Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רנו פלואנס 2010 מול רנו מגאן 2

rotem182
שימו לב! השרשור הזה בן 3888 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום רב,

לאחרונה ראיתי פרסום של קרסו טרייד אין על 3 שנות אחריות לפלואנס 2010.

לפי החישובים שעשיתי, עלי להוסיף בסביבות K15- 20K ~~ על מנת להחליף ממגאן 2 שנרכשה בקרסו טרייד אין מלפני כמעט שנה לפלואנס 2010.

האם להערכתכם שווה להשקיע את הסכום הנ"ל? האם הפלואנס נחשב שדרוג או שהמהלך מיותר?

ניסיתי, גיליתי, קניתי ונהנה - רנו מגאן !

כשחושבים מחוץ לקופסא, לעיתים מופתעים - שברולט קרוז 2011!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בטח שדרוג!

נהגתי בשני הרכבים (מגאן 2009 בנזין,פלואנס 2012 דיזל) אני לא אתייחס לסחיבה ודברים דומים כי נהגתי באחד בנזין והשני דיזל.

הפלואנס נוחה יותר,יותר מאובזרת והתנוחת נהיגה טובה הרבה יותר מהמגאן (לדעתי)...היא גם נראת טוב יותר :wink: .

אבל כל זה קצת שולי,הסיבה העיקרית שהייתי ממליץ להחליף היא שאתה מתקדם בשנתון, לא הייתי רוצה להיתקע עם אותו הרכב יותר מידי שנים עד שיהיה קשה למכור אותו.

שברולט אופטרה 07 > קיה פורטה 10 > קיה פורטה 11 > ניסאן סנטרה 17 > קיה ריו 18 > סיאט איביזה 12 > סיאט ארונה 21

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

הפלואנס 1.6 בגרסת הליסינג לא מאובזרת יותר מהמגאן, לא נוחה יותר וגם הביצועים שלה לא טובים יותר משל המגאן. היא רק גדולה ומרווחת יותר, יש לה תא מטען גדול יותר ואם אני זוכר נכון- היא צורכת יותר דלק.

אם אתה מדבר על פלואנס דיזל- זה כבר עניין אחר.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז בואו נשדרג את השרשור.

בהנחה שהצרכים של הרנו מגאן הם הצרכים האידיאליים שלי ושהיא תפורה כמו כפפה, מה עדיף מבין שלושת האפשרויות הבאות:

קיה פורטה 2010, ניסן נוט 2009 או רנו פלואנס 2010 בנזין?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז בואו נשדרג את השרשור.

בהנחה שהצרכים של הרנו מגאן הם הצרכים האידיאליים שלי ושהיא תפורה כמו כפפה, מה עדיף מבין שלושת האפשרויות הבאות:

קיה פורטה 2010, ניסן נוט 2009 או רנו פלואנס 2010 בנזין?

קיה פורטה,לא אומר סתם כי יש לי.

רכב מעולה שלא יגרום לך להתגעגע למגאן. יותר נוח מהמגאן,יותר חזק ויותר מאובזר.

למרות שאם היית מציין את הפלואנס דיזל כאחת מהאפשרויות הייתי אומר לך עזוב את כל השטויות ותילך רק עליה,אבל מכיוון ואין פלואנס דיזל ברשימה אז הקיה לוקחת לדעתי.

שברולט אופטרה 07 > קיה פורטה 10 > קיה פורטה 11 > ניסאן סנטרה 17 > קיה ריו 18 > סיאט איביזה 12 > סיאט ארונה 21

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם פלואנס אז 2 ליטר או דיזל. השני ליטר היא שדרוג מאוד משמעותי (עברתי אליה ממגאן II מאובזרת) מבחינת נוחות ומרחב פנימי ולא נופלת באבזור (נוסף BT, בקרת אקלים מפוצלת ושליטה מההגה וירדו הנעה בכרטיס ווילונות מקוריים).

ה 1.6 עצלה.

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ה 1.6 עצלה.

לא פרמטר שמפריע לי אבל כנראה זה אילוץ כי אני מעוניין ב-3 שנים אחריות.

אגב - מישהו מכיר את התנאים לאחריות?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תקנו אותי אם אני טועה אבל הגיר של הפלואנס טוב יותר - זה לא AL4 נכון?

ואני לא מדבר על הטורבו דיזל כי זה כבר DSG

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בפלואנס יש ב 1.6 עד לשנה האחרונה מעין גירסה מתקדמת של ה AL4 (שקיים גם בקונצרן PSA והוא לא כזה נורא), ב 2 ליטר וב 1.6 החדשה גיר רציף מבית ניסאן ובדיזלים כפול מצמדים מבית GETRAG שמשרת גם את פורד.

עריכה: עוד דבר מצויין בפלואנס זה הגובה שלה. כשאתה חונה בניצב למדרכה היא עוברת מעליה ואתה לא משפשף את הגחון.

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

GABIUBOGI-הבחור עם הפורטה,

עם כל הכבוד, הקיה לא מגיעה לנוחות ולעידון של מגאן 2. נסעתי בשני הרכבים הללו ואין מה להשוות, בכלל.

אני לא אומר שהקיה לא טובה, ובטח יש לה יתרונות על פני המגאן כמו אמינות, זריזות, סחירות, וכד'

אבל להגיד שהיא יותר נוחה?!?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה לא נוחה הפורטה?

עם כל הכבוד למגאן הרגשתי שהכיסא נהג מאוד קשה ולא תומך.

לגבי המושב האחורי אני יכול להתפשר שזה של המגאן טוב יותר :-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ה 1.6 עצלה.

לא פרמטר שמפריע לי אבל כנראה זה אילוץ כי אני מעוניין ב-3 שנים אחריות.

אגב - מישהו מכיר את התנאים לאחריות?

האחריות על הפלואנס כוללת אחריות מלאה לשנה הראשונה. השנתיים הנוספות הן על המנוע והגיר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3888 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...