Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מצילים חיה נדירה- פנדה. פיאט פנדה!

orenuchx
שימו לב! השרשור הזה בן 976 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אחרי כמה שבועות של חוסר וודאות ודפיקות לב היום זה קרה - הגיעה אלי פיאט פנדה חמודה ושובבה.

אמנם לא אספנות אבל עדיין מרגשת וככל הנראה נדירה.

סיפור המעשה:

לפני כמה שבועות, בעת ביקור קצר בקיבוץ הורי, יצא שנפגשנו כמה חבר'ה מהקיבוצים השכנים.

אחד מהם זורק לי כבדרך אגב - "תגיד הפיאט שלך (ה 133 ) - היא נראית קצת פח. מה אתה הולך לעשות איתה"?

"מה ז'תומרת" אני בוחר שלא להיעלב- היא הולכת להיות גרסת ראלי של פיאט בלה בלה בלה..." ובעודי מפליג בדיבורים מלאי מעוף ודמיון הוא זורק לי פצצה:

"אתה יודע - זרוקה אצלנו בקיבוץ איזה פיאט ישנה" .

אני קופץ מהחלום תופס לו את הצוואר ובתנועות ניעור צועק לו לפנים : "דבר חבר יקר - על מה מדובר?"

חנוק, עם דמעות בזוית העין, הוא משרבב את שפתיו ולוחש:

"נראה לי פיאט אונו... או פנדה"

"פנדה? זו פיאט פנדה? פנדהההה?" אני צועק עליו "עכשיו תגיד - איפה היא ושל מי היא?"

הוא מנער אותי ואומר "בן אדם תירגע, היא זרוקה ליד המוסך כבר שנתיים, הבעלים איבד את המפתחות, ויש לה איזה בעיה נוספת אבל נראית שלמה"

"ומי הבעלים?" אני כבר מעולף עם דופק גבוה

"הוא שכיר בקיבוץ - לא יודע אם הוא ימכור..."

עוד לפני שהספקתי לשמוע את התשובה אני כבר מאחורי ההגה של המרצדס, טס לקיבוץ ההוא, מרחק שני קילומטר מאיתנו.

מגיע ומחפש את המוסך כמו פרעוש רעב שמחפש כלב.

מבט ימינה מבט שמאלה - ואז רואה מוסך ובפתחו מתגלה האוצר - פיאט פנדה אכן כן - פ-נ-ד-ה!!!!

מחפש את מי לשאול מה ולמה, ולמזלי המוסכניק יוצא בדיוק כדי לסגור את דלתות המוסך (טוב בכל זאת כבר ארבע אחרי צהריים).

"אה כן היא של בחור אחד, עובד כאן לא רחוק, תרים לו טלפון. היא כבר שוכבת כאן שנתיים ... מה אתה לוקח אותה? איזה יופי לך :screwy: ..."

שיחת טלפון, ועונה בחור בצידו השני של הקו, לא מבין מי ההזוי שמתקשר באמצע שנת הצהריים ושואל על הגרוטאה -"כן היא שלי. לא יודע אם למכור. אני קשור אליה. תחזור אלי ביום ראשון אני אחשוב על זה"

יום ראשון הגיע ואני כבר לא ישן יומיים.

הבחור עונה "תגיד מה תעשה איתה?" אני עונה לו בקול מתחנן "אני מת על מכוניות כאלו.ישנות זה מה שעושה לי את זה. אני אשמח לשפץ אותה ולהחזיר אותה לחיים"

ואז הוא מפציץ אותי בתשובה שמפרקת לי את המוח: אתה יודע מה - קח אותה" .

"מה זאת אומרת קח אותה?" אני שואל, לא מבין מה הרגע שמעו אזני...

"קח אותה הוא אומר. אם אתה מחזיר אותה לחיים אז פשוט קח אותה!"

כן - לפעמים המזל מאיר פנים. את זה אני מוכרח להגיד!

