Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

עשיתי תאונה היום בערב יש לי כמה שאלות בעניין

ToMeR
שימו לב! השרשור הזה בן 7740 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היום ב 7 בערב, דייהו נבירה נכנסה בי מאחורה. התאונה התרחשה ליד תל השומר ביציאה מקרית אונו לכיוון צומת סביון (איפה תחנת פז) ויצא שהעמדתי את האוטו ליד שער אחורי של תל השומר בדיוק ליד עמדה של תצפית. העמדתי את האוטו לקחתי פרטים והסתכלתי לאיש בתוך האוטו, הוא טוען שהילד שלו נפגע בראש אבל הוא והילדה היו חגורים!! (נראה לי מוזר טיפה שילד חגור יקבל מכה בראש) בקיצור אצלו רוסק כל הפרונט השמאלי (פנס טמבון מכסה מנוע התרומם מעט ובלה בלה) אצלי רוסק כל האחורה בצד ימין וזה הגיע לשאסי והדלת האחורית לא נסגרת טוב ומה שהכי מפחיד זה הפרונט! מסתבר שעכשיו אין איזון כי הוא ברח.

לכן נראה לי שהבעיה רצינית ממה שנראה, וגם הג'נט פשוט התקפל מעט וברח כל האויר החוצה, מה שאילץ אותי להחליף גלגל וגם השאסי התעקם וישב לי מעל הגלגל אז סידרתי אותו טיפה כדי שלא יקרע את הצמיג בכניסה לבורות (מה שלא עזר במיוחד כי פעם אחת הוא אכן נגע בצמיג). בנוסף שנסעתי יצא רעש של אוטובוס מכיוון הגלגל מה שהפחיד אותי לא מעט, וגם הפיה של הצינור דלק זזה טיפה אבל לא נוזל דלק אלא היא פשוט זזה כתוצאה מהפגיעה פלוס הדלת של הפיה חצי מעוכה.

יש הצעות מה מי מו? אני מקווה שאפשר להוציא טוטלוס מכזה חרא למרות שלא נראה לי

רק אני רוצה להודות לכמה אנשים: ל6 ניידות משטרה שעברו ולא התעניינו במתרחש, לצהל על שחשב שאני מחבל שעומד לו ליד הגדר והעיר עלי 3 שעות עד שסידרתי את האוטו ורק אחריי שעתיים וחצי נזכר לשלוח מישהו לבדוק מה העניין. ועכשיו תודה אמיתית לכמה אנשים טובים ששאלו אם הכל בסדר, ותודה מיוחדת לאופנוע של פיצה דומינוס שעצר לעזור לי למרות שהוא לא נגע בכלום ולתחנת דלק פז (צומת סביון) על הפטיש שנידבתם לי.

האירוניה שבדבר זה שאותו איש שנכנס בי, היה בדרך לבית חולים לבקר את חמותו!!!

some people need a high five

in the face

with a chair

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כל משתתף בצערך על התאונה...

אבל איך החלטת שהמכה היא בשאסי?

אם יש לך קצת קשרים אז אל תדווח ותקפוץ לאיזה אתר בנייה שאיזה שופל יוריד את הכף שלו על האוטו ויהייה בסדר..איזה אוטו?

אני כבר לא בעליה הגאים של צרפתייה ספורטיבית...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דבר ראשון לא יכול שופל כי המכה היא דיי קטנה מבחינה חיצונית, דבר שני אני מבוטח באיילון ואבא של ידידה שלי הוא השמאי בית שלהם.

דבר שלישי יש לי פונטו ואני מת שיצא טוטלוס. חוץ מזה רואים את השאסי שהוא קיבל מכה חיצונית והתעקם, וגם כל הפרונט שלי כנראה גם קיבל מכה מהעניין כי האיזון ברח והתאונה בכלל היתה מאחורה

in the face

with a chair

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם יש לך קצת קשרים אז אל תדווח ותקפוץ לאיזה אתר בנייה שאיזה שופל יוריד את הכף שלו על האוטו ויהייה בסדר..

אתה זוכה בפרס העצה המטומטמת של השבוע, ברכותי!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם יש לך קצת קשרים אז אל תדווח ותקפוץ לאיזה אתר בנייה שאיזה שופל יוריד את הכף שלו על האוטו ויהייה בסדר..

מזל טוב !

