Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מצילים חיה נדירה- פנדה. פיאט פנדה!

orenuchx
שימו לב! השרשור הזה בן 975 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מגניבה וחמודה! אני מאוד אוהב את המכוניות העממיות הקטנות האלו ומחזיק אחת כזאת משלי (סיטרואן ויזה),

צילמתי שנה שעברה פנדה 4X4 מדהימה בבורגס בולגריה אולי יעלה בהמשך..

אני מעלה תמונה שנתקלתי בה לאחרונה , אבל מקווה שתגיע לידיים טובות לשיפוץ ולא לחלקים או ברזל.

שיהיה בהצלחה!

11825727_1009606119083434_1058746103499025141_n.jpg

1983 & Opel Astra DTI 2003 , Citroen Visa Club 1982

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 142
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

הפנדה שלמכירה היא דור ראשון שהיתה הרבה יותר רגישה לחלודה מדור שני כמו של פותח השרשור.

כמו כן המחיר הנדרש גבוה.

לחובבי הז'אנר יבוא רכב אספנות של פנדה 4X4 מאירופה במצב טוב ויש כאלו די הרבה ביבשת.

קיבלת התראת משתמש בקארספורום - סיבה: שפה לא נאותה אנא חסוך מאיתנו את חוש ההומור הלא מצחיק שלך.
כל מה שעומד בין אדם, לאושר שלו, הוא היכולת להשלים עם כמה עובדות ולהבין שלא שווה להילחם עליהן.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא יודע להגיד ספציפית מהו החומר.

מדובר על גליל שנמצא אצלי זה מכבר ולא יודע את מקורו.

החומר זה סוג של Eva ( פלציב בלשון העם) בעובי של כ 10 מ״מ עם שכבה של רדיד אלומיניום כלשהו, וגב עם דבק .

נראה לי שמקורו בחברת פלציב שבקיבוץ שדה אליהו אבל לא סגור על זה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הי אורן,

כתיבה משובחת ומהנה, כיף לקרוא ובעיקר לצחוק. אהבתי את הקטע עם נמלי האש......

תמשיך לכתוב גם אם הפורום כבר לא פעיל כבעבר. אנחנו כותבים בגלל ההנאה שבכתיבה ובגלל החיוך שאולי יעלה על פני הקוראים, וזה הכי כיף (לפחות עבורי).

שלומי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חוזר לפורום ועוזב את הפייסבוק!

כל הכבוד - תענוג לקראו!

(ד"א - המאפרה המדוברת זהה למאפרה שיש בפיורינו דור שלישי במידה ובכל זאת תחליט שאתה הולך על זה)

תומר

"היום הוא המחר שאתמול דאגתם בגללו כל כך"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

https://www.youtube.com/watch?v=VBiHgPDfHeE

פרק בWHEELER DEALERS העוסק בפיאט פנדה 4X4.

תת היגוי זה כאשר אתה פוגע בקיר עם החלק הקדמי של הרכב, היגוי יתר זה כאשר אתה פוגע בקיר עם החלק האחורי של הרכב. כוחות סוס זה באיזו מהירות פגעת בקיר, מומנט זה לאיזה מרחק לקחת את הקיר איתך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 שנים מאוחר יותר...

מה עלה בגורלו של השרשור המדהים הזה? ויותר חשוב, מה עלה בגורלה של הפנדה המקסימה?

אני אמנם דם צעיר בפורום, אך ת'רדים מהסוג הנל רק עושים לי טוב!

מקווה להיות מצוטט על ידי פותח השרשור בקרוב, בהצלחה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 10 חודשים מאוחר יותר...
  • 3 חודשים מאוחר יותר...

וואייייי איזה רכב, הייתה לי כזאת , כמה שטיפלתי בה התקלות לא נגמרו אבל אהבתי את הרכב הזה, עד שניסינו לנסוע איתו קצת בשבילי עפר עם המון בורות ואז כל הפרונט של הרכב פשוט נשבר. כל הקדימה של הרכב התחיל לזוז ימינה ושמאלה לפי סיבובי ההגה, נסענו לפחח שהוריד את השטיח וראינו שהרכב פשוט נשבר, הייתי בכיף חוזר לאותם הימים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 975 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...