Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

טיפול 35k ג'ולייטה תלתן

יניב alfa
שימו לב! השרשור הזה בן 3884 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

עקב שאלות חוזרות,על עלויות האחזקה של אלפא חדשה\ישנה,רציתי לשתף את הפורם בעלות טיפול 35K לרכבי.

הטיפול בוצע במוסך מורשה "עדי" בחדרה,וכלל שמן+פילטר שמן+פילטר אוויר.בנוסף הוחלפו לבקשתי שני מסגרות לוחית רישוי,קדמית ואחורית,הושלם נוזל קרור מקורי פאראפלו שהיה חסר,והוחלפו שתי נורות לוחית רישוי אחורית,(רק אחת היתה שרופה),שלושת הדברים האחרונים שציינתי בוצעו ללא חיוב.

קצת על מוסך עדי:מוסך וסוכנות פיאט שצמודה אליו,מכיר אותו כבר שנים עוד בשמו הקודם,מהתקופה שהייתי לוקח את הפיאטים של אחיותי לטיפול אצלו,מוסך אמין,ישר,ומקצועי,אשר מנוהל על ידי פאבל האדיב והסבלן(לא תמיד קל איתי).

במשך זמן הטיפול הייתי צמוד למכונאי,פחות מעניין אותי חדר ממוזג עם מחשב וקפה:oops:,כמובן שהרכב מקבל טיפול ראוי של כיסויים שונים ומשונים,ע"מ שלא יתלכלך,ישרט.

ק"מ רכב 32K הטיפול הוקדם במעט כי אני נוהג להחליף שמן+פילטר כל 15K,למרות שהיצרן קבע כל 35K.

עבודה 241.5

חלקים:מסנן שמן 82.36,קרב מסנן אוויר95.99,שמן מנוע סלנייה ספורט פאוור 5W40,379.4 לליטר נכנס 5 ליטר וקצת 485.63.

סהכ לתשלום אחרי הנחות של 5%לחלקים+15%לעבודות 986 שח כולל מעמ.

מקווה שעזרתי.לטעמי מחיר הוגן לטיפול בגרסת ה"קצה" של הג'ולייטה שמיובאת לארץ.

כעת הפורום יאמר את דברו.

סעו בצד ימין!!

306XT,307XS,Mito155 HP בעבר

,Giulietta QV. היום

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באמת שחוץ מלהגיד לך איזה כיף שיש לך אלפא והלוואי עליי איזה 159 לנסוע איתה לעשות טיפול אין לי :|

אבל נזכור את שם המוסך לעתיד :)

Alfa romeo 147 , 1.6 , 120 hp .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

35 אלף ק'מ להחלפת שמן מנוע + פילטר שמן - זו הנחיית היצרן ? ("קצת הרבה", לא?)

נראה לי שאתה עושה בשכל שאתה מקצר את זה ל-15k.

גם לי נשמע הרבה..במיטו זה 30k דרך אגב.גם לא מעט

סעו בצד ימין!!

,Giulietta QV. היום

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המחיר נשמע הוגן לחלוטין לטיפול שציינת.

גם נחמד לקרוא שיש מוסך ב"צפון" אמין ושירותי והלקוח מרוצה.

מסכים, גם אני הייתי מחליף שמן כל 15 אלף ק"מ.

תהנה מהרכב.

שלשום עקף אותי רכב כמו שלך (שחור אם אני זוכר, אולי זה אתה?) לפני מחלף קיסריה על כביש החוף לכיוון דרום.

לחץ לחיצה בריאה על הדוושה, הצליל נחמד מאוד (אמנם לא כמו אצלי, אבל בכל זאת... :-)),

שנה טוב, תמיר.

תמיר | חבר IAROC - הבית לבעלי וחובבי אלפא רומיאו - נפגשים כל יום שישי בהרצליה פיתוח!

GT 3.2

147GTA

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שנה טובה תמיר.אני בלבן, הרכב בסימלון.

אין ספק שמוסך קרוב לבית זה פלוס.בעבר נסעתי לת"א,לא כזה סיפור אבל פחןת נח.

סעו בצד ימין!!

,Giulietta QV. היום

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אני עושה כל 15. מעבר לענין השמן, לא מאמין בשום אופן שפילטר האויר שורד 35000 ק"מ.

הדבר הבאמת מופרך הוא שהוראות היצרן מורות להחליף את מסנן האויר בכל טיפול שני, כלומר: כל 60K ק"מ. אם הרכב היה בבעלותי, אין סיכוי שהייתי נותן לו למשוך מרחק כזה על אותו מסנן.

AUTOBIANCHI A112 JUNIOR '84 | FIAT BRAVO SENSATION '11 | RENAULT CLIO ESTATE '14

לא תמצא רוטס HR במחיר זול יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תמיר, עקפו אותך? אנחנו צריכים לדבר... :-P

“.You will never reach your destination if you stop and throw stones at every dog that barks"

Winston S. Churchill -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הדבר הבאמת מופרך הוא שהוראות היצרן מורות להחליף את מסנן האויר בכל טיפול שני, כלומר: כל 60K ק"מ. אם הרכב היה בבעלותי, אין סיכוי שהייתי נותן לו למשוך מרחק כזה על אותו מסנן.

שינו את זה אלעד.פאבל הוציא לי מהמחשב הוראות טיפול 35k והיה רשום להחליף פילטר אוויר.יכול להיות שתכנית הטיפולים עברה התאמה לארצנו.

סעו בצד ימין!!

,Giulietta QV. היום

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3884 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...