Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הכנות לקראת טיפול דיטיילינג גדול (לא גדול, ענק)

שימו לב! השרשור הזה בן 3901 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

כידוע לא מזמן קיבלנו את הרכב החדש, קנו קולאוס שחור, הרכב די מוזנח ומטונף (כן הוא עדיין לא עבר את השטיפה הראשונה שלו) על הרכב הזה אני מתכנן לעשות את פורייקט הדיטיילינג הראשון שלי, לצורך כך יש כל מיני דברים שאני כבר מתחיל לתכנון ולאסוף.

1. IRON X, כמה דיברתי וחשבתי על החומר המסריח הזה (לא באמת, הדבר הזה מסריח) בשביל ליישם אותו צריך ספוג אז מאיפה אני יכול להשיג את הספוג הזה ? (היום קיבלתי את הערכה לתיקון צבע ויש בה ספוג שנראה מתאים בדיוק למשימה הזאת, צפוף ובגודל מתאים תמונה מצורפת).

2. תיקוני צבע, כמו שאמרתי היום קיבלתי הערכה, יש טיפים לשימוש (שעדיין לא נכתבו מעל דפי הפורום) ?

3. פוליש, ברכב הזה בחצי התחתון של הדלתות יש פלסטיק, האם אפשר לעשות עליו פוליש (הפלסטיק צבוע עם לכה והכל).

4. דרושים אנשים עם מכונות פוליש באזור חיפה לצורך השאלה (אם אתם ממש מתעקשים אתם יכולים לעזור לי אפילו) (גם תמורת סכום סימלי).

5. במידה והפרוייקט יתעקב (וזה יקרה לא מדובר על שבועות אלא על חודשים), כדאי להשקיע שבת אחת ביישום אוטם איכותי אך זול יחסית (FK1000P) בלי כלום מתחת לשמירה על הצבע נטו (כדי להפחית צבירה של סרווילס) ?

6. האם IRON X בלבד יכול לנקות את הד'אנטים (אולי בחיזוק של APC).

7. שאלות נוספות יתווספו בהמשך.

n457.jpg

Renault Clio sport 2001 - Sold

תקשיב מה דניקס אומר לך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הם סופגים מידי, אני מחפש משהו די קטן שיהיה קשיח (יותר צפוף ופחות סופג) חראם על החומר.

תקשיב מה דניקס אומר לך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הספוג לא מתאים בכלל אתה תשתגע למרוח איתו על רכב כזה ענק. קנה כפפות וכך מטלית מיקרו קטנה של סנו או משהו ותמרח איתה.

אין בעיה לעשות פוליש על פלסטיק צבוע.

אוטם לא ישמור לך על הצבע מפני סווירלים.

בזבוז כסף נטו לנקות את הג'אנטים עם האירון איקס.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אלי אני כבר משוגע גם ככה, יש לי מטלית קטנה שאני חושב שתתאים אבל היא לא תספוג לי את כל החומר ? (כמה חושב כפפות בהנחה שהידיים שלי לא כ"כ חשבות לי).

למה אוטם לא ישמור מפני סרווילס ? זאת אחת המטרות שלו לא ? (כמובן שלא הגנה ב100% אבל כן יכול להפחית קצת, הוא ינזק במקום הצבע).

אני אשיג חומר לג'אנטים.

תקשיב מה דניקס אומר לך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אלי אני כבר משוגע גם ככה, יש לי מטלית קטנה שאני חושב שתתאים אבל היא לא תספוג לי את כל החומר ? (כמה חושב כפפות בהנחה שהידיים שלי לא כ"כ חשבות לי).

למה אוטם לא ישמור מפני סרווילס ? זאת אחת המטרות שלו לא ? (כמובן שלא הגנה ב100% אבל כן יכול להפחית קצת, הוא ינזק במקום הצבע).

אני אשיג חומר לג'אנטים.

1-היא לא תספוג אל תדאג.

2-חשוב מאוד,היום לא אכפת לך מחר כן יהיה אכפת לך. תלמד ממבוגרים:wink:

3-כי אוטם זה לא נאנו סילנט ובמיוחד לא COATING. הוא שומר מפגיעות טבע ולא מפגיעות אנוש.(אם בא לך לשמור מפני סווירלים תשטוף כמו שצריך)

4- עדיין אין לך חומר לג'אנטים?:shock::shock:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שכנעת אותי, הכפפות הלבנות מספיק טובות ?

חומר לג'אנטים עדיין אין, אני רוצה את הסונקס אבל לא מתכוון להזמין אותו ספיישל מאוטוסטור (30 שקל משלוח) אני מחכה להזדמנות להגיע לשם, בזמן האחרון אני נמצא הרבה בתל אביב, אולי אני אקפוץ לשם איזה פעם.

תקשיב מה דניקס אומר לך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל כפפה נגישה ונוחה תתאים.

אלו מסוג ניטריל ללא אבקה עושות עבודה טובה יותר (לדעתי, וגם לדעתם של מנתחים ורופאים ומקעקעים וגם גנבי תכשיטים). אם אתה רוצה ממש איכותיות קפוץ למקעקע הקרוב לביתך ורכוש ממנו חבילה של ניטריל שחורות, בדר'כ הם קונים כפפות טובות.

במידה והמקעקע חולה בכל סופר תמצא אותן.

:wink: if it's not clean enough :arrow: add some elbow grease

**Warning, this post may contain sarcasm ... it's your decision to get upset about it**

בבקשה לא לשלוח לי ה.פ עם שאלות שרלוונטיות לפורום דיטיילינג :nono:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמה יעלה לי התענוג הזה ? (בערך)

מצורף צילום מסך טרי טרי, נשארו עוד 135 שקלים לחומר לג'אנטים ופוליש אגרסיבי (אני מתכנן על הקטנים).

לכידה.PNG

תקשיב מה דניקס אומר לך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

30-45 ש"ח לחבילה של 100 או יותר.

**Warning, this post may contain sarcasm ... it's your decision to get upset about it**

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה, אם ישאר עודף, אקנה (זה ללבנות או לשחורות ?)

לרכב במצב די גרוע עדיף את הV34 או V32 (לפוליש ידני) ?

תקשיב מה דניקס אומר לך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה לכפפות ניטריל ללא אבקה מבלי קשר לצבע. בדר'כ הן כחולות למען האמת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3901 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...