Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

לא נשבר לי הXXX

.3R.
שימו לב! השרשור הזה בן 7125 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אתם יודעים מה ? לא נשבר לי הXXX , אני מאמין שאפשר לשנות.

חוק החילוט : החל מינואר 2005 (לאחר שיעבור החוק בכנסת והרשו לי להבטיח לכם בצער רב שהוא יעבור היות ומעורבים בו אינטרסים מובהקים של אגו וכוח ומנגד בתפיסה הישראלית השגויה , לנו הבוחרים אין יכולת לשנות לאחר ששמנו את הפתק בקלפי).בעלי רכב שיעברו עבירות נהיגה חמורות כגון : נסיעה במהירות מופרזת , חציית רמזור אדום , אי עצירה בתמרור עצור ונהיגה בשכרות , צפויים לחזור לביתם במונית או עם חבר. למשטרת ישראל תינתן הסמכות להזמין גרר על מנת לגרור את הכלי שלכם למגרש הקרוב , בו יוחזק לתקופה של עד 60 יום. אני חוזר - למשטרת ישראל תינתן הסמכות להזמין גרר על מנת לגרור את הכלי שלכם למגרש הקרוב , בו יוחזק לתקופה של עד 60 יום. למעט לציין שהנהג ישא בעלות הגרירה , משטרת ישראל תהיה פטורה מנזקים לכלי הנגרר , לא יורשה לך הנהג להתניע את הכלי פעם בשבוע ואפילו לא תוכל להתקרב אליו . לא ציינתי את שלילת הרשיון לפי מצב רוח השופט , הקנס הכספי והנקודות שצברת. האחרונים אינם רלוונטים בשלב זה , מעייני והוריד שלי במצח נתונים לכך שלאדם זר תינתן הסמכות לקחת באגרסיביות את הילד שלי לכלא לחודשיים תמימים , ידיים זרות יגעו בו . ללא אפשרויות ביקור , שחרור מוקדם והתייחדות.

קבל עם ועדה – אני 3R לא מתכוון לעצור לשום אוכף חוק . אף אחד לא יקח ממני את החופש שלי

גם אם הוא מהווה עבירה על החוק. אי אפשר , אבל אי אפשר לרכב על אופנוע מחוץ לעיר במהירות המותרת זה פשוט לא הגיוני , מקצר ניוטרונים ומעורר פוביות בסגנון כלא טורקי. לא לשם כך חסכתי שקל לשקל לשקל , לקחתי הלוואה והייתי קרוב מאי פעם לתרום כליה (תמורת סכום לא מבוטל) עבור רכישת החלום שלי. אי אפשר לרכב "בהרצה" לנצח זה פשוט לא עובד.

אני תמיד עוצר בעצור (אתם יודעים – עם אופנוע אפשר להגיע לעצירה מלאה בלי להוריד רגליים לכביש..)

במהלך 10 שנות הרכיבה שלי חציתי רמזור אדום פעמיים היות ואח יקר לרכיבה שהיה מאחורי פשוט נעלם מהעין , אלו היו החמש דקות הארוכות בחיי וכשהלב דופק והדאגה קורעת אותך שום רמזור אדום / שוטר / גדר תיל / שדה מוקשים / טנק / סרטון הוידאו של ניסים ברדה בגובה המשקף בסדום ערד לא יעצור אותך.

:wink:

לרכב תחת השפעת אלכוהול ? כן , בטח.. אני גם מסתובב עם הילד שלי ב 02:00 לפנות בוקר בשכונת הרכבת בלוד.

:screwy:

אבל מהירות ? מהירות ? אין רוכב אופנוע , בעל רכב שלא עובר עבירת מהירות פעם בשבוע .. הגזמתי – פעם ביום .. אני לא פוגע באיש , אני לא מסכן אף אחד , אני מתאים את המהירות שלי לתנאי הדרך והראות (למרות שזאת חוויה נפלאה לרכב לפנות בוקר כשהכול חשוך במהירות מטרפת) . בתוך העיר אני לא עובר את ה 50 קמ"ש ויש מקומות שאני נוסע 30 קמ"ש . למה? כי בתוך העיר הרבה הרבה יותר מסוכן. המשוואה פשוטה – ככל שיש פחות נהגים סביבי , הסבירות (גם אם קיימת) לתאונה קטנה בהתאמה.

זה נוגד את מגילת העצמאות ואני מצטט "לכל אדם יש את הזכות לרצון חופשי , אמונה חופשית , זכות קיום זכות קניין וזכות לתת בראש מחוץ לעיר.