והיום אחרי חודשיים מאותה שיחה גררתי אותה אל ביתה החדש.

יש עוד דרך לא קצרה ע"מ להביא אותה למצב בו אוכל להתנייד איתה להנאתי, אבל ממבט ראשון הכל נראה טוב ואפילו טוב מאוד.

הבודי נקי ויפה ללא חלודה, הקווים ישרים (תרתי משמע ), באזור המנוע הכל נראה טוב. ורק הפנים דורש "קצת" תשומת לב.

השלב הראשון יהיה ישור קו ולהכין אותה לטסט. אח"כ ... טוב אח"כ כבר נראה.

כרגע יש לי הרגשה שלא צריך לעשות כלום למעט שטיפה טובה ..!

טוב קצת תמונות. מחר יהיו עוד.

אורן

f22.jpg

20130626_183117.jpg

f33.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 142
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אשריך!!!

נראית מעולה!

מאד אוהב את הדגם הזה, ולו רק בגלל סמל חמשת הפסים :-)

איטליה מלאה בכאלה עם גגון אופנתי, וצבע פסטל רך כלשהו...

שיהיה בהצלחה!!!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כייף לקרוא פוסט כזה על הבוקר!

תודה!

אלבום התמוונות של המוסטנג 1966 והפלקון 1960 ושני אוטובוסי הטייגר 1965 ו-1975, ראו כאן:

http://www.flickr.com/photos/benihasp/

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתחדש,היא נראת שמורה מאוד ואני מאמין ששטיפה טובה ולאחר מיכן פוליש וקס יחזיר אותה לחיים.

בהצלחה נשמח לעוד תמונות.

בהעלותי::smilecolr:hihi:

Ford cortina mk5 1982 2100cc

Ford focus 2013 titanum

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתחדש !

לפי התמונות נראה שמדובר בדור השני של הפנדה שהוצג ב 86'.

ההבדל העיקרי היה שימוש במנוע FIRE 1.0 של האונו 45 ומיתלה אחורי בצורת אומגה, כמו באוטוביאנקי Y10, שהחליף את הסרן ה "חי" עם קפיצי העלים.

VOLVO 144 73'- 82 (!) HP.

15.7 קג"מ ב 2300 סל"ד נשמע טוב יותר.:-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל הכבוד אבל שים לב. לא הייתי משקיע בה ביינתים אם אתה מחכה לאספנות. אם הבחור יעלם לא תוכל להעביר בעלות ותתקע עם רכב משופץ שלא יכול לעלות על הכביש.

אם אתה משפץ עכשיו ומשלם האגרות תעשה את זה זריז, שוב, כדי שתוכל להעביר בעלות כמה שיותר מהר.

בהצלחה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתחדש! בהחלט רכב מעניין! :-D

כל הכבוד אבל שים לב. לא הייתי משקיע בה ביינתים אם אתה מחכה לאספנות. אם הבחור יעלם לא תוכל להעביר בעלות ותתקע עם רכב משופץ שלא יכול לעלות על הכביש.

אם אתה משפץ עכשיו ומשלם האגרות תעשה את זה זריז, שוב, כדי שתוכל להעביר בעלות כמה שיותר מהר.

בהצלחה

ניתן להעביר בעלות ללא בעיה על רכב ללא רישוי בתוקף (טסט) כל עוד והאגרות משולמות... משמע, לא צריך להכנס לשיפוץ ולסיכונים לפני שהועברה בעלות.

חלומות נועדו להתגשם

http://www.BackOnTwo.com

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באחת השכונות בחדרה היו 2 כאלה בגרסת 4X4 רכב חביב

אין עוד מלבדו חבר צוות פיברקאלב יעוץ בשיקום רכב אספנות

יצור צינורות ברקס ממתכת במחיר לכול כיס ניקוי חול עד גודל גנט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

תתחדש! כל הכבוד לך על ההצלה וכל הכבוד גם למוכר/תורם!

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 976 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...