Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

קיה ריו 5 דל' VS קיה פורטה 2010

smile1974
שימו לב! השרשור הזה בן 3881 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם,

נתונים לדילמה שלי:

.1לקנות קיה ריו 5 דלתות ידנית מליסינג עם 0 ק"מ - בערך 72000

2.לקנות קיה פורטה/סיד ~ 60,000-65,000 אוטומטית מיד שני. מוזר שמחירון שלה ביד 2 ~ 53,000 אך במודעות מחיר גבוהה מאוד בסביבות 67,000 יד ראשונה מפרטי ו60,000 מליסינג עם ק"מ גבוהה 80-100 אלף.

מזמן לא נסעתי על ידנית אך לא נראה לי שיש לי בעיה עם זה. בנוסף יש כאן קטע של חסכון בדלק מצד ריו הידנית.

מה דעתכם?

תודה מראש לעונים:)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אלו רכבים שונים מאוד - גם בגלל הגודל, גם בגלל נפח המנוע וגם בגלל הגיר.

אני הייתי בוחר בכיף בריו הידנית, אם גיר ידני לא מפחיד אותך ואתה לא מחפש רכב "משפחתי מלא". הרבה יותר חסכונית (15-16 קילומטרים לליטר בקלות) והרבה יותר יפה.

מחפש סוזוקי ג'ימני סטיישן 1,600 סמ"ק אוטומט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מנסיון עם הפורטה בשנתון המדובר ועם הריו אני חושב שכדאי לך ללכת על הפורטה...

מצא משומשת במצב טוב ותהנה.

רכב נהדר

היה לך נסיון רע עם דגם הספציפי של ריו?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז הריו יכולה להתאים כמשפחתית מינוס.

המושב האחורי שלה די מרווח, שני מבוגרים יושבים בו בקלות. תא המטען די גדול, מספיק בשביל ציוד לסוף שבוע בצפון. רק הביצועים של ה-1.2 ליטר הידני הזה, נו, זה לא מטוס. במקרה בסוף השבוע הנוכחי אצלי i20 ידנית, עם אותו המנוע. זה נוסע, אפילו מגיע בסוף ל-120 קמ"ש, אבל מאיץ מאוד לאט. אם אתה חובב ביצועים, זה לא הרכב עבורך.

מחפש סוזוקי ג'ימני סטיישן 1,600 סמ"ק אוטומט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אפילו מגיע בסוף ל-120 קמ"ש, אבל מאיץ מאוד לאט

מה עד כדי כך גרוע?

יש לי עכשיו אקסנט 2007 שאני רוצה למכור אותו, אין לו בעיה ב-120 אך אני בדרך כלל נוסע נסיעה רגועה 100-110 ,לא עובד 3000 סל"ד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני עם קיה ריו ידנית 2013, אכן הרכב לא מטוס, אם לא מושכים הילוכים ומעבירים כול 20 קמ״ש ״לפי הספר״ אז ההאצה אכן יחסית איטית, ניתן לפתח מהירות ע״י משיכת הילוכים.

מגיע ל120 ואף יותר ללא תלונות מיותרות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני הייתי מעדיף ריו ידנית חדשה עם אחריות מלאה על פני פורטה משומשת שאין לי צורך בתוספת השימושיות שהיא נותנת לי.

בנוסף אני משער שלא תצליח לרכוש ריו ידנית 0 ק"מ מליסינג ב 72.0 אש"ח, אלא בסביבות 74.0 - 75.0 אש"ח.

אם יש לך קרוב משפחה מדרגה ראשונה עם כרטיס 'חבר', תוכל לקבל הנחה יפה בלי 'יד ראשונה ליסינג' ישירות בקיאה.

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם הנסיעה השנתית גבוהה ויש דגש על חיסכון בדלק מבחינתך אז הריו הידנית בהחלט תתאים לך ,אם אין לך העדפה מיוחדת לידני אז הקיה פורטה תענה יפה על דרישותיך כרכב משפחתי.

בהצלחה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3881 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...