Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פיג'ו 205 99 מזגן לא מוציא אוויר

rupni
שימו לב! השרשור הזה בן 3889 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם,

אני עומד לפני רכישה של רכב (פיג'ו 205 כאמור), רכב שכמעט קניתי ומישהו חטף לי אותו מהידיים, היום הוא התקשר אלי ואמר לי שהוא רוצה למכור את הרכב (ברור לי שזה מסריח, אבל זה רכב שהיה במשפחה שלי ועכשיו אני רוצה להחזיר אותו הביתה).

דבר אחד מאוד הפריע לי (לפחות ממה שהוא אמר לי בטלפון) הוא אמר שהמזגן עובד אבל לא מוציא אוויר, כלומר המדחס וכל החלקים עובדים אבל לא יוצא אוויר (ככה אני הבנתי לפחות), זה אחרי שהוא אמר שהוא סידר את המזגן.

האם הבעיה היא בסה"כ משהו פשוט (ולא יקר כמו מדחס למשל) או שאני הולך להיכנס פה לבלאגן ?

עוד דבר שהוא אמר לי שהוא עשה לרכב טיפול (עוד לא בדקתי לגמרי מה הוא כלל) והרכב כבר לא אוכל שמן, הבעלים הקודמים שיפץ ראש מנוע וכנראה הרכב אכל שמן, האם גם פה זה נשמע כמו איזה בור עמוק או סתם ?

כשאראה את הרכב אבדוק את הדברים האלה יותר לעומק, וסביר להניח שאחזור לפה עם בעיות נוספות.

תודה, אורי.

Renault Clio sport 2001 - Sold

תקשיב מה דניקס אומר לך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא יודע כרגע מה הוא עשה ומה לא אבל מה שבטוח במזגן יש בעיה לא קטנה, שפגשתי את המוכר (היד הקודמת) הוא אמר לי שצריך מידי פעם לכבות את המזגן אם יש עומס (למשל בעליה בפרויד בחיפה).

אם זה נראה מוזר מה תגיד על זה שהמוכר קנה את הרכב לפני שלושה חודשים בערך ועכשיו הוא מוכר אותו כי הוא בונה בית והוא צריך כסף ואח שלו קונה אוטו אז הם יסתדרו (ממש שהוא קנה יצרתי איתו קשר והוא אמר שהוא לא יכול למכור ולחפש אוטו אחר כי הוא חייב אותו להגיע ללימודים).

אני יודע שמשהו עם האוטו הזה לא בסדר, אבל אני כבר מעל שנה חולם על הרכב הזה בלילות (ברצינות).

תקשיב מה דניקס אומר לך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא חסר 205 בשוק, יש כאלה גם במצב טוב.

הרכב הזה עולה כמה אלפי שקלים, לא סיפור גדול,

עדיף לך לחפש אחד שמור, יד נמוכה שטופל באהבה, אפילו לשלם קצת יותר וככה לחסוך את ההשקעה של תיקונים ויישור קו.

שי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש דברים שלא קונים בכסף (מעטים אבל עדיין יש), שרשור שפתחתי ממש שמצאתי את הרכב.

http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?t=473939

תקשיב מה דניקס אומר לך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

מבחינת מצב הרכב, בטלפון בלי שתראה אותו בעצמך אי אפשר לדעת כלום.

מבחינת המוכר, כל הסיפור לא נשמע טוב. יותר מדי סיפורי סבתא. מי כבר לומד ובמקביל בונה בית וזה מאלץ אותו למכור רכב שעולה מקסימום 5000 ש"ח?

אם בכל זאת תרצה לרכוש את הרכב, קח בחשבון שתצטרך לשים בצד ליתר ביטחון סכום כפול מערך הרכב לתיקונים וטיפולים.

לך לבדיקה במוסך שאתה סומך עליו לפני הקנייה ולא במכון בדיקה.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה צודק, כל עוד אני לא רואה את הרכב ומתחקר את המוכר יותר לעומק הכל זה דיבורים באוויר.

האם יש המלצה למוסך טוב ואמין באיזור חיפה ? (כמובן עדיף אחד שמתמחה בפיג׳ו)

תקשיב מה דניקס אומר לך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3889 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...