Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

לא נשבר לי הXXX

.3R.
שימו לב! השרשור הזה בן 7098 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני רוכב דו"ג, אז זהו ? אתה שונא אותי ?

אני רוכב דו"ג כי:

1) זה יותר זול בשבילי מלהחזיק מכונית

2) זה הרבה יותר יעיל מלנסוע במכונית

3) אני נהנה (כמעט) מכל רגע

אתה, נהג דנדש שלא רכב מעולם על אופנוע (אני טועה ?)

מי אתה שתצא נגדי בהצהרות ואיחולים למוות מוטורי ?

אני שומר חוק, ואני שונא רוצחים

אני אף פעם לא רצחתי.. אז אני לא יכול לשנוא אותם?

אני מכיר הרבה רוכבי דו"ג, ולמדתי שכל רוכב הוא שונה ביחס שלו לאחרים בכביש... אז מר ד"ר פה פשוט חווה ניסיון רע עם רוכבים.

לא צריך לזלזל בו, צריך להכיר לו רוכבים נחמדים :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המדינה פותרת נושאים בבריונות , כי יש לה עסק עם בריונים שהתחביב שלה הוא להרים באויר אוטובוס, או מסעדה על יושביה ויושביו, לרוב אזרחים חפים מפשע.

ואם כואב לך עליהם(על המסכנים שהמדינה מתנהגת אליהם בבריונות) אתה יכול לעבור לגור איתם ולהתייחד איתם בסיבלם.

ואם כל נהג פלצן, חושב שמותר לנסוע לא לפי החוק, ועושה על הכביש מה שבבולבול שלו, ושם פס, וכתוצאה מכך נגרמים תאונות ואנשים נהרגים.

אז אם זה מה שירתיעה את הפלצן הזה,אדרבא, וזה לא דבר חדש, בכמה מדינות אחרות זה דבר מקובל לחלוטין, ומזמן, רק חבל שאצלנו נהרגו כל כך הרבה לפני שמיישמים חוק כזה.

נכון, אבל אנחנו רואים כעת במה המדינה מתמקדת ולכולנו מובן שזה לא נכון (נושא המהירות).

ניידת תשב בשולים של אילון ב- 2:00 ותצלם מכוניות, כל לילה הם ימלאו מגרש או שניים.

ועוד לנושא של שוטרים מעל החוק ו"אני שוטר, מי אתה שתסתכל עלי?! אני עבדאי" לתת לשוטרים את הכח לעשות כרצונם באזרחים זה שגוי (גם המצב הנוכחי של השלילה לא מקובל), אנחנו מדינה דמוקרטית לא?

לכל אחד יש את הזכות להוכיח שהוא חף מפשע, ואיך הוא יעשה זאת אם עושים לו משפט שדה וברירת המחדל היא אשם...

בשורה תחתונה אני בעד להעיף את העבריינים האמיתיים מהכביש, אבל בצורה הנכונה.

קח דוגמה:

משפחה רבת נפשות שיש לה רכב אחד שהוא משמש גם לעבודה של האב המפרנס היחיד.

הילד (אפילו לא ילד, בן 24) לוקח את הרכב ועושה עבירה, שוללים לו את הרשיון ומחרימים לו את הרכב ל- 90 יום (3 חודשים).

מה המשפחה הזו אמורה לעשות???

אי אפשר לומר "אז שילמד את הילד שלו לנהוג" או "שישבור את הראש זה הילד שלו" וכו'.

אולי אותו ילד מאוד אחראי וקרה מקרה בודד ובדיוק היה שוטר... או אולי האבא לא יודע שיש לו ילד עבריין וחושב שהוא ילד טוב ואחראי...

אי אפשר להעניש את כל העולם ואישתו בגלל עברה של אחד, מי שמבצע את העבירה הוא זה שצריך לחטוף (ואולי יותר חזק ממה שנהוג היום...).

Finger's gonna kill me.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שמת לב מה אני כתבתי? ושמת לב מה ענית?

לשוטרים אין בעיה עם מי שנוסע או רוכב לפי החוק , וכמו שצריך. נקודה

למשטרה יש בעיה עם פורעי חוק למינהם, שבמודע או לא יכולים לגרום לתאונה עם נפגעים, ולפעמים הרוגים, אין בזה חוקים.

אתה מצייר תמונה לפי ששוטרים עוצרים סתם אנשים ומציקים להם כי משעמם להם, וזה לא כך.

לא שיש לי סימפטיה לשוטרים, אבל תאר לך עם כל ה''סופר'' נהגים הישראלים, שבוע בלי משטרה בכבישים?

הערבים מסביבנו לא צריכים לדאוג יותר.

ותן לי לספר לך בדיחה קצת כואבת, אבל מאוד מציאותית.

היה בלב האוקיאנוס אי של קאניבלים, איזה יום עובר מעליו בואינג נוסעים של TWA, לפתע הוא מאבד מנוע,ונוחת נחיתת אונס על האי, הקאניבלים קופצים על הנוסעים ומביאים אותם לצ'יף, שואלים הקאניבלים, צ'יף צ'יף מה נעשה איתם? עונה הצ'יף, נאכל מחציתם עכשיו, ואת השאר נשאיר בכלא ונאכל אותם בזמנים קשים יותר.

לאחר חודשיים עובר מעל האי מטוס של אייר פראנס, מאבד מנוע, ונוחת נחיתת אונס באי, קופצים הקאניבאלים , תופסים אותם ומביאים אותם לצ'יף, שואלים הקאניבלים, צ'יף צ'יף מה נעשה איתם?

בוחן הצ'יף את הנוסעי מטוס ועונה ביובש , נאכל חצי עכשיו , ואת השאר נשים בכלא, ונאכל בזמנים קשים.

לאחר מחצית השנה עובר מעל האי מטוס אל-על , מאבד מנוע ונוחת נחיתת אונס על האי, קופצים הקאניבלים על הנוסעים הזועפים ולאחר אילוצים מצליחים להביא את הקבוצת נוסעים לצ'יף, צ'יף צ'יף, תראה מה הבאנו, נאכל חצי עכשיו ואת השאר נשים בכלא לזמנים קשים????? מקשים בשאלה הקאניבלים, בוחן הצ'יף את הקבוצה, הולך מסביבם בעיון רב, ועונה לקאניבלים, את כל אלה נאכל עכשיו ומיד, למה אם נשאיר אותם רגע אחד לבד יאכלו הם אחד ת'שני.

ואני מקווה שהבנת את הנקודה.

ובקשר לבעל משפחה עם הרכב, אם הוא נוסע לא לפי החוק, ומסכן את עצמו ואת משפחתו? אז עדיף שהמשטרה תגן על משפחתו, ועליו מפני עצמו.

כמה פעמים ספרת עד 10 וכלום לא קרה?

סיני בעל מוסך ''מוטו-ספידי'' מנתח בכיר לקטנועים, ובכלל אלוף העולם בהכל,והכי חשוב? נורא צנוע.

שיפורים לקטנועים, קיטים,קרבורטורים, אגזוזי לחץ,וריאטורים,הצתות משופרות,רולים וקפיצי מצמד,שסתומי עלים,ועוד.....

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7098 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...