Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

קניתי JET FORCE

Maimoni
שימו לב! השרשור הזה בן 7083 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

רגע לפנ שהאשכול הזה עבר להגדרת "מטומטם וראוי לנעילה [ואולי אפילו למחיקה]" הוא חזר להגדרת "מפגר אבל אופטימי"...

את מי באמת מעניין עם הקטנוע הזה (או אחר) "סוגר" 85 קמ"ש או 90 קמ"ש? ("באימאימה שלי חבר עם DT משופרת בדק איתי!")

העיקר לראות איך סיני, אהוד ומיקסמיקס מקיזים זה את דמו של זה, אבל בלי לחצות את הגבול שיביא למחיקת ההודעות... :-D

דווקא עכשיו כשכל כך צריך אותה אין את האופציה לדרג הודעות, יוחזרו הכוכבים ומיד.

גם כן פורום של אופנועים,

חצי מהאנשים כאן כשהם יוצאים לרכב עושים את זה במגרשי חניה, אופנוענים עלק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 56
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

רגע לפנ שהאשכול הזה עבר להגדרת "מטומטם וראוי לנעילה [ואולי אפילו למחיקה]" הוא חזר להגדרת "מפגר אבל אופטימי"...

את מי באמת מעניין עם הקטנוע הזה (או אחר) "סוגר" 85 קמ"ש או 90 קמ"ש? ("באימאימה שלי חבר עם DT משופרת בדק איתי!")

העיקר לראות איך סיני, אהוד ומיקסמיקס מקיזים זה את דמו של זה, אבל בלי לחצות את הגבול שיביא למחיקת ההודעות... :-D

אז אולי נשנה את שם האשכול? :roll:

כך אמר שדרן החדשות...

"שלושה נערים נעצרו בגין סחר בסמים, שלושתם משכונת התקווה" :-o

פיגו ג'ט פורס למכירה, פרטים כאן...

http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?t=75833

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כרובי נשבע לך בספריי קרבורטור שלא הקזתי להם ת'דם, מיחזרתי אותו.:-D

כמה פעמים ספרת עד 10 וכלום לא קרה?

סיני בעל מוסך ''מוטו-ספידי'' מנתח בכיר לקטנועים, ובכלל אלוף העולם בהכל,והכי חשוב? נורא צנוע.

שיפורים לקטנועים, קיטים,קרבורטורים, אגזוזי לחץ,וריאטורים,הצתות משופרות,רולים וקפיצי מצמד,שסתומי עלים,ועוד.....

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

"...אחרי מחקר מעמיק ובדיקה מקיפה, אני יכול לומר בפירוש שספריי קרבורטורים יעיל הרבה יותר מ-K300 של סנו בכל מה שקשור לחיסול ג'וקים. אם משפריצים על הג'וק K300, הם צוחקים לך בפרצוף ועושים סקי על החומר. עם הספריי קרבורטורים, הם מתים במקום ובגלל שהוא מתאדה במהירות, גם לא נשארות הוכחות על הגופה או סימנים שיתגלו בנתיחה לאחר המוות".

(סיני, מהגג בחשיבות ברגע של התגלות אמת, נובמבר 2004, במוסך בהרצליה)

תתחדש על החתימה. :-D

הכרובלוג

מחירון אופנועים

מנהל תחום אופנועי הכביש בקבוצת "עופר-אבניר" - המותגים: Suzuki, Aprilia, Moto Guzzi, Husqvarna

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

"...אחרי מחקר מעמיק ובדיקה מקיפה, אני יכול לומר בפירוש שספריי קרבורטורים יעיל הרבה יותר מ-K300 של סנו בכל מה שקשור לחיסול ג'וקים. אם משפריצים על הג'וק K300, הם צוחקים לך בפרצוף ועושים סקי על החומר. עם הספריי קרבורטורים, הם מתים במקום ובגלל שהוא מתאדה במהירות, גם לא נשארות הוכחות על הגופה או סימנים שיתגלו בנתיחה לאחר המוות".

(סיני, מהגג בחשיבות ברגע של התגלות אמת, נובמבר 2004, במוסך בהרצליה)

תתחדש על החתימה. :-D

:roflmao: :roflmao: :roflmao: :roflmao: :roflmao: :roflmao: :roflmao: :roflmao:

סיני בעל מוסך ''מוטו-ספידי'' מנתח בכיר לקטנועים, ובכלל אלוף העולם בהכל,והכי חשוב? נורא צנוע.

שיפורים לקטנועים, קיטים,קרבורטורים, אגזוזי לחץ,וריאטורים,הצתות משופרות,רולים וקפיצי מצמד,שסתומי עלים,ועוד.....

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השם ירחם, שאני אבין את הקטע? איקסשמיקס ואהוד דופקים אורגיות על העז שלי ורבים מי האבא?????????????????????????????????????????:shock:

איכססססססססססססססססססססססססססססס יא מגעילים, נתנו לכם להיות מנהלי פורום תפוז.

הייתי נותן לכם לנהל פורום בסדום ועמורה,אבל למה דווקא עז?

אתם לא יכולים למצוא לכם בחורה? או בחור(זה מכוון לאיקסשמיקס), כמו כל אחד נורמלי, מה יש בעז?

אולי בגלל שיש לה 6 ציצים? זה עושה לכם את זה?

פויה ,איכסה עליכום יא דוחים.:-D

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הסקוטר מציע לשנות את שם הפורום לפורם אהבה ואחווה, וללא קשר להקצות לנאהבים מקום לבצע את זממם אחד בשני ולפטור אותנו מכל אותה תכתובת שרק ממריצה את יצרם לקראת הפגישה המתעכבת.

גם כן פורום של אופנועים,

חצי מהאנשים כאן כשהם יוצאים לרכב עושים את זה במגרשי חניה, אופנוענים עלק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי הצילומים שסיפק לי הבלש הפרטי ששכרתי עקב העלמות העז מהחצר בלילות וחזרתה בבוקר עם צמר פרוע ועיניים סהרוריות משהו, איקסשמיקס ואהוד מצאו כבר את אהבת חייהם והתמונות ? שלא יביישו אפילו סרט כחול(אדום הכוונה) מעידות על אהבה ללא גבולות(לפעמים הם שוכחים שהם עם העז)אם זו לא אהבה? אז מה היא אהבה.

אם לא היה נעים לי להשחית את הנוער שמדפדפים מידי פעם באתר פול-גז, הייתי מפרסם את התמונות בשרשור, שיקרא לדעתי לאחר מכן פול-עז.:wink:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתם לא יכולים למצוא לכם בחורה? או בחור, כמו כל אחד נורמלי, .:-D

אחינו - זה שאתה מתעסק באגזוזים פתוחים, לא אומר שכולנו כאלה... וכל המוסיף, גורע.

שמעתי שאין לך בעיה לערבב שמנים, רק אל תערבב את הואזלין שאