Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

בא לי סודה! (או איזה מכשיר סודה סטרים לקנות?)

בן ה
שימו לב! השרשור הזה בן 2195 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

חשבתי מדובר על סוג מכשיר אחד אבל ראיתי עכשיו באתר שלהם שיש מספר פעמים מכשירים.

דיגיטלי, אנלוגי,מכני,פינגווין..רק חסר דולפין ולוויתן והם מכוסים.

אז איזה מכשיר הכי מומלץ?

Got To love It

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 40
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

בגדול אני לא שותה שתיה מתוקה, זה נטו מים אז לא מחזיק בבית בקבוקים. אני מעדיף מכשיר שכאשר בא לי אני יכול להכין סודה, לשתות וזהו.

Got To love It

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מימי ה"סודה קלאב" העליזים, ההתרוצצות עבור החלפת בלוני גז וסירופים (למי שלא יכול לסבול סודה ונילה) לא שווה את זה ודי הופכת את העסק ללא משתלם.

כבר עדיף לעשות את ההתרוצצות לסופר ולרכוש סודה מוכנה, לטעמי. שוועפס דווקא נותנים בראש עם המשקאות המוגזים המתוקים שלהם (ביטר-למון, אויי), רק חבל שהתמחור בשמים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בגדול אני לא שותה שתיה מתוקה, זה נטו מים אז לא מחזיק בבית בקבוקים. אני מעדיף מכשיר שכאשר בא לי אני יכול להכין סודה, לשתות וזהו.

תלוי מה התקציב,

יש שמועה שתמי4 הולכת להוציא בר מים\סודה חדש.

שווה לחכות.

I should win a fucking AWARD for being me

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ביריד "חבר" הקרוב שמתחיל ב-14.8.13 (זה בעצם בעוד כמה שעות), מקבלים מתנה מתקן של סודה סטרים + בלון למתקן.

אם יש לך מישהו שאתה מכיר, זאת דרך נחמדה לחסוך כסף (לדעתי, הרבה אנשים ישתמשו בבלון עד שהוא יגמר ואחרי זה יפסיקו להשתמש).

חלחליק לשעבר (או חיליק, תלוי את מי שואלים).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שתיית סודה מקפיצה אותך ישירות לגיל ארבעים. קח את זה בחשבון. הסודה של שוופס>>סודה סטרים או כל פטנט אחר שמכינים בבית.

ואיך אפשר בלי בדיחות מהוואי העולם: על פריז - הרשלה נכנס לרופא ואומר לו ״אדוני הרופא יש לי גזים״ הרופא אומר לו ״הגעת בזמן תמלא לי את הסיפולוקס״

רגל וחצי, 4 כ"ס.

מדוע לא כדאי לקנות פרארי:

אין תא מטען (כן, כן).

פאקינג אביר בסיאט לבנה.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי מכשיר סודה קלאב הכי טיפש,כפתור אחד מלמעלה לשחרור גזים וזהו.

אם אתה מזמין 3 בלונים מקבלים גם משלוח חינם עד הבית.

אחלה סודה,אפשר לעשות סודה בדיוק בטעם הרצוי.

HU:PIONEER 5850MP,COMP:RAINBOW DREAM LINE SLX265,AMP1:JBL 75.4,AMP2:BAZOOKA ELA60.2

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה לא לקנות בקבוקי סודה מוכנים?

:mm_yeah:

+1

זה וסירופ תות בננה של שופרסל, טעים בטירוף, עדיף על כל הקולה/פאנטה/ספרייט

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מתפלא שבפורום הזה שידוע בידע הטכני שלו לא מתעסקים עם דבר אחר לגמרי. כידוע סודה סטרים היא המצאה ישראלית ובמשך שנים הישראלים הפרייארים החליפו בלונים של גז בחנויות כמו טמבלים. לפני כמה שנים סודה סטרים נכנסה לשוק האמריקאי ושם כמובן הצרכן לא פרייאר כמו פה. האמריקאים חישבו שהעלות של הגז בבלון שהוא CO2 פשוט היא בערך פי 50 אצל סודה סטרים מאשר כל מוכר אחר של גז. אז כל האינטרנט מלא עכשיו בדרכים למלא את הבלון בעצמך ולחסוך הרבה מאוד כסף על התחזוקה של המכשיר.

סתם דוגמא אחת:

http://gizmodo.com/5893653/sodamod-save-money-on-sodastream-refills-with-a-hacked-paintball-canister

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן ממש הייתי רוצה גז שנועד לפיינטבול בסודה שלי.

השמנים שיש בגז של פיינטבול ממש לא נועדו למאכל.

:turn-l:מכונאי וחשמלאי אופנועים מוסמך :turn-l:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן ממש הייתי רוצה גז שנועד לפיינטבול בסודה שלי.

השמנים שיש בגז של פיינטבול ממש לא נועדו למאכל.

ת'כלס,

גם אני עד לפני מספר שנים, נהגתי לרכוש שמן קנולה, 3 בקבוקים ב30 ש"ח וגיליתי שאני פראייר,

אז חיפשתי דרכים לחסוך והגעתי למסקנה ש20\50 הוא מעולה לטיגון ואפייה.

ומאז אני רק חוסך :roll:

אני לא כ"כ מבין בהבדלים בין סודה לשתייה ולבין CO2 לפיינטבול, אבל מה שכן, כמו שאני דואג לא להכנס למסעדות מפוקפקות כי אני לא רוצה לחטוף הרעלת מזון, כך גם בשתייה שאני מכניס לגוף.

כמה כבר הבלונים של הסודה סטרים עולים?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמה כבר הבלונים של הסודה סטרים עולים?

אל תשאל, תבדוק

http://www.sodastream.co.il/catalog/מיכלי-הגזה-0

וגם מחירי המכשירים עולים לא פחות ממכונת אספרסו חביבה

מים עם בועות במחירי אספרסו

לתגובה רצינית, ראה את הודעתו של gsi16v.
זה משפט שלא ציפיתי לראות בפורום הזה
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אל תשאל, תבדוק

http://www.sodastream.co.il/catalog/מיכלי-הגזה-0

וגם מחירי המכשירים עולים לא פחות ממכונת אספרסו חביבה

מים עם בועות במחירי אספרסו

WTF ?!

600 שקל למכשיר סודה?!

היה לי אחד כזה מהדגמים הישנים , זרקתי אותו לפני שנתיים מחוסר שימוש בזמנו. היה זרוק המון זמן בבויידם.

חשבתי שזה לפחות רבע עד שליש מחיר מזה. לא הגיוני בעליל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...