Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הגה ודוושות לצורך אימון סימולטור נהיגה מקצועי

שימו לב! השרשור הזה בן 3881 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אהלן!

אז השאלה שלי נעוצה בכותרת,ואני שואל. מעבר להגאים המצועצעים שישנם ב 150 שקלים,האם יש מוצר איכותי ומקצועי מספיק,אשר יכול לשקף חווית נהיגה ריאליסטית? ואני מדבר על פידבאק נכון מהסימולטור,טווח מצערת ארוך מספיק וריאליסטי,דוושת בלם עם רגש וכ"ו.

המטרה היא כמובן לצורכי אימון "יבש", ככה לשפשף את החלודה לפני שיוצאים לשטח.

אני כרגע מחפש, ולא מוצא משהו שיצדיק רכישה.

מבקש המלצה מ בעלי ניסיון או המלצה על מוצר איכותי.

שנה טובה!:-P

עריכה: טוב החיפוש היה תחום לפי מחיר כך שלא ראיתי את כל המוצרים. אז נתקלתי בסט הזה.

http://wellcom.co.il/catalog/product_info.php/logitech-g27-racing-wheel-p-12002?language=he

סט מאד יקר,אך הייתי מבקש המלצות והכוונות לפני שאני פותח את הכיס

ג'ובני

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תראה... תשמע...

אני חייב לומר לך אחרי נהיגה בG27 שזה חביב אבל לא קרוב להיות מציאותי.

בפיט-סטופ יש 2 עמדות נהיגה, אחת עם הG27 ואחת עם Thrust master ואין בכלל מקום להשוואה.

הלוג'יטק מרגיש מצועצע, ידית ההילוכים מביישת ואין שום רתע בהחלפת הילוך, ההתנגדות של ההגה מינימלית במקרה הטוב ביותר ואין באמת תחושה של נהיגה.

הThrust master לעומת זאת הוא ההפך הגמור, הגה מרגיש יותר טוב מההגה ברכב שלי, ההתנגדות אמיתית לגמרי (בדיוק כמו ברכב) וכל שאר הדברים מרגישים פשוט בנויים יותר טוב, חזק ועמיד.

אני ממליץ לך בחום לחסוך ולקנות את הThrust master גם אם זה יצריך עוד כמה חודשים, חבל שתקנה את הלוג'יטק ואז תתבאס.

יש בחור שמייבא את הההגים לארץ (גם מביא כסאות ומעמדים לכל הקונסטרוציה), אני בטוח שמישהו בפורום יוכל להזכיר לי את שמו. תתייעץ איתו הוא ישמח לעזור לך

גם תואר ממכללת טיזנבי או ממרכז האקדמי מוצמוץ זה תואר אקדמי....

בעלים גאה של: חיפושית 74, ZX 93, דייהטסו טריוס

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באיזור ה-3,000 אם אני זוכר נכון (בלי ידית ההילוכים).

שוב פעם יש יבואן לארץ של החברה שווה לבדוק איתו (מישהו בטוח מכיר אותו וייתן את הפרטים בקרוב)

אגב הנה תמונה שתזילו קצת ריר

T500RSproduct-1.jpg

אהה כן, ההגה מתחלף (לדוגמא הנה F1)

Integralproduct.jpg

גם תואר ממכללת טיזנבי או ממרכז האקדמי מוצמוץ זה תואר אקדמי....

בעלים גאה של: חיפושית 74, ZX 93, דייהטסו טריוס

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לילה טוב ג'באני,

שמי חגי ואני הבעלים של חנות הסימולטורים Simrace.

בקרוב נעלה פה לאתר בצורה מסודרת עם כלל המוצרים שלנו.

בינתיים אתה מוזמן להרים טלפון ולהתייעץ בכל נושא.

לגבי ההגאים השונים, לדעתי אין טוב ממגע ידיים, יש לנו חנות במסלול ההדרכה בכוכב יאיר שם תוכל לבדוק בעצמך Thrustmaster מול Logitech ולקבל את ההחלטה שמתאימה לך.

לידע כללי, אנו היבואנים החדשים של thrustamster ובקרוב יגיע משלוח ראשון, מחירים עדיין לא פורסמו.

חגי

054-4311118

שנה טובה לכולם

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי חגי.

במקרה אני מתכנן להגיע בחודש הקרוב ליום אימון בכוכב יאיר, ככה שאולי נתפור גם אתכם.

אם לא אשמח להגיע להתנסות.

ג'ובני

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3881 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...