כבוד ראש הממשלה , שר התחבורה , שר המשפטים , שר לביטחון פנים , שר האוצר:

מהירות היא עבירת התנועה המשתלמת ביותר כלכלית למדינת ישראל , הקלה ביותר לאכיפה ואינה מצריכה מצד הרשות האוכפת להכשיר כח אדם מיומן ואיכותי לביצועה.

בימים אלו שאפילו אתם – נבחרי הציבור נמצאים תחת עינה הבוחנת של התקשורת הציבורית נאלצים לקצץ פה ושם בניצול המסואב לצרכים פרטיים של כספי הציבור ובביקורות חוזרות ונשנות על כך שניצול המשאבים הפיננסים גם כשהוא בא למטרת הציבור נעשה בצורה מעוררת רחמים (בלשון המעטה).

אנא ! אל תחרימו לנו את הרכב , אם לא יהיה לנו רכב לא נוכל לעבור עבירות מהירות ואז יהיו פחות דוחות פחות קנסות – הרבה פחות הכנסה למדינה. אין בכך שום הגיון מכובדי היקרים.

כסף מדבר ... הרבה כסף צועק , הרבה מאוד כסף - לא צריך לדבר.

המהירות מהשטן ואנחנו חברים טובים

©

למכירה MV-AUGUSTA F4S , שנת 2002 .

©

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני דווקא מאוד בעד.

שיתחילו לשים לב איך הם נוהגים, הברברים.

ושכל הילדים המזורגגים יצטרכו להסביר לאבא איפה האוטו - אולי הם לא יעלו כל כך מהר שוב על הכביש.

יש כאלה, מסתבר, שרק ככה ילמדו.

ולא מדובר רק על מהירות. אותי מעניינים הדברים האחרים - רמזור אדום, קו לבן ושאר דברים שהורגים את האופנוען הממוצע (מלבד הוא עצמו, כמובן).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן גם אני בעד !

צריך לא רק להחרים את המכונית צריך גם לפטר מהעבודה להחרים את הבית ואולי לגרש אותו ללבנון על עברות חמורות סטייל 20 קמ"ש מעל למהירות המותרת :lol: .

אני דווקא מאוד בעד.

שיתחילו לשים לב איך הם נוהגים, הברברים.

ושכל הילדים המזורגגים יצטרכו להסביר לאבא איפה האוטו - אולי הם לא יעלו כל כך מהר שוב על הכביש.

יש כאלה, מסתבר, שרק ככה ילמדו.

ולא מדובר רק על מהירות. אותי מעניינים הדברים האחרים - רמזור אדום, קו לבן ושאר דברים שהורגים את האופנוען הממוצע (מלבד הוא עצמו, כמובן).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במילה אחת - בריונות

בקצת יותר מילים, מצד מדינה שהתרגלה לפתור כל נושא באלימות, לא מפתיע שהיא מתחילה להפעיל אלימות גם כנגד אזרחיה.

גם כן פורום של אופנועים,

חצי מהאנשים כאן כשהם יוצאים לרכב עושים את זה במגרשי חניה, אופנוענים עלק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

:multi: רז .

205GTI סטנדרטית (תלוי מה הסטנדרטים שלך...).

נמכרה.

טיול נהיגה

בפורשה קאררה 4 GTS.

המרצדס שלי

נמכרה.

טיול נהיגה ביגואר F-TYPE V8 5.0

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שמע(י?),

אם אופנוען מעוניין "לזגזג" את עצמו למוות ב120 קמ"ש בין מכוניות... שידע למה הוא נכנס.

אני חזרתי כרגע מנסיעה קצרה של 20 דק' במהלכה "זוגזגתי" ארבעה פעמים (ואני מדבר על כביש של 100 קמ"ש שבו מן הסתם יש נטייה לנסוע מעבר למורשה ב-10 קמ"ש + - ) ולא נראה שהחבובים על האופנוע התכוונו להאט או לפחות להראות איזשהם סימנים של זהירות, בטרם הם משתחלים.

מן הסתם נהג רכב שמבצע פנייה ימינה (עם איתות שהתחיל 50 מ' קודם לכן) ממש לא מעוניין שתזגזגו אותו מימין ותגרמו לו לבצע בלימת חירום כי אתם רוצים להיות ראשונים ברמזור. אז נא לא להתפלאות למה חלקכם מתאחד עם חלקי פח ואספלט (אאווץ'. כואב, אבל פחות)

(כמובן שאני לא עושה הכללה)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שמע(י?),

אם אופנוען מעוניין "לזגזג" את עצמו למוות ב120 קמ"ש בין מכוניות... שידע למה הוא נכנס.

