Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רכב חוסם נתיב בצומת ומחייב כניסה נתיב אחר עם רמזור אדום ומצלמת רמזור

Blaz00r
שימו לב! השרשור הזה בן 3860 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מקרה שהיה כך היה:

עומד עם הרכב בפניה שמאלה (פניה לכיוון קניון מרגלית בהוד"ש, למי שמכיר).

כשמתקדם לכיוון הפניה עצמה, שם לב שיש רכב תקוע בדיוק על קו העצירה לפני הפניה. טוב, צריך לעקוף מימין ולפנות שמאלה דרך הנתיב של הישר.

עד כאן לא נשמע כמו משהו לא שגרתי, אבל פה מתחילה הבעיה - ישנה מצלמת רמזור בצומת (מהגאטסו החדשות, אם זה משנה), והרמזורים של הישר והשמאלה מתחלפים ביחד, אלא אם כן הולך רגל רוצה לעבור במעבר החציה ולוחץ על הכפתור, ואז הרמזור של הישר מתחלף כ10 שניות מאוחר יותר.

הגעתי לראש הטור, מתכונן לעקוף את הרכב התקוע מצד ימין כשהרמזור יתחלף לירוק. הרמזור של השמאלה מתחלף אבל הישר עדיין נשאר אדום. כזכור, ישנה מצלמת רמזור בצומת, ואני זוכר לא מעט פעמים שראיתי את הפלאש שלה תופס נדחפים שפנו שמאלה מהנתיב לנסיעה ישר.

בקצרה, אני לא לקחתי סיכון, מאחורה הישראלי היפה מצפצף בלי סוף ובסופו של דבר כ5 מכוניות עברו את הצומת (וככל הנראה חטפו צילום, היה אור יום לעומת פעמים קודמות שהיה ניתן לראות את הפלאש). אני עברתי בנגלה הבאה כששני הרמזורים התחלפו לירוק ביחד.

מעניין אותי לדעת מה החוק אומר במקרה הזה. ידוע לי שיש את העניין שישנם שני צילומים בכדי לזהות אם הרכב אכן חצה את הצומת, אני לא יודע אם גם הגאטסו עובדות ככה, אבל במקרה הזה אני די משוכנע שרואים שהרכב חצה את הצומת באדום מלא (אלא אם צריך לראות אותו במפורש בצד השני של הצומת, יש מצב שבמקרה שתיארתי, בתמונה השניה הוא פשוט נעלם :lol:).

מה אומרים?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני אומר שני דברים:

1. אלה שביצעו את העקיפה ב"אדום" אולי חטפו פלאש (שאותו ניתן לראות בבירור גם באור יום, אגב) אבל כנראה לא יקבלו דו"ח כי הם לא חצו את הצומת באדום.

2. נהג חכם יעשה את מה שאתה עשית, נהג חכם יותר היה פשוט ממשיך לצומת הבאה ומפרסס. מה שבטוח בטוח.

איתמר

"מדינה מפותחת היא לא מדינה בה העניים נוסעים ברכב פרטי אלא מדינה בה העשירים נוסעים בתחבורה ציבורית"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כשהפרסה הבאה היא במרחק 5 דקות וכשלידך אשה שצועקת עליך שהיא מאחרת, להמשיך לצומת הבאה פחות בא בחשבון :lol:

האם העניין עם החצייה של הצומת וודאי? כלומר התקוות שלי שכל אותם נדחפים (לא אלו מהמקרה הנ"ל) קיבלו דוח הן לשווא? :x

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בהחלט ייתכן שהם יקבלו דו"ח אלא אם ניתן לראות בתמונה את הרמזורים של הפנייה שמאלה ושל ההמשך ישר ולראות ששמאלה ירוק וישר אדום והם פונים שמאלה.

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

...

בקצרה, אני לא לקחתי סיכון, מאחורה הישראלי היפה מצפצף בלי סוף ובסופו של דבר כ5 מכוניות עברו את הצומת (וככל הנראה חטפו צילום, היה אור יום לעומת פעמים קודמות שהיה ניתן לראות את הפלאש). אני עברתי בנגלה הבאה כששני הרמזורים התחלפו לירוק ביחד.

מעניין אותי לדעת מה החוק אומר במקרה הזה. ידוע לי שיש את העניין שישנם שני צילומים בכדי לזהות אם הרכב אכן חצה את הצומת, אני לא יודע אם גם הגאטסו עובדות ככה, אבל במקרה הזה אני די משוכנע שרואים שהרכב חצה את הצומת באדום מלא (אלא אם צריך לראות אותו במפורש בצד השני של הצומת, יש מצב שבמקרה שתיארתי, בתמונה השניה הוא פשוט נעלם :lol:).

מה אומרים?

החוק אומר שיש לך רמזור ירוק אתה אמור לנסוע, אלה אם כן יש משהו בצומת שמונע את כניסתך. לכן ברגע שעמדת בנתיב ישר בלבד התחלף הרמזור לירוק אתה אמור לנסוע ולא לעקב את מי שמאחוריך, הם לא אשמים שהנתיב שמאלה חסום.

לכן את הישראלי היפה היית רואה אם היית מסתכל בעיון במראה הפנימית שברכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה 5 דקות? אתה יכול לפנות בצומת הבאה לכיוון חטיבת השח"ר. אפשר גם לפנות לירקונה ולפרסס שם אבל אז יש צורך לחכות שהכביש יהיה פנוי משני הצדדים.

אני הרבה פעמים בשעות העומס ממשיך לצומת הבאה ופונה לכיוון חטיבת השח"ר. (לא זוכר אם יש שם פרסה אבל 5 מטר משם יש כיכר ושם אפשר לחזור לצומת).

האמת על באמת מאת דן אריאלי.

ספר שרשום בו את כל האמת בפרצוף שלנו :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני הרבה פעמים בשעות העומס ממשיך לצומת הבאה ופונה לכיוון חטיבת השח"ר. (לא זוכר אם יש שם פרסה אבל 5 מטר משם יש כיכר ושם אפשר לחזור לצומת).

הייתי בטוח שאני היחיד שעושה את זה :-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3860 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...