Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ווקס אכותי

שימו לב! השרשור הזה בן 3909 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ביצעת חיפוש? יש מוצרים מסוימים שמעניינים אותך ואתה רוצה חוות דעת עליהם?

כיצד נדע מה תקציבך ידידי?

בהנחה שאתה תושב UK שמשתכר יפה מאוד ומבין במוצרים איכותיים הייתי ממליץ לך על קו המוצרים של חברת Zymol , יוקרה, איכות ואריזות נוצצות.

בהנחה שאתה לא תושב UK ואין לך כסף להשקיע במוצרים רצוי שתבהיר כמה אתה מוכן להשקיע על מנת שלא נצטרך לנחש.

בהנחה שהבנת את המסר שלי אני ממליץ לך לבדוק מוצרים של חברת Collinite :mm_yeah:, הם טובים, עמידים, ולא יקרים (עבורי).

לגבי העובדה שיש לך רכב בצבע מטאלי זה לא רלוונטי, כל ווקס יתאים לך וכיום לא נהוג לעשות הפרדה בין מטאלי ללא מטאלי.

:wink: if it's not clean enough :arrow: add some elbow grease

**Warning, this post may contain sarcasm ... it's your decision to get upset about it**

בבקשה לא לשלוח לי ה.פ עם שאלות שרלוונטיות לפורום דיטיילינג :nono:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ביצעת חיפוש? יש מוצרים מסוימים שמעניינים אותך ואתה רוצה חוות דעת עליהם?

כיצד נדע מה תקציבך ידידי?

בהנחה שאתה תושב UK שמשתכר יפה מאוד ומבין במוצרים איכותיים הייתי ממליץ לך על קו המוצרים של חברת [="h ], יוקרה, איכות ואריזות נוצצות.

בהנחה שאתה לא תושב UK ואין לך כסף להשקיע במוצרים רצוי שתבהיר כמה אתה מוכן להשקיע על מנת שלא נצטרך לנחש.

בהנחה שהבנת את המסר שלי אני ממליץ לך לבדוק מוצרים של חברת Collinite :mm_yeah:, הם טובים, עמידים, ולא יקרים (עבורי).

לגבי העובדה שיש לך רכב בצבע מטאלי זה לא רלוונטי, כל ווקס יתאים לך וכיום לא נהוג לעשות הפרדה בין מטאלי ללא מטאלי.

תודה על התגובה, איני תושב בריטניה והתקציב הוא לא גדול, סך הכל רוצה לנסות על רכב ישן ולראות איזה פלאים עושה החומר עם כי אין לי נסיון בתחום כלל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

החברה שהמלצתי לך נותנת תמורה טובה (בהרבה מחברות אחרות) עבור מחירים מאוד לא יקרים. ניתן לרכוש את המוצרים שלהם רק בחול, למשל פה http://www.cleanyourcar.co.uk/wax/collinite-no-845-insulator-wax/prod_208.html

כולל המשלוח לארץ מחירו יעמוד על 130 ש"ח ויחזיק מעמד לנצח ( או ל3-5 שנים אם הדיוק חשוב לך).

יש מוצרים נוספים בארץ באתרים כמו VIX או אוטוסטור.

בנוסף קיים בפורום שרשור מכירה/החלפה ולפעמים שווה להציץ גם שם.

בהצלחה רבה

:wink: if it's not clean enough :arrow: add some elbow grease

**Warning, this post may contain sarcasm ... it's your decision to get upset about it**

בבקשה לא לשלוח לי ה.פ עם שאלות שרלוונטיות לפורום דיטיילינג :nono:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

החברה שהמלצתי לך נותנת תמורה טובה (בהרבה מחברות אחרות) עבור מחירים מאוד לא יקרים. ניתן לרכוש את המוצרים שלהם רק בחול, למשל פה http://www.cleanyourcar.co.uk/wax/collinite-no-845-insulator-wax/prod_208.html

כולל המשלוח לארץ מחירו יעמוד על 130 ש"ח ויחזיק מעמד לנצח ( או ל3-5 שנים אם הדיוק חשוב לך).

יש מוצרים נוספים בארץ באתרים כמו VIX או אוטוסטור.

בנוסף קיים בפורום שרשור מכירה/החלפה ולפעמים שווה להציץ גם שם.

בהצלחה רבה

תודה על המידע איש....ניראה שגם אני מזמין אותו :)

מניסיונך:

1 איך ומה הם בידיוק שלבי היישום ? האם חייב צל?

2 האם הוא בעיקרון קשה ליישום? מריחה + הניגוב לאחר היבוש?

3. מה כמות התכולה בבקבוק?

4. איך הוא מתנהג עם גומי ופלסטיק? כתמים לבנים וכו?

5. כל כמה זמן מומלץ ליישם שכבה חדשה?......וללא קשר האם בעייתי ליישם פעם בחודש?

והכי חשוב :wink: איך לדעתך יהיה הברק/מראה רטוב על צבע לבן?

חוץ מיזה ( בקטנה - בכדי לנצח כבר את המישלוח) - יש מוצר קסם שמומלץ לחלונות....טיפול תקופתי שיראה נקי קריסטאלי :-) ?

תודה מראש על כל המלצה ועזרה

==========================================

"There's even more innovation ahead of us,

than there's behind us..." (Jeff Bezos - Amazon)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3909 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...