Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

צמיגים ספורטייבים במידה 195/50/15 לסיוויק שובבה!

greenEK
שימו לב! השרשור הזה בן 3878 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ערב טוב חברים.

ברשותי סיוויק 99 ידנית, מונמכת עד לרצפה ע"י קוילאוברים KW. משמעו- הנסיעה קשה ואוחזת.

רכשתי ג'אנטים איכותיים לנסו S2 המתפארים במשקל של 5.9 ק"ג לג'אנט.

הצמיגים ישמשו לנסיעה יום יומית קצרה יחסית ולהתגרזנות בנס הרים פעם בשבוע שבועיים.

לפיכך, המטרה שלי היא צמיגים בעלי אחיזה כמה שיותר גבוהה, תחת מגבלת אורך חיים יחסית סביר, ונוחות סבירה.

ההתלבטות שלי נובעת ממס' צמיגים שראיתי בTIRES4U, במידה ויש צמיגים שלא פירטתי, אשמח לשמוע עליהם:

1. Yokohama S-drive- כמה שאני יודע נחשבים טובים מאוד, טובים יותר מT1R. קיבלו דירוג יחסית נמוך באינטרנט.

2. TOYO T1R- ידועים בתור צמיגים עם דפנות רכות. הייתי מעדיף להמנע מזה, אך מאידך, הרכב שלי קשה, אולי זה לטובה?

3. TOYO T1S- נחשבים שיפור של הT1R, מומלצים?

4. Hankook Ventus s1 Evo K107- קראתי דברים טובים.

5. Hankook K110 V12- קראתי שהם טובים מאוד, הבנתי שקיימים בארץ אך משום מה לא מופיעים בTIRES4U.

6. Maxxis MA-Z1- קראתי חוות דעת טובות, הבנתי שהם יותר צמיגי תקציב והתפשרות.

לדעתי הצמיגים הבאים קיצוניים מדי, אני צודק?

1. Hankook Ventus RS2 Z212- קראתי שהם מאוד דביקים, זולים בטירוף, מקדם שחיקה הגיוני, אך הדפנות שלהם קשות מאוד... אני מפחד שביחד עם הקוילאוברים זה עלול להיות יותר מדי.

2. Toyo R1R

3. Federal 595RSR

אודה להכוונה, לעצות על צמיגים שלא פורטו, לעצות בנוגע לצמיגים שכן פורטו, ומה הייתם לוקחים בהתחשב בתנאים הנ"ל.

תודה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

להוציא את ה- RS2 מהמשוואה כיוון שאני לא מכיר אותם, הפדרל יתנו את האחיזה הגבוהה ביותר. אורך החיים שלהם סביר והם מתאימים לשימוש שציינת. אחריהם מדורגים ה- R1R.

שאר הצמיגים שציינת פחות ספורטיביים ומציגים פשרה גדולה יותר בין ביצועים, נוחות ואורך חיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם הפדרל וגם הR1R הם צמיגים מעולים.

פיליפ - אני לא כזה בטוח שהפדרל מתעלים על R1R. אני חושב שהם בערך באותה רמה.

אם הנסועה שלך היא נס הרים, מעט מאד נסיעה עירונית,

ואתה אמיץ,

אתה יכול גם ללכת על R888. לי מורכבים כאלו בדיוק במידה שלך, ואני מרוצה מאד (מאד).

הם נופלים באורך החיים מהאחרים פה (מצד שני, אני גמרתי גם R1R בפחות משנה..),

והם גם רועשים בנסיעה יומיומית.

אבל לגבי האחיזה - זה עולם אחר לגמרי.

דקל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ה- R888 יהיו יותר מידי, בטח לשימוש יומיומי ופעם בשבוע נס..

מרבית אלו שהרכיבו את הפדרל דיווחו על שיפור באחיזה ובעיקר בתחושות שהוא מעביר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה על התגובות.

R888

לא מתאים, הרוב המוחלט של הנסיעה היא עירונית, הוא יהיה לא נוח ויגמר יותר מדי מהר.

עשיתי חיפושים נוספים באינטרנט,

בקשר לפדרל קראתי שהם אכן יהיו טובים גם לדיילי אבל לא באמת מצאתי תגובות של כמה נוח זה יהיה, ומה שיותר הפריע זה שלא מצאתי תגובות של כמה ק''מ הוא מחזיק, פחות או יותר, ברכב קל ויחסית חלש.

מחיר לא ידוע.

חוץ מזה הבנתי שצריך להזמין אותו באוטוסטור ועד שתצא הזמנה לוקח לזה עוד 3 חודשים בערך להגיע.

זה המון זמן לחכות, וזה יפול על החורף והצמיג כבר לא יהיה יעיל.

R1R

הם אכן אופציה, אבל שוב אני מתלבט עם עצמי אם שווה להשקיע בצמיג שנגמר כל כך מהר.

שמעתי אנשים שנגמר להם ב20+ ק''מ שזה מצוין מבחינתי וכאלה שנגמר להם בפחות מ 10 אלף ק''מ שזה כבר לא בשבילי.

כן הייתי רוצה לנסות צמיגים כל כך אוחזים אבל אני מתלבט אם צמיגים ספורטיביים בעלי מקדם שחיקה נמוך יותר לא יעשו את העבודה.

בכל זאת הרוב הגדול של הנסיעה היא עירונית מנהלתית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ה-R1R יחזיקו הרבה זמן במידה והשימוש יהיה סביר, במיוחד ברכב חלש יחסית.

ברכבים חזקים הסוליה עצמה נשחקת די מהר, ברכבים רגילים יותר כמו הסיוויק הסוליה תשחק לאט יותר והצמיג יחזיק המון זמן.

חבר נסע עם סט כזה 50K ק"מ!! על פיאט פונטו HGT, רוב הנסיעה מנהלתית ופעם-פעמיים בחודש טיול נהיגה או מסלול/ ג'ימקאנה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב לדעת, נשמע מעולה.

אתה צודק, זה גם מה שאני קראתי, שברכבים חזקים או כבדים הם נשחקים הרבה יותר מהר.

אם ככה R1R הם באמת האופציה הכי טובה.

מה גם שהמחיר לא הרבה יותר גבוה משל האחרים,

וכבונוס הם נראים מטורף! :-D

תודה פיליפ!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין לי ניסיון עם הפדרל (התגובות אוהדות!) ואת הRS לא מכיר בכלל. מורכב אצלי סט R1R בדיוק במידה הזאת, צמיג שמשלב בצורה מעולה יכולת גבוהה ומחיר נמוך. במידה ובעיר אתה נוסע בלי פירפורים מיותרים השחיקה שלהם לא תהיה גבוה כלל. בהחלט ההמלצה שלי!

ד"א למיטב ידעתי המחיר של הR1R הוא מהנמוכים בחבורה שרשמת.

התחלתי מאוד להילחץ, יש לי גם וילונות שחורים באוטו והראייה עוד יותר נמוכה, גם אורות דמוי קסנון של פיליפס שלא מאירים שום דבר בגשם כמעט) והיה די מפחיד. סעו בזהירות !
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מזמן פורסמו כאן צמיגים של ניטטו, להם גם יש דגמים ספורטיביים במחירים נוחים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רק אוטוסטור מייבאים אותו וזה טיפה בעייתי בגלל זמן האספקה.

בכל אופן תודה לכל החברים שהגיבו.

היום הוזמנה רביעיית R1R,

עד סוף השבוע הם יגיעו ויורכבו עם הג'אנטים החדשים. :-D

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3878 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...