אני חזרתי כרגע מנסיעה קצרה של 20 דק' במהלכה "זוגזגתי" ארבעה פעמים (ואני מדבר על כביש של 100 קמ"ש שבו מן הסתם יש נטייה לנסוע מעבר למורשה ב-10 קמ"ש + - ) ולא נראה שהחבובים על האופנוע התכוונו להאט או לפחות להראות איזשהם סימנים של זהירות, בטרם הם משתחלים.

מן הסתם נהג רכב שמבצע פנייה ימינה (עם איתות שהתחיל 50 מ' קודם לכן) ממש לא מעוניין שתזגזגו אותו מימין ותגרמו לו לבצע בלימת חירום כי אתם רוצים להיות ראשונים ברמזור. אז נא לא להתפלאות למה חלקכם מתאחד עם חלקי פח ואספלט (אאווץ'. כואב, אבל פחות)

(כמובן שאני לא עושה הכללה)

אז אתה הנהג שעקפתי ובדק האם מה שהוציא מהאף ניתן לאכילה ?? ...

היות והבנתי מכרובי שלא מזמן תלית את שלט הנהג חדש ברכב רצ"ב מספר כללים לנהיגה בטוחה בכביש:

אם אתה שומע רעמים ובחוץ יש שמש סימן שאופנוע מתעתד לעקוף אותך , שמור על מהירות קבועה.

אל תעז לזוז מהנתיב שלך ותפוס את ההגה בשתי ידיים (כן מה לעשות .. צריך להוציא אותן מהאף לפעמים..) בשניה לאחר שנעקפת וודא שאין אופנועים / רכבים אחרים בטווח ראיה.

אותת ועבור לנתיב הימני , לחץ בחוזקה על דוושת הגז , כאשר רכבך יגיע למהירות גבוהה מ 170 קמ"ש

חפש את : העץ / עמוד בטון / מכונית של הברינקס / ניידת חונה וריקה עם vascar

לך על זה גבר...

יש בך משטמה עזה לרוכבי הדו גלגלי באשר הם , העובדה שהבחור שתפס אותך לשיחה קצרה בחדר המדרגות בגיל 5 נסע על טוסטוס לאחר שסיים לשוחח עמך לא מהווה אמתלה לשנאה היוקדת שיש בך אנחנו לא הוא..!! אנחנו בני אדם.

אוהבים אותך. למרות הכל.

©

©

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצד שני, חבריי הכועסים

אתמול בלילה נסעתי לתומי בעיר, ומתוך פניה מאוד מאוד חדה (שיש בה שלט עצור) הגיח טנדר שפיספס אותי בסנטימטר (אגב הסנטימטר הגיע באדיבותי כיוון ששברתי את ההגה לקצת מקום פנוי שהוא לא מדרכה) ולקח את הפניה משום מה על יותר מ50

אני הייתי שמח אם היו לוקחים לו את האוטו (דמיינו במקום הזה סמלון מאוד מרושע ושמח לאיד)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוהבים אותך. למרות הכל.
תשמע, גם אני אוהב אותך.

רק הייתי אוהב אותך יותר אם היית נוסע הכי מהר שאפשר על הכלי שלך ועף על איזה מעקה בטיחות (רצוי עם תהום כמה שיותר עמוקה).

הייתי מציע לך "ללכת על זה גבר..." האהבה שלי שווה זהב.

אין לי מושג לאיזה קבוצת ישראלים אתה משייך אותי, אבל דע לך שיש לי טישו ברכב ("האח-הידד!") וכל הדברים שאמרת מצוצים מן האצבע.

לעומת זאת - החלקות, התמזגות עם כלי רכב (בעיקר עם החלקים התחתונים שלהם והדלתות) אחרים וגירוד מאספלט - ללא תגובה... :twisted:

כמו כן, לפני הכול הייתי מציע לך לבצע בדיקת ראייה, אתה רואה יותר מדי דברים (חיטוט באף, בדיקת טעימה?, בחור בגיל 5...) שפשוט לא קורים. ההנחה הרווחת שלי היא שחבשת קסדה יותר מדי זמן, ואתה כעת רואה ממקום שהאור לא מגיע אליו (ואני לא מתכוון למרתף יינות).

