Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

החלפת צלחות ורפידות ברקסים אחוריים, דעתכם על הצעת מחיר (טויוטה Runx 2003)

bcoolnow
שימו לב! השרשור הזה בן 3912 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ברשותי קורולה runx 2003 ,

הרכב מטופל בחברה מיומו הראשון,

הרכב נוסע ומרגיש כמו חדש, אבל ההצעת מחיר האחרונה גורמת לי לחשוב לכיוון אחר,

רפידות אחוריות 205 ש״ח

2 צלחות לגלגלים אחוריים 512 ש״ח

עבודה על זה יוצא 208 ש״ח

2 צינור בלם אחורי 252 ש״ח

פקק לצינור בלם 68 ש״ח

נוזל הידראולי 44 ש״ח

עבודה על זה יוצא 460 ש״ח

כל המחירים לפני מע״מ ולפני הנחה של 5 אחוז חלפים ו10 אחוז עבודה.

סה״כ לעבודה יוצא 2000 שקל כולל מעמ ואחרי הנחה !!

זה נראה לי מחיר מאוד גבוהה על ברקסים אחוריים ו2 צינורות.

הבנתי שצריך לנקז את הנוזל ההידראולי ולא כל מוסך יודע לעשות זאת(כך אמרו בחברה)

יכול להיות שאני לא מבין במחירים ואשמח אם תתקנו אותי שזה בסדר.

אני מאוד מפחד לצאת ממוסך החברה כי הם לקחו אחריות על כל תקלה שהיתה בעקבות טיפול וברור שמוסך אחר יתחיל להתחמק.

אשמח לייעוץ ממומחים ובעלי קורולות למיניהם, ידוע שלא חסרים כאלו פה ;)

תודה !

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המחיר באמת נישמע יקר מעל ומעבר. מדוע היה צורך להחליף את צינורות הבלם? וראית בעיניים שלך שמערכת הבלמים האחורית כבר עשתה את שלה? ולגבי היתחמקויות של מוסכים מאחריות על תיקונים שנעשו אז צר לי לאכזב אותך ואל תשלה את עצמך כי היתחמקויות שכאלה קיימות גם במורשים ואם צריך גם יישתו לך את הדם עם קש עד שתוכח צידקתך בסופו של דבר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא ברור לי למה צריך להחליף צינורות בלימה אחוריים, מה זה פקק צינור בלם ולמה צריך להחליף אותו.

לגבי ניקוז האוויר - שטויות, כל מוסך יודע לעשות את זה (ואוי ואבוי אם לא), בטח ברכב פשוט כמו הקורולה.

איתמר

"מדינה מפותחת היא לא מדינה בה העניים נוסעים ברכב פרטי אלא מדינה בה העשירים נוסעים בתחבורה ציבורית"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא ברור לי למה צריך להחליף צינורות בלימה אחוריים, מה זה פקק צינור בלם ולמה צריך להחליף אותו.

לגבי ניקוז האוויר - שטויות, כל מוסך יודע לעשות את זה (ואוי ואבוי אם לא), בטח ברכב פשוט כמו הקורולה.

איתמר

זה החלק לפי המקט :

http://www.autopartoo.com/oem/toyota/9094702e88.html

והם אמרו שהוא סדוק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני יודע מה זה צינורות בלם, לא ברור לי באיזה פקק מדובר.

בכל מקרה הייתי ניגש למוסך אחר, אמין, לקבלת חוות דעת נוספת. יש בשוק חלפים טובים ואיכותיים לא פחות מהמקורי בכל הקשור לצלחות בלימה ורפידות וזו לחלוטין לא מסוג העבודות שרק מוסך מורשה יכול לעשות.

אם תציין איזור מועדף אני בטוח שתקבל הצעות למוסכים טובים והוגנים.

איתמר

"מדינה מפותחת היא לא מדינה בה העניים נוסעים ברכב פרטי אלא מדינה בה העשירים נוסעים בתחבורה ציבורית"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני יודע מה זה צינורות בלם, לא ברור לי באיזה פקק מדובר.

בכל מקרה הייתי ניגש למוסך אחר, אמין, לקבלת חוות דעת נוספת. יש בשוק חלפים טובים ואיכותיים לא פחות מהמקורי בכל הקשור לצלחות בלימה ורפידות וזו לחלוטין לא מסוג העבודות שרק מוסך מורשה יכול לעשות.

אם תציין איזור מועדף אני בטוח שתקבל הצעות למוסכים טובים והוגנים.

איתמר

אני מלוד,

ראיתי שיש בפורום ספונסר של ספארקו שמציע את כל מה שאני צריך, האם מומלץ לדעתך?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בקורולה RUNX של הבן החלפתי רפידות אחוריות לחדשות בעלות של 150 ש"ח.

את החלקים קניתי אצל דנון - יצחק שדה 37 ת"א.

העבודה פשוטה מאוד וארכה סביבות החצי שעה.

אם אין לך את הידע לביצוע העבודה - גש עם הרכב למוסך רון, שאמנם מתמחה בפולקסווגן - אבל לא יסרב לעבודה כזו גם בטויוטה.

המחיר יחתך לך בעשרות אחוזים ללא שום פשרה על האיכות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

+ .

לפי דעתי ונסיוני עם רכב זהה: אם תלך למקום כגון "המלטש" , תוכל לעשות ברקסים צלחות ורפידות קדימה ואחורה, החלפת הצינורות והחלפת כל נוזל הבלמים ויישאר לך הרבה עודף מ 2000 שקל! לשיקולך.

כולם לומדים,יש כאלה בדרך הקשה ויש כאלה בדרך הקלה, בסוף כולם מגיעים לאותה המסקנה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3912 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...