Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

דו"ח על חניה על המדרכה... אנא עזרתכם....

blueye1
שימו לב! השרשור הזה בן 7123 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

העמדתי את הקטנוע שלי על המדרכה ברמת גן מתחת לבניין גיבור ספורט (בצלאל 28). הקטנוע עמד בצד צמוד במקביל למדרכה ובצמוד לאבן שפת הכביש. קיבלתי דוח 100 ש"ח בו נאמר שהעמדתי שני גלגלים על המדרכה ובלבד שנותר מעבר של 100 ס"מ לפחות על המדרכה ומותרת החניה בכביש שבו הועמדו שאר גלגלי הרכב (עבירה לפי סעיף ה-5-3 לחוק העזק העירוני).

מישהו יודע להגיד לי האם אכן עברתי עבירה? (כלומר כידוע אין לנו 4 גלגלים, האם סעיף זה חל עלינו?)

האם חוק העזר אוסר על העמדת רכב באשר הוא על המדרכה או שרק לגבי רכב בעל 4 גלגליםquestionb.gif

תודה לעוזרים?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

העמדתי את הקטנוע שלי על המדרכה ברמת גן מתחת לבניין גיבור ספורט (בצלאל 28). הקטנוע עמד בצד צמוד במקביל למדרכה ובצמוד לאבן שפת הכביש. קיבלתי דוח 100 ש"ח בו נאמר שהעמדתי שני גלגלים על המדרכה ובלבד שנותר מעבר של 100 ס"מ לפחות על המדרכה ומותרת החניה בכביש שבו הועמדו שאר גלגלי הרכב (עבירה לפי סעיף ה-5-3 לחוק העזק העירוני).

מישהו יודע להגיד לי האם אכן עברתי עבירה? (כלומר כידוע אין לנו 4 גלגלים, האם סעיף זה חל עלינו?)

האם חוק העזר אוסר על העמדת רכב באשר הוא על המדרכה או שרק לגבי רכב בעל 4 גלגליםquestionb.gif

תודה לעוזרים?

אכן. קיים חוק ואתה עברת עליו.

הכרובלוג

מחירון אופנועים

מנהל תחום אופנועי הכביש בקבוצת "עופר-אבניר" - המותגים: Suzuki, Aprilia, Moto Guzzi, Husqvarna

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה לעוזרים?

ונהפוכו, חניית אופנועים על מדרכה אשסורה מלכתחילה, הם פשוט לא הכפו את זה. עד עכשיו.

גם כן פורום של אופנועים,

חצי מהאנשים כאן כשהם יוצאים לרכב עושים את זה במגרשי חניה, אופנוענים עלק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קיבלתי דוח 100 ש"ח בו נאמר שהעמדתי שני גלגלים על המדרכה ובלבד שנותר מעבר של 100 ס"מ לפחות

וואלה? ...שקל למטר....ממש שווה לרצף אצלהם את הריצפה בבית...:-D

וברצינות...כל נושא המדידה...יש הוכחה..הם מחויבים בהוכחה?....

ראש הממשלה: " לא נשחרר בוטנים עם מלח על הידיים!!!" :onfire::screwy:

"חכה לי רק רגע," היא אמרה בקול גדול, "אני בהריון" בואינג! התערבות על מתנדבת התפתחה לכלל אסון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הוא קיבל את הדו"ח הקל. תרגום: הוא חנה על המדרכה, אבל לא חסם אותה למעבר הולכי רגל.

אם היה חוסם את המדרכה, היה מקבל משהו בסגנון של "חנית על מדרכה ולא השארת רווח של 100 ס"מ" - ודו"ח יותר יקר.

אולי אפשר להתווכח עם הסעיף (ושאר גלגלי הרכב... וכו' וכו' - איזה שאר :lol: ) אבל לדעתי אין טעם.

אילת-מצפה רמון: שעה ורבע. (דרך עובדה)

20 ליטר דלק הכי מהנים ששרפתי עד היום.

צריכה 1:8.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ונהפוכו, חניית אופנועים על מדרכה אשסורה מלכתחילה, הם פשוט לא הכפו את זה. עד עכשיו.

הם כן אכפו את זה.

חברתי קיבלה דו"ח על הקטנוע שלה באותו איזור.

עיריית רמת גן ידועה בפקחים המפגרים שלה שמאוד מתלהבים מהנושא.

את הדו"ח היא קיבלה בכניסה לחניה פרטית של בית חברתה אותה ביקרה.

אני עדיין בהתכתבות עם המפגרים שם.

לפי בקשתם שלחתי מכתבים, רק שעדיין לא מצאו את ההוא שיודע לקרוא.

When a world of oppertunities comes knocking at your door,

Make sure you know where is the rear exit.

There's no place like 127.0.0.1

הכל עובר בחיים.

גם החיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7123 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...