Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

כביש בר גיורא בגובה המשקף

.3R.
שימו לב! השרשור הזה בן 7114 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

נהנתי , לכמה שניות התנתקתי מהכל והייתי שם בקוקפיט עם האופנוע.

למרות שאני עקרונית נגד חציית קוים לבנים , משהו ברמת ה "עשית פעם אחת תעשה שוב ושוב עד שזה לא יגמר טוב"

הרבה יותר מהנה מגובה המשקף הקודם עם ניסים ברדה.

http://damnnet.com/view/2009/

אתה רואה כרובי ? גם מחמאות אני יודע לתת.. :wink:

המהירות מהשטן ואנחנו חברים טובים

©

למכירה MV-AUGUSTA F4S , שנת 2002 .

©

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כRובי עוד יחשוב שאתה זה אני :-P

מסכים אם ה3R. הסרט בהחלט הראה את הכביש בקווים נכונים לרכיבה ציבורית, לא על הקצה אבל עדין מהר וזורם, חוץ מהעקיפה בקו לבן שלא מן הראוי להראות אותה (בלי קשר לנסיבות).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כRובי עוד יחשוב שאתה זה אני :-P

מסכים אם ה3R. הסרט בהחלט הראה את הכביש בקווים נכונים לרכיבה ציבורית, לא על הקצה אבל עדין מהר וזורם, חוץ מהעקיפה בקו לבן שלא מן הראוי להראות אותה (בלי קשר לנסיבות).

כשראיתי את הכותרת בדף הראשי של הפורום ואת השם 3R, חייכתי וציפיתי למתקפה נוספת...

וואלה? הפתעת אותי.

בכל מקרה, אני הכי אהבתי שם את ה-CH250 שבתוך ההשכבה ובפנייה ימינה, היה לפחות על 80 קמ"ש (אם נאמין לספידומטר של האופנוע המצלם)

הכרובלוג

מחירון אופנועים

מנהל תחום אופנועי הכביש בקבוצת "עופר-אבניר" - המותגים: Suzuki, Aprilia, Moto Guzzi, Husqvarna

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נהנתי , לכמה שניות התנתקתי מהכל והייתי שם בקוקפיט עם האופנוע.

למרות שאני עקרונית נגד חציית קוים לבנים , משהו ברמת ה "עשית פעם אחת תעשה שוב ושוב עד שזה לא יגמר טוב"

הרבה יותר מהנה מגובה המשקף הקודם עם ניסים ברדה.

http://damnnet.com/view/2009/

אתה רואה כרובי ? גם מחמאות אני יודע לתת.. :wink:

מזל שעוד נשארו בישראל כמה פינות חמד.

גם כן פורום של אופנועים,

חצי מהאנשים כאן כשהם יוצאים לרכב עושים את זה במגרשי חניה, אופנוענים עלק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כשראיתי את הכותרת בדף הראשי של הפורום ואת השם 3R, חייכתי וציפיתי למתקפה נוספת...

וואלה? הפתעת אותי.

בכל מקרה, אני הכי אהבתי שם את ה-CH250 שבתוך ההשכבה ובפנייה ימינה, היה לפחות על 80 קמ"ש (אם נאמין לספידומטר של האופנוע המצלם)

זה ה ch250R ששופר פלאים ע"י אודלסמן בסדנא שהייתה לו ליד סלמה , מבחוץ לא רואים .. אבל אוה.. מה שקורה בפנים...

מנוע של R1 שנת 99 .. שעבר בית ספר בסדנא.. כ"ס בגלגל - 146 , 73.4 @ 8250 TORQE , נתונים מטורפים... .

בטח מדובר על רוכב חדש על ה ch250R אחרת היה נותן בראש לבחור שעקף אותו..:mm_wink:

המהירות מהשטן ואנחנו חברים טובים

©

למכירה MV-AUGUSTA F4S , שנת 2002 .

©

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סילחו לי בבקשה על החוסר הבנה...על איזה אופנוע צולם הסרטון הזה?

הונדה CBR1000RR

גם כן פורום של אופנועים,

חצי מהאנשים כאן כשהם יוצאים לרכב עושים את זה במגרשי חניה, אופנוענים עלק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל התשובות בשרשור הזה, פלוס התמונה בפרופיל האישי שלך, מעידות על כך שאתה הוא הצלם....:wink:

כן?

מקווה שזה בסדר ש"השאלנו" (למרות שזה היה בלי רשות) את הקישור...

הכרובלוג

מחירון אופנועים

מנהל תחום אופנועי הכביש בקבוצת "עופר-אבניר" - המותגים: Suzuki, Aprilia, Moto Guzzi, Husqvarna

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל התשובות בשרשור הזה, פלוס התמונה בפרופיל האישי שלך, מעידות על כך שאתה הוא הצלם....:wink:

כן?

מקווה שזה בסדר ש"השאלנו" (למרות שזה היה בלי רשות) את הקישור...

האחרון ש"השאיל" ממישהו משהו ..זה היה דודלי..ש"השאיל" את המפתח של חביתוש בלי רשות..ונמצא תלוי על עמוד בכיכר בשכונת חיים..

ראש הממשלה: " לא נשחרר בוטנים עם מלח על הידיים!!!" :onfire::screwy:

"חכה לי רק רגע," היא אמרה בקול גדול, "אני בהריון" בואינג! התערבות על מתנדבת התפתחה לכלל אסון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7114 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...