Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

בא לי סודה! (או איזה מכשיר סודה סטרים לקנות?)

בן ה
שימו לב! השרשור הזה בן 2197 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מעדכן, מצאתי למכירה סודה קלאב עם מיכל גז של 130 ליטר.

אחרי ניקיון קטן, הוא מחליף בהצלחה את המכשיר הישן.

בנוסף, יש שיטה חדשה לדחיסה של המיכלים בבית, אתה פותח את השסתום, וממלא בפנים קרח יבש.

ננסה בהזדמנות.

לא מתככנים להשתמש כחנוכיה - תמיד זה יכול לגמור על הראש של מישהו... :wink:

אין ספק. היופי חולף, אבל הרפס הוא נצחי.

בסוף יבוא אחמד וירסס איך שיצא לו.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 40
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

איך אתה ממלא את זה?

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מעדכן, מצאתי למכירה סודה קלאב עם מיכל גז של 130 ליטר.

אחרי ניקיון קטן, הוא מחליף בהצלחה את המכשיר הישן.

בנוסף, יש שיטה חדשה לדחיסה של המיכלים בבית, אתה פותח את השסתום, וממלא בפנים קרח יבש.

ננסה בהזדמנות.

השאלה,היכן מוצאים מקום שמוכר כמות קטנה של קרח יבש?

כול מקום זה במשקלים די גדולים.

*pontiac tempest 1992 V6 3.1 liter

Pontiac - we are driving excitement

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השיטה הזאת יותר יעילה וטובה

עובדת גם בארץ... ואז חיפשתי את השירשור הישן בגיפלוג שנתן לי את הרעיון...

וראיתי שאתה כבר מעודכן.

מיכל אלומיניום 14 ליטר חדש לחלוטין (אפשר להוציא מהם 2 מילויים חינם בנוסף ) עולה כ-1000 ש"ח.

ממלאים בו 9 ק"ג של CO2 בעלות של 100 ש"ח , יש מקומות שצריך להתעקש על ה-9 ק"ג, כי הם מעדיפים 8 ק"ג.

בק"ג האחרון קצת קשה להשתמש, אז זה אומר בערך 8 ק"ג .. שהם מילוי של 20 בלונים קטנים.

בקיצור אם יש עוד בני משפחה עם מערכת בבית זה עובד די טוב.

http://www.jeepolog.com/forums/showthread.php/77408-%D7%9E%D7%99%D7%9C%D7%95%D7%99-%D7%9E%D7%99%D7%9B%D7%9C-%D7%94%D7%A1%D7%95%D7%93%D7%94-%D7%A1%D7%98%D7%A8%D7%99%D7%9D-%D7%9E%D7%94%D7%9E%D7%99%D7%9B%D7%9C-%D7%A9%D7%9C-%D7%94%D7%A8%D7%AA%D7%9B%D7%AA/page7

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

והרעיון הוא כזה, קרח יבש הרבה יותר זול ונוח לעבודה

למה השיטה הזו לא יותר נפוצה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני קניתי לפני חצי שנה את המתאם הזה באמריקה, קניתי בארץ בלון 4.5 קילו של co2 למזון

ומאז שותה סודה ללא הגבלה, לפי החישוב שלי שלוקח לי בלון של 400 גרם חודש אמור להספיק לי בלון לשנה

ככה סיימתי להשתעבד לסודה קלאב...

https://www.amazon.com/gp/aw/d/B074SVNCX9/ref=mp_s_a_1_30?ie=UTF8&qid=1524234507&sr=8-30&pi=AC_SX236_SY340_QL65&keywords=soda+stream+gas&dpPl=1&dpID=41Eq49pP5zL&ref=plSrch

ואהבת לרעך כמוך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

והרעיון הוא כזה, קרח יבש הרבה יותר זול ונוח לעבודה

למה השיטה הזו לא יותר נפוצה?

איך יצא לך שקרח יבש יותר זול?

גז נוזלי עולה 100 ש"ח ל 9 ק"ג .. זה 11 ש"ח לקילו

קרח יבש עולה 20-25 ש"ח לקילו. והוא מתנדף די לו, אתה צריך כמות מיכלים על מנת להכניס אותו די מהר למיכלים

ולא לדבר על פירוק והרכבה של הברז כל פעם...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב שנתקלתי בשרשור :)

קניתי לפני מס' שעות את מכשיר הסודה סטרים שכולל את ארבעת הבקבוקים ובלון הגז ב-167 ש"ח.

כיצד הקרח היבש מחליף את הגז במילוי?

אני יכול להשיג קרח יבש במסגרת העבודה. האם יש בעיה שהקרח נגע באריזות כל שהן, כלומר הוא צריך להיות "סטרילי"? הקרח אוחסן במיכל קלקר והכיל בתוכו מס' אריזות מנויילנות של דבקים לשמירת טמפרטורה.

You may kiss the bride.

בא לשאול על חשבון בנק, יצא נשוי. קארספורום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קרח יבש הוא CO2 קפוא - וכאשר הוא מפשיר\ממריא מתקבל אותו גז שמשתחרר מבלון הסודה סטרים.

אין לי מושג מהם הליכי הייצור והשמירה של הקרח היבש, ועד כמה הוא עומד בתקנים המתאימים למאכל ומשקה.

קוריוז - איזה פרופסור לכימיה שאל פעם כחידה מה מתקבל כאשר שורפים יהלום. התשובה, כמובן, שזה אותו CO2.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני קניתי לפני חצי שנה את המתאם הזה באמריקה, קניתי בארץ בלון 4.5 קילו של co2 למזון

ומאז שותה סודה ללא הגבלה, לפי החישוב שלי שלוקח לי בלון של 400 גרם חודש אמור להספיק לי בלון לשנה

ככה סיימתי להשתעבד לסודה קלאב...

https://www.amazon.com/gp/aw/d/B074SVNCX9/ref=mp_s_a_1_30?ie=UTF8&qid=1524234507&sr=8-30&pi=AC_SX236_SY340_QL65&keywords=soda+stream+gas&dpPl=1&dpID=41Eq49pP5zL&ref=plSrch

נראה מעניין, אבל זה תופס מקום על השיש שזה בעסה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...