Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור מחירים והנחות בסוכנויות רכב מנסיון שלי

rel28
שימו לב! השרשור הזה בן 3898 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם,

הצטרפתי לפורום לא מזמן ומאז החכמתי עד שהרגשתי מוכן לצאת לאזור הקרב, יד 2 וסוכנויות הרכב הגדולות בכדי לקנות רכב.

מחפש רכב משפחתי לאשתי שישמש אותה בעיקר בנסיעות בתוך העיר כ12K בשנה.

מכיוון שלא מצאתי כאן שרשור אמיתי של מחירי שוק בסוכניות החלטתי להתחיל בתקווה שעוד מכם יצטרפו אליי, אז ככה:

1. אלדן- מאזדה 3 2010 ליסינג עם 89000 ק"מ עליה לכביש 3.2010 רצו בתחילה 68500 ירדו ל62000+פינוקים מובטחים

אחרי שיחות סרק עם מנהל ירדו ל61000 ש"ח .היו אמורים לחזור אליי עד יום א עם מחיר סופי מאחר והודעתי שלי יש 59000 ש"ח עגול. לא חזרו עד רגע זה

2.קרסו- טידה 2009 עליה במרץ, עם 78000 ק"מ פרטי ,רצו 61000 ש"ח אחרי מיקוח ארוך ומייגע הגיעו איתי ל54500 ש"ח אך לא יביאו את הרכב ויש לנסוע 100 ק"מ בכדי לראות. לא נסעתי

3. שלמה סיקסט- מאזדה 3 2010 עליה בפברואר ליסינג עם 104000 ק"מ רצו 67000 ק"מ ירדו רק ל63000 ש"ח והתנהגו כאילו אני פראייר שלא קונה מהם.

4. אלבר- פוקוס 6.2010 84000 ק"מ רצו 69000 ש"ח ירדו ל60000 ש"ח די מהר ,אך רצו דמי רצינות להביא את הרכב .לא הייתי מוכן .ירדו ל59000 ש"ח עדיין לא .

5. קל אוטו - לנסר 5.2010 91.500 ק"מ רצו 67500 ירדו ל61000 ואמרו תחזור מחר דבר עם מנהל שלא נמצא. לא חזרתי בינתיים

6. כלמוביל -לנסר 6.2010 פרטית 73000 ק"מ אמרו המחיר 70 יש הנחה של 10000 ש"ח ושקל לא יותר דהיינו 60000 ש"ח.

והצופ'ר - אחד הלקוחות שהיה באחת הסוכנויות סיפר לי ששכן שלו מוכר פורטה פרטית פברואר 2010 ולחוץ למכור כי יוצא לשליחות בסוף החודש עם המשפחה ולא מצליח למכור. במקום התקשרתי ענה בחור נחמד ורציני ,הרכב שמור ויפה עם 68000 ק"מ ,למחרת בדיקה די מוצלחת וקניה במחיר של 59000 ש"ח ששולמו במזומן.

אז מי אמר שלא שווה לשבור רגליים בסוכנויות רכב???

מי ששרד עד הסוף יקבל עץ ריח לרכב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השארתי לך כתובת למשלוח העץ.

וברצינות, הנתונים האלה לא שווים הרבה, אולי רק את רמת הגמישות של כל סוכנות. הרי כל רכב שונה מהאחר בהמון דברים.

משכנתא זה קל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3898 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...