Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

צמיגים ליונדאי i30CW

שמנמוך
שימו לב! השרשור הזה בן 3556 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום רב ! ברשותי יונדאי i30cw. מעוניין להחליף את 4 הצמיגים ומתלבט בין יוקוהמה c drive ל goodyear efficientgrip performance ,שהושקו לפני כמה חודשים. אם למישהו יש תובנות בנושא אשמח לשמוע תודה מראש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני הרכבתי C drive II ומורגש שיפור מההנקוק, הם שקטים, אוחזים וגם נוחים יותר.

את הגודייר אני לא מכיר.

מה המחירים שהציעו לך?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בדיוק מה ששילמתי, נסה להתמקח קצת, אל תתבייש. בעיקרון שניהם צמיגים טובים מבית טוב, היו כמה כתבות ישראליות על סדרת הצמיגים החדשה של גודייר, שווה לקרוא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי את ה Efficient Grip Performance. יעשו עבודה מעל ומעבר לנהג הממוצע. לנהג המתגרזן הם פחות אוחזים מהטויו T1R שקדמו להם.

איתמר

"מדינה מפותחת היא לא מדינה בה העניים נוסעים ברכב פרטי אלא מדינה בה העשירים נוסעים בתחבורה ציבורית"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 11 חודשים מאוחר יותר...

מנצל"ש.

אני צריך להחליף צמיגים ברכב דומה.

המקום שאני בדרך כלל מחליף שם צמיגים אמר לי שיש לו לרכב שלי את ה KLEBER 185/65/15 88H ב360 ש"ח לצמיג.

dynarex אם אני לא טועה הדגם.

מישהו מכיר את הצמיג? טוב/לא טוב? ואיך המחיר? בtyres4u ראיתי מחירים הרבה יותר גבוהים לדגם הזה.

לתמיכה טכנית וייעוץ בחומרה ומחשבים פנו בה"פ.

החלפת מסכים לניידים בעלות ללא תחרות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב, לא השארתי הרבה זמן לקבל מכם עדכונים וסמכתי על ביקורות ברשת ועל שם המותג ולכן כבר נגשתי לצמיגי יוניברס בנשר (שאני מאד סומך עליהם) ונעלתי ליונדאי שתי נעליים קדמיות חדשות:

Kleber DYNAXER HP3 במחיר של 365 ש"ח לצמיג (יצור 1414)

עוד לא יצא לי לנהוג מספיק כדי לחוות עליהם דעה לעומת הסיניים הקודמים מהליסינג אבל גיליתי שאני צריך לגשת לבצע כיוון פרונט לרכב בהקדם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צמיג טוב עם אורך חיים, נוחות ואחיזה לא רעים בכלל. גם לא יקרים.

בפעם הבאה את הצמיגים החדשים תשים לאחור.

כיוון פרונט יאריך חיי הצמיגים החדשים.

תתחדש!

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האחוריים לא זהים אבל יחסית חדשים (החליפו לי בליסינג) לכן העדפתי שלא לשים אותם מקדימה, בעתיד אחליף גם אותם לצמיגים דומים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3556 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...