לא סוד, שאני לא מסמפט (בלשון המעטה) את רוכבי הדו"ג (ותאמין, אף בחור עם טוסטוס לא מעורב בזה :shock: )

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תשמע, גם אני אוהב אותך.

רק הייתי אוהב אותך יותר אם היית נוסע הכי מהר שאפשר על הכלי שלך ועף על איזה מעקה בטיחות (רצוי עם תהום כמה שיותר עמוקה).

אין לי מושג לאיזה קבוצת ישראלים אתה משייך אותי, אבל דע לך שיש לי טישו ברכב ("האח-הידד!") וכל הדברים שאמרת מצוצים מן האצבע.

לעומת זאת - החלקות, התמזגות עם כלי רכב (בעיקר עם החלקים התחתונים שלהם והדלתות) אחרים וגירוד מאספלט - ללא תגובה... :twisted:

כמו כן, לפני הכול הייתי מציע לך לבצע בדיקת ראייה, אתה רואה יותר מדי דברים (חיטוט באף, בדיקת טעימה?, בחור בגיל 5...) שפשוט לא קורים. ההנחה הרווחת שלי היא שחבשת קסדה יותר מדי זמן, ואתה כעת רואה ממקום שהאור לא מגיע אליו (ואני לא מתכוון למרתף יינות).

לא סוד, שאני לא מסמפט (בלשון המעטה) את רוכבי הדו"ג (ותאמין, אף בחור עם טוסטוס לא מעורב בזה :shock: )

בדיוק כמו שיש רוכבי דו"ג משוגעים, לא חסרים שוכני פחיות שלא מודעים לסביבתם, ומסכנים את

כל הרוכבים, שפויים או לא שפויים. גם אותי חתכו רוכבי דו"ג אינספור פעמים (אם מצד ימין תוך כדי שאני

פונה ימינה, ואם מצד שמאל ישר תוך כדי שאני פונה שמאלה - ואני תמיד מאותת). אבל בעוד שאתה,

בתור נהג, שם לב לאלו - אתה מפספס את כל אותם נהגים שגרים בתוך הראש של עצמם (שכר דירה

נמוך, מרווח שם מאוד - ריק לגמרי, סה"כ) - ולא מודעים לחלוטין לעובדה שיש רוכב אופנוע במסלול

שלידם (אני בטוח שגם לנהגים שמאוד מודעים למה שקורה מסביב, ויודעים שדו"ג לא תמיד נראה

במראה בניגוד לרכב - מצאו את עצמם מופתעים מספר פעמים על ידי אופנוע - וברוב הפעמים לא

הייתה זאת אשמת הרוכב).

אז לסיכום - אין טעם להפוך את זה לרוכבי דו"ג מול רוכבי רכבים - ואני בספק גם אם האנשים שילקחו

להם הרכבים הם באמת אלו שמסכנים את רוכבי הדו"ג, או את שוכני הרכבים. אני, אישית, מעולם

לא ראיתי משטרה עוצרת את החרא שעשה פרסה במקום אסור תוך כדי סיכון התנועה, את הנקניק

שהוא חשוב מדי מכדי להמתין לאור הירוק, או את הבן-אלף שחושב שמותר ליסוע באין כניסה "כי זה

רק כמה מאות מטרים והנה הבית שלי ממש שם אחשלי".

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תשמע, גם אני אוהב אותך.

אז ככה :

מספר תיקונים קלים:

תשמע, גם אני אוהב אותך - אני קורא את מה שאתה כותב לא שומע , נהוג להשתמש בפועל המתאר פעולה ממשית ..

("האח-הידד!") - אבד הכלח על המושג הזה , אתה בחור צעיר זב חוטם שמשתמש בביטויים של שוכני מחלקות גריאטריות.

כל מה שבא אחרי לעומת זאת - אני מניח שאתה ורק אתה מבין למה התכוונת.

בדיקת טעימה?, בחור בגיל 5.. -תראה , אם אתה מתעקש לספר לנו מה הבחור עם הטוסטוס עשה.. זה כבר עניין שלך , אבל תדע שלא כמוני (שאני בחור טוב ומתחשב :lol: ), אנשים אחרים בפורום ישתמשו בזה נגדך.

ההנחה הרווחת שלי - זה כבר הצחיק אותי .. ההנחה הרווחת שלך ?? הנחה רווחת מעצם היותה רווחת היא של אוכלוסיה גדולה לא של פרט , להבא , אל תשתמש במושגים ששמעת מאנשים מבוגרים ושאין לך מושג איך להשתמש בהם בצורה מושכלת במשפט.

