Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מגבר נדלק ונכבה אחרי שנייה

nika1320
שימו לב! השרשור הזה בן 3907 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הביאו לי מגבר , חיברתי אותו לספק כוח של מחשב (חיברתי כבר בעבר וזה עובד מצויין) והמגבר נדלק ונכבה ישר , הנורית הירוקה במגבר נדלקת ונכבית ישר והספק כוח קורס.

לאחר שזה קרה חיברתי מגבר אחר וראיתי שעם מגבר אחר זה עובד מעולה .

חשוב לציין שלא חיברתי שום רמקולים כך שאין עומס ואין צריכת זרם מוגזמת.

כאשר 12V ו-GND (בלי REM) מחוברים הכל עובד טוב, כאשר אני מחבר את הREM המגבר נדלק וכבה והספק כוח קורס.

בדקתי פיוזים והם בריאים ושלמים, לפי דעתי המגבר קורס מקצר כולשהו שנוצר עקב שריפת רכיב אלקטרוני כולשהו.

אם יש לכם ספקות אחרות אשמח לשמוע.

אני מאיזור חדרה כך שאם מישהו מכיר מקום טוב שעושה בדיקה בחינם ונותן הצעת מחיר לתיקון אשמח לקבל בפרטי את שם בית העסק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אולי הספק שלך חלש יחסית למגבר שאתה מחבר אותו אליו בגלל זה הוא קורס. דרך אגב חשמל של רכב וחשמל של ספק מחשב היא לא אותו דבר. מומלץ לא לחבר סתם דברים לספק של המחשב, הרי הוא נועד למחשב.

HU: ALPINE CDA-137BTi

AMP 1: SUNDOWN AUDIO SAX-125.4, AMP 2: SUNDOWN AUDIO SAZ-1500D, COMP 1: HERTZ HSK 165XL

COMP 2: POLK AUDIO DB 5251, SUB: SUNDOWN AUDIO SA-12 2OHM, 6X9: INFINITY KAPPA 693.9i

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני יודע בוודאות שהבעיה לא בספק כי חיברתי מגברים יותר חזקים כבר בעבר..

ובדקתי את הספק עם מגבר אחר והוא אכן תקין, ככה שאני שולל את בעיית הספק בוודאות.

פתחתי את המגבר, ויש 4 קבלים גדולים במרכז ששניים מהם מנופחים קצת גם כשנוגעים בהם מרגישים סוג של "בועה" בפנים, יכול להיות שהבעיה היא הקבלים?

אני הנדסאי אלקטרוניקה כך שאני יוכל להלחים 2 קבלים במידת הצורך, אך את הקבלים צריך להזמין מחו"ל , ואני לא יודע אם אכן זאת הבעיה.

אשמח להכניס למעבדה שיגידו לי איפה הבעיה בתנאי שהבדיקה תיהיה בחינם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם הקבלים מנופחים אז בטוח הם לא תקינים, אני מכיר את זה מלוחות אם של מחשבים.

למצוא כאלה קבלים בדיוק לא יודע אם תוכל ואם זה שווה בכלל התעסקות.

ובנוגע למעבדה לא חושב שמישהו יעשה משהו בחינם

HU: ALPINE CDA-137BTi

AMP 1: SUNDOWN AUDIO SAX-125.4, AMP 2: SUNDOWN AUDIO SAZ-1500D, COMP 1: HERTZ HSK 165XL

COMP 2: POLK AUDIO DB 5251, SUB: SUNDOWN AUDIO SA-12 2OHM, 6X9: INFINITY KAPPA 693.9i

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

http://www.ebay.com/itm/2PCS-Electrolytic-Capacitor-NIPPON-22-25mm-3300UF-50V-50V-3300UF-/271035871959?pt=LH_DefaultDomain_0&hash=item3f1aff32d7

הקבלים האלה זהים בערכם לקבלים שלי , אך מעט שונים מבחינת המראה...

אני לא יודע אם חוץ מהקבלים אולי עוד משהו נשרף.

והמגבר יקר כך שהתיקון ישתלם בכל מקרה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3907 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...