלל.

אציין כי המחיר של המקיף הגיע אחרי ויכוח של חצי שעה בטלפון, המחיר המקורי שהיא דרשה היה 3200 ש"ח והגענו בסוף ל- 2300 ש"ח. לא עשיתי השוואות מחירים, זה מחיר טוב למרות העלאה משנה שעברה?

אין לי כוח לחפש טלפונים של חברות ביטוח וסוכנים ולעשות השוואות מחירים, אני אחרי ניתוח עיניים (לייזר) וגם ככה בקושי אני רואה מה אני כותב פה ולכן אני פונה לעצתכם...

תודה!

גיא.

תעשה השוואה:

http://www.wobi.co.il/%D7%91%D7%99%D7%98%D7%95%D7%97-%D7%A8%D7%9B%D7%91/

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמה הרכב שלך שווה היום במחירון לוי יצחק?

אני משלם כ-4300 ש"ח חובה ומקיף לאוקטביה 2007 דיזל.

Just daily

07' Škoda Octavia 1.9 TDI DSG6 09' Toyota Avensis

HU: Alpine CDE-126BT AMP: Mac Audio ZX 4000 SUB: Hifonics HFI12D4

מצלמות תיעוד לרכב - המון מידע והמלצות מחברי הפורום

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר ...

תגובות ועדכון:

לא יודע כמה הרכב שווה, מה גם שזה עולה כסף לבדוק - אחרת הייתי בודק. אין לי תביעות קודמות.

בכל אופן, התקשרתי לחברות אחרות, למשל ב- AIG רצו 4,400 ש"ח רק על מקיף בטענה שזו סקודה ואין מה לעשות כי "הרכב גניב".

הסברתי לנציב החביב שלא יכול להיות שהרכב גניב אם הוא לא מופיע במצגות של יחידת אתג"ר, משמע לא גונבים אותו, אז איך הוא גניב?! כך או כך, הבחנתי שמדובר בתירוץ משותף לכל החברות ביטוח.

חידשתי בחברה הנוכחית ב- 2300 ש"ח. לאחר שבוע אני מקבל הביתה מעטפה, בה רשום שברכב שלי יש 4 כריות אוויר, אבל בפועל יש שם 6 כריות, מכיוון שבדגם הספורט הוסיפו גם עוד זוג כריות וילון בנוסף לשאר השטויות כמו מושבי ספורט, ג'אנטים ופנסי ערפל.

התקשרתי, ביקשו רישיון רכב, שלחתי, הנציגה אמרה שהם ביטחו בטעות את הדגם הפשוט עם הטאסות (איך שהוא לא נקרא. בזמנו מכרו פאביה 1.6 אוטומטית גם בדגם הפשוט, אבל הוספתי כסף לדגם הנוכחי) ולא את הדגם ספורט, ושלבטח את הדגם ספורט צריך להוסיף עוד איזה 200 ומשהו שקל. הסברתי לב שזו טעות שלהם ומצידי שיספגו את זה בעצמם. מפה לשם הם ספגו את הטעות ותיקנו אותה (יש לי מייל, כך שבמקרה ו... הכל כתוב. אני אדפיס אותו).

המעניין הוא שהנציגה ביקשה שאני אשלח לה את התעודת ביטוח חובה כדי שהיא אח"כ תשלח לי חדשה. אבל בשביל מה?! האם לשלוח לה את התעודה (אני נשאר בלי) או לא? הריי לא רשום שם כמה כריות אוויר יש לרכב, מה זה משנה? הנציגה טענה שזה משנה במחשב שלהם.

מה דעתכם?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא יודע לומר לך בנוגע למחירי הביטוח אבל לא עולה כסף לבדוק במחירון של לוי יצחק באינטרנט, יש 10 חיפושים בחינם. זה די והותר למשתמש הרגיל:

http://www.winwin.co.il/Cars/Mehiron/Lobby/CarPage.aspx

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם זה עוזר אז על מאזדה 2 (דינאמיק) 2009 מקיף+חובה ביחד אני משלם 2950 - כל נהג מעל 24, היעדר תאונות ב-3 שנים אחרונות.

זה דרך "חבר איילון".

השתתפות עצמית : 850 שקלים ו25% הנחה (בערך) אם מי שנהג מתחת לגיל 30 - זה במוסך הסדר. משהו כמו 1200 במוסך אחר.

אין השתתפות עצמי בתאונה מעל 4000 שקלים.

רכב חלופי במקרה של תאונה אם במוסך הסדר.

הייתה לי השנה תאונה שתבעתי את הצד ג', בנתיים זה עוד לא נסגר אבל הבנות שם במוקד "סבירות". לא הכי מבריקות, אבל יש עם מי לדבר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3855 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...