ותאמין, אף בחור עם טוסטוס לא מעורב בזה - קטנוניות לשמה , אז היה לו אופנוע..

זה לא סוד, שאני לא מסמפט (בלשון המעטה) את רוכבי הדו"ג - אז למה אם כך אתה לא חוזר לפורום נהג חדש ומכבד אותנו באי נוכחותך?

לך על זה.

אוהבים אותך.

©

©

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מנסיון של 12 שנה על הכביש - מה שיוצא מהאף ניתן לאכילה ללא נזקים בריאותיים.

ומסתבר שמחקרים רפואיים מגבים את זה:

http://www.ananova.com/news/story/sm_903083.html

אה, כן. ומנסיון של 30 שנה על כדור הארץ, תמיד שווה להיות עירני וזהיר כדי לא להזיק לסובבים אותך, במיוחד אם הם פגיעים יותר ממך, ואפילו אם אתה חושב שאתה יותר צודק, יותר חכם ויותר מנוסה מהם. וזה יכול להיות ילדים, חתולים, אופנוענים או כל אחד שיכול להפגע מחוסר עירנות שלך, אפילו אם אתה מלך מלכי הצודקים הצודק ברוך הוא.

ולגבי כל האיחולים לגבי פגישות עם עצים ועמודים - אני מאחל לכם ולי שלעולם לא נעמוד במצב שבו נהיה אפילו עדים למחזה כזה. תתבגרו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם יורשה לי לרגע להוציא את האצבע מהאף , ולחזור לנושא השרשור המקורי.

יש למישהו ספק שאכיפת עבירת המהירות תהיה עוד יותר פופולרית מהיום ? כך יוכלו להוריד מכוניות מהכביש , ולגבות עבור אחזקתם דמי אחסנה כמו בממ"ן... :evil:

אני מאמין שזה לא יעמוד במבחן בית משפט , וזו סתם דמגוגיה , אבל אם זה יקרה - חובה להתארגן .

משאל עם - למה לא ? זה עובד... :roll:

אגב , 3R , לא הבנתי את חתימתך . מתי חזרתי ? לא זכור לי שהלכתי בכלל :lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא סוד, שאני לא מסמפט (בלשון המעטה) את רוכבי הדו"ג

אני רוכב דו"ג, אז זהו ? אתה שונא אותי ?

אני רוכב דו"ג כי:

1) זה יותר זול בשבילי מלהחזיק מכונית

2) זה הרבה יותר יעיל מלנסוע במכונית

3) אני נהנה (כמעט) מכל רגע

אתה, נהג דנדש שלא רכב מעולם על אופנוע (אני טועה ?)

מי אתה שתצא נגדי בהצהרות ואיחולים למוות מוטורי ?

אלוהים נמצא בפרטים הקטנים :mmangel:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במילה אחת - בריונות

בקצת יותר מילים, מצד מדינה שהתרגלה לפתור כל נושא באלימות, לא מפתיע שהיא מתחילה להפעיל אלימות גם כנגד אזרחיה.

המדינה פותרת נושאים בבריונות , כי יש לה עסק עם בריונים שהתחביב שלה הוא להרים באויר אוטובוס, או מסעדה על יושביה ויושביו, לרוב אזרחים חפים מפשע.

ואם כואב לך עליהם(על המסכנים שהמדינה מתנהגת אליהם בבריונות) אתה יכול לעבור לגור איתם ולהתייחד איתם בסיבלם.

ואם כל נהג פלצן, חושב שמותר לנסוע לא לפי החוק, ועושה על הכביש מה שבבולבול שלו, ושם פס, וכתוצאה מכך נגרמים תאונות ואנשים נהרגים.

אז אם זה מה שירתיעה את הפלצן הזה,אדרבא, וזה לא דבר חדש, בכמה מדינות אחרות זה דבר מקובל לחלוטין, ומזמן, רק חבל שאצלנו נהרגו כל כך הרבה לפני שמיישמים חוק כזה.

כמה פעמים ספרת עד 10 וכלום לא קרה?

סיני בעל מוסך ''מוטו-ספידי'' מנתח בכיר לקטנועים, ובכלל אלוף העולם בהכל,והכי חשוב? נורא צנוע.

שיפורים לקטנועים, קיטים,קרבורטורים, אגזוזי לחץ,וריאטורים,הצתות משופרות,רולים וקפיצי מצמד,שסתומי עלים,ועוד.....

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7125 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...