Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חשבתם ששיגעון הSUV נגמר? אז חשבתם - ג'יפ של יגואר בדרך

Keyser
שימו לב! השרשור הזה בן 3887 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לדעתי תמיד נחמד לראות יגואר על הכביש, בתנאי שהיא של מישהו אחר.

מזכירה את ה-F-TYPE.

"If you can't explain it to a six year old, you don't understand it yourself."

- Albert Einstein

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני אמנם לא מתחבר ממש לסגמנט הזה, אבל עם כל כך הרבה ג׳יפים של פורשה, ב.מ.וו, מרצדס, יונדאי,קאיה, ניסן וכו, לא מפריע לי דווקא משהו חדש ומרענן (אולי?..) מיגואר.

במאמר מוסגר, יגואר אף פעם (במושגי דור הביניים) לא יצרה מכונית שהיתה ממש טובה\אמינה\חזקה וכו׳, אבל תמיד יש לי חיבה למותג הזה, יש בו סוג של ״קסם״ שאין בהרבה מותגים אחרים, שוב- לדעתי.

ניתן לפנות אלי בה"פ לייעוץ בענייני יהלומים ותכשיטים

http://www.sheynjewellery.com.hk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אי אפשר להשאר אדיש למה שקרה לפורשה.

וְאָהַבְתָּ לְרֵעֲךָ כָּמוֹךָ

מָה שֶׁשָּׂנוּא עָלֶיךָ אַל תַּעֲשֶׂה לַחֲבֵרְךָ

Don't know what I want ; But I know how to get it

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי תמיד נחמד לראות יגואר על הכביש, בתנאי שהיא של מישהו אחר.

מזכירה את ה-F-TYPE.

יאפ, צריך להיות אדם אמיץ להחזיק יגואר בארץ.

בהנחה והדגם ימשיך את קו העיצוב הנוכחי אני חושב שיהיה רכב נאה ביותר.

רגל וחצי, 4 כ"ס.

מדוע לא כדאי לקנות פרארי:

אין תא מטען (כן, כן).

פאקינג אביר בסיאט לבנה.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני אמנם לא מתחבר ממש לסגמנט הזה, אבל עם כל כך הרבה ג׳יפים של פורשה, ב.מ.וו, מרצדס, יונדאי,קאיה, ניסן וכו, לא מפריע לי דווקא משהו חדש ומרענן (אולי?..) מיגואר.

במאמר מוסגר, יגואר אף פעם (במושגי דור הביניים) לא יצרה מכונית שהיתה ממש טובה\אמינה\חזקה וכו׳, אבל תמיד יש לי חיבה למותג הזה, יש בו סוג של ״קסם״ שאין בהרבה מותגים אחרים, שוב- לדעתי.

כמה שאני מסכים איתך, יש לי איזו אהבה מסויימת שקשה לי להסביר ליגואר, במיוחד לעיצוב של הXJ הישנות, והמחירים שלהם לא רעים בכלל, XJ-R 2003 בפחות מעשירייה זה דבר מפתה מאוד, הן נראות כ"כ טוב.

haters will hate

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אני אוהב את יגואר, במיוחד את ה-XK8 הקודמת של שנות ה-90, לדעתי אחד הרכבים הכי יפים שיש.

וה-XJ מאז ומתמיד, לדעתי כולן יפות כולל הנוכחית שהיא אולי רכב הפאר הכי יפה בסגמנט, אחריו הקוואטרופורטה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דווקא יגואר מסתדרת לי לא רע עם SUV. הרבה יותר טבעי מפורשה

Renault Clio RS EDC 200

רכב ספורטיבי זה כמו קונדום. עדיף שיהיה לך ולא תרצה להשתמש בו, מאשר שתרצה להשתמש בו ולא יהיה לך.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחרי ה-SUV המחריד של בנטלי שום דבר כבר לא יפתיע.

אם כבר חייבים לבחור רכב מהסגמנט הייתי הולך על ה-Urus של למבורגיני :)

מאזדה מיאטה 2008 משופרת לנפש

פורד פיאסטה 2016 למבצעים מיוחדים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3887 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...