Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הלוואת דיגיטל מיידית של לאומי, כדאי?

liav12
שימו לב! השרשור הזה בן 3895 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אהלן

קיבלתי הצעה מלאומי דיגיטל היום על הלוואה שמתבצעת באופן מיידי, ללא התחייבות ואפשר לשלם את כולה במידה ואני לא רוצה לשלם תשלומים חודשיים ולסיים אותה במקום. (עד 20K).

הריבית על סכום שנגיד 15K הוא 880 ש"ח לשנה (במידה ולקחתי חילוק תשלומים לשנה, אם זה לשנתיים סביר להניח שיותר),וכפי שכתבתי מקודם, אם במהלך תקופת ההלואה שילמתי חצי מהסכום, ועכשיו בא לי לסיים אותה אני יכול באותו הרגע לשלם את היתרה ולצאת מהתשלומים.

בעקרון, אני הולך לשלם לימודים כרגע וחשבתי על הלוואה קטנה לכך, השאלה שלי היא האם זה משתלם?

האם יש אופציות להלוואה קטנה טובה יותר?

תודה רבה

Opel Adam S 2017

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בעקרון יש לי בצד כמעט את כל הסכום ללימודים שמסתכם בכ 32K.

וההתלבטות שלי היא אם לשלם בצ'קים את הלימודים, או האם לקחת את ההלוואה ולהשאר עם המזומן הזה בצד. (כי מי יודע אם הלימודים לא ימשיכו מסיבה כלשהי)

כן אני יודע שיש לי פה סדר בחירות הזוי מעט, אבל הקטע מבחינת נוחות מה יותר כדאי, יושבת עלי ההחלטה גם להשכיר דירה בקרוב כולל רכב + עבודה ולימודים, אז זה דיי לחיות על הקצה בעקרון עם כמה שקלים בודדים לקראת סוף חודש ותשלומים של הויזה בסוף חודש :p (או פשוט לסגור עם ההלוואה את המינוס מהויזה ולהיות בראש שקט בנתיים)

בתאכלס, אין טעם?

Opel Adam S 2017

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמה זה יוצא באחוזי ריבית?

בפועלים נותנים לסטודנטים הלוואה בפרים + 0.5 ,

בגדול, מהנסיון שלי הלוואות לסטודנטים הם הזולות ביותר ביחס להלוואות אחרות,

אם ההלוואה שרשמת היא לא לסטודנטים, אז תמשיך לחפש משהו שיתאים יותר לסטטוס שלך.

I should win a fucking AWARD for being me

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הלוואה לוקחים רק כמוצא אחרון מכיוון שמשלמים עליה ריביות. אם יש לך כסף זמין תשתמש בו, כשייגמר תתחיל עם הלוואות. אם אינך יכול לעמוד בשכירות דירה ורכב ושאר הוצאות תישאר אצל ההורים.

הלוואה למטרת לימודים (השבחה עצמית) היא עניין שונה לחלוטין מהלוואה לקניית רכב חדש יותר או החלפת סלון.

אם עוקפים אותך מימין את/ה כנראה בנתיב הלא נכון.

(lancia delta turbo mk3 (844

HU: ECLIPSE CD5000   AMP: NAKAMICHI PA1004   SUB: ROCKFORD FOSGATE rfz3412    FRONT: RAINBOW CS 3/160

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי, עם כמה שזה נשמע נחמד הייתרונות שתקבל מההלוואה זו טעות גדולה מאוד.

לקחת הלוואה בסכום כזה כשאתה לומד, ובכלל בשלב יחסית מוקדם של החיים זה להיכנס לבוץ,

יהיה מאוד קשה לצאת ממנו.

אם אני הייתי במקומך, הייתי סובל באוטובוס עוד שנה-שנתיים, מסיים לימודים ואז חושב מה אני עושה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמה זה יוצא באחוזי ריבית?

בפועלים נותנים לסטודנטים הלוואה בפרים + 0.5 ,

בגדול, מהנסיון שלי הלוואות לסטודנטים הם הזולות ביותר ביחס להלוואות אחרות,

אם ההלוואה שרשמת היא לא לסטודנטים, אז תמשיך לחפש משהו שיתאים יותר לסטטוס שלך.

היא לא לסטודנטים, ונתנו לי דרך המכללה (סלע) שנרשמתי אליה אופציה להלוואה בסך 16 א"ש עם ריבית של 0.275 משהו באיזור לפי מה שזכור לי, פשוט לא התעמקתי בנושא.

קודם כל, תודה רבה לכם על העצות השכלתי עוד קצת בנוגע לנושא הזה כיוון שאני ממש לא מתמצא, מעולם לא לקחתי הלוואה וקיוויתי שלעולם גם לא אצטרך (לא תמיד הרצון עובד כשמדובר בנושא כלכלי.)

הכי מומלץ להשתמש בנזיל קודם כל אני יודע, פשוט חשבתי שמבחינת הנוחות של התשלום החודשי בהלוואה וביחד עם זאת, לשלם משהו כבד יותר כגון הלימודים - יהיה יותר נוח לטווח הארוך

Opel Adam S 2017

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שוק ההלוואות מגוון מאוד ולכן מומלץ לבצע סקר שוק יסודי, ולבדוק היב לא רק את הריבית אלא גם את שאר תנאי ההלואה.

הרושם שלי הוא שהלואות האינסטנט בד"כ יקרות ומכוונות דווקא לאנשים שלא לגמרי מבינים את התנאים ומשמעותם - אלא רק את נוחיות קבלת הכסף. אלה הם גם המתקשים לפרוע את ההלואות.

אם הגעת למסקנה שההלואה חיונית לך, לפני שאתה לוקח אותה גש לסניף הבנק שלך ואולי גם לבנקים אחרים וקבל הצעות, ובדוק גם אפשרויות להלואות מסובסדות באמצעות מקום עבודה\מעדון צרכנות או כל גורם אחר העשוי לתווך הלואה בתנאים משופרים.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אגב, ההלוואה הזולה ביותר היא משכנתא וממש לא הלוואה מיידית כזו או אחרת בין אם פונה לקהל סטודנטים או אנשי קבע.

אם יש לך את הסכום תשלם אותו ותתמודד עם המחסור בתזרים בדרכים אחרות, בין השאר צמצום הוצאות הוא רעיון לא רע, הלוואות מסוג זה הם רעות מאוד למרבית המקרים ורק גורמות לתחושה של תזרים גבוהה כשבפועל אתה חייב ורק מעביר את הבור מצד לצד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

qil - אתה צודק, אבל כדי לקבל משכנתא צריך נכס לשעבוד, ו"משכנתא לכל מטרה" יקרה משמעותית ממשכנתא לרכישת דירה.

טווח הריביות בהלואות האינסטנט עצום. מפעם לפעם אני בודק את הריבית המבוקשת להלואות בכרטיסי האשראי שאני מחזיק, הטווח נע בין 5-6% לכ-14%, כלומר בין ריבית נסבלת (בהחלט לא נמוכה) לריבית יקרה מאד.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...