Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חזרה על החומר במדעי המחשב - JAVA

roeibf
שימו לב! השרשור הזה בן 3893 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אהלן כולם

אני מנסה לחזור על החומר שלמדתי בכיתות י"א-י"ב במדעי המחשב, אבל הכל מעורפל. אני זוכר את הבסיס (משתנים, אופרטורים, לולאות) וזהו בעצם.

אתם מכירים אתרים שיכולו לעזור לי? אני לא מעוניין להוציא מאות שקלים על ספר של הוד-עמי או משהו כזה.

תודה לעוזרים!

עדיפות לשפשוף עצמי בבית ולא אצל בעלת מקצוע

צריך גם קרם אני מאמין.

:roll::lol::oops:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

http://www.javaranch.com/

http://docs.oracle.com/javase/tutorial/

aqQefkprf3s דרך יוטיוב
ERROR: If you can see this, then YouTube is down or you don't have Flash installed.

l9nHHCgXBMk דרך יוטיוב
ERROR: If you can see this, then YouTube is down or you don't have Flash installed.

fvWY8UpsCCY דרך יוטיוב

zX9Dj-ZTGMo דרך יוטיוב

Cadillac ATS Premium 2015

Citroën C5 Aircross Shine PK 2021

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

א. תודה רבה;

ב. יש משהו בעברית? אני מסתדר טוב עם אנגלית, אבל מעדיף עברית...

תודה לעוזרים!

עדיפות לשפשוף עצמי בבית ולא אצל בעלת מקצוע

צריך גם קרם אני מאמין.

:roll::lol::oops:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

א. תודה רבה;

תודה לעוזרים!

עדיף לך אנגלית. כשתנסה לחפש איך משתמשים בתשתית כלשהי של חברה כלשהי אתה תשמח שתרגל אנגלית בדברים הפשוטים

Renault Clio RS EDC 200

רכב ספורטיבי זה כמו קונדום. עדיף שיהיה לך ולא תרצה להשתמש בו, מאשר שתרצה להשתמש בו ולא יהיה לך.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בדוק ב

interlect.co.il

אני יודע שיש שם פיזיקה ומתמטיקה ברמה סבירה.

אני מנסה לחשוב על תשובה שלא תוציא אותי גייז, לא תגרום לי לתאר לך את הג'ונסון שלי ולא תזכה אותי בהתראה. אין כזו.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

א. תודה רבה;

תודה לעוזרים!

זאת אנגלית של מתכנתים, אתה יודע... בערך 0.7 אחוז מהשפה מהאנגלית,

עם מספר קטן של ביטויים שחוזרים על עצמם. אתה תסתדר, מבטיח.

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...