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דבר ראשון לא יכול שופל כי המכה היא דיי קטנה מבחינה חיצונית, דבר שני אני מבוטח באיילון ואבא של ידידה שלי הוא השמאי בית שלהם.

דבר שלישי יש לי פונטו ואני מת שיצא טוטלוס. חוץ מזה רואים את השאסי שהוא קיבל מכה חיצונית והתעקם, וגם כל הפרונט שלי כנראה גם קיבל מכה מהעניין כי האיזון ברח והתאונה בכלל היתה מאחורה

איך הגעת להחלטה שיש לך שאסי :?:

ומה אתה כל כך שובר את הראש :?:

דבר עם אבא של ידידה שלך, תכניס את הרכב למוסך,

ותגמור את הסיפור.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בכלל , דיון , המממממ.... שופע ידע וחוכמה :?

בוא נתחיל - איך אתה מגדיר שאסי ברכב ? :shock:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בכלל , דיון , המממממ.... שופע ידע וחוכמה :?

בוא נתחיל - איך אתה מגדיר שאסי ברכב ? :shock:

רגע שאסי זה לא זה , הגרוזיני משמש?

:roll:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השאסי התעקם וישב לי מעל הגלגל אז סידרתי אותו טיפה כדי שלא יקרע את הצמיג בכניסה לבורות (מה שלא עזר במיוחד כי פעם אחת הוא אכן נגע בצמיג).

:shock::shock::shock::shock::shock::shock:

איך בדיוק סידרת את השאסי?

איך בדיוק הוא הגיע למעל לגלגל?

אתה יודע מה זה שאסי?

:shock::shock::shock::shock::shock:

ראלימן

קורס 154 RESTEPA.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה זה איך הוא הגיע למעל הגלגל?

הדייהו נכנס בי בזוית לקרע לי את כל הטמבון יחד עם מה שמאחוריו בצד ימין, אז הברזלים שם כולל הקצה של השאסי ישב טיפה מעל הגלגל למרות שהיום במוסך אמרו שזה רק פחחות ואין ירידת ערך (רציתי טוטלוס!)

in the face

with a chair

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה זה איך הוא הגיע למעל הגלגל?

הדייהו נכנס בי בזוית לקרע לי את כל הטמבון יחד עם מה שמאחוריו בצד ימין, אז הברזלים שם כולל הקצה של השאסי ישב טיפה מעל הגלגל למרות שהיום במוסך אמרו שזה רק פחחות ואין ירידת ערך (רציתי טוטלוס!)

אני ממשיך לשאול..

אם השלדה הגיע לגובה כזה שהיא מעל לגלגל אז אין שום סיכוי שאין ירידת ערך..

אתה בטוח שאתה יודע מה זה שאסי/שלדה?

אם שלדה עולה כמה? 15 ס"מ? 10? אז זה חייב להיות לפחות ירידת ערך מאסיבית...

:shock::shock:

ראלימן

קורס 154 RESTEPA.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תגיד לי אתה באמת חושב שאני הייתי רציני?? :roll: לא ממש...

אבל כבר שמתי לב שאתה מגיב ככה לרוב ההודעות שלא ממש נראה לך מה שכתוב שם...

לפחות לא נעלת את הת'רד...ממש תודה!!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תגיד לי אתה באמת חושב שאני הייתי רציני?? :roll: לא ממש...

אבל כבר שמתי לב שאתה מגיב ככה לרוב ההודעות שלא ממש נראה לך מה שכתוב שם...

לפחות לא נעלת את הת'רד...ממש תודה!!

כן, אני דווקא חושב שהיית רציני.

לרסק את האוטו, הקומבינה האולטמטיבית.

אני מגיב להודעות מטומטמות בחריפות, מודה.

למה לנעול את השרשור, רק בגלל שטות אחת שלך?

אה, כמעט שכחתי - בבקשה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה אתה גם קורא מחשבות בנוסף ל"נותן תגובות בחריפות"??

חוצמזה אם זה פיתרון האולטימטיבי אז מה הבעיה?

אה..ולא הייתי רציני....

ותעבור קצת על התגובות שלך ותראה שהציניות שלך עברה מזמן את הנורמל...או שאתה תמיד ציניקן??..:o

אני מקווה שזו לא תיהייה התגובה האחרונה שלי בפורום :):wink:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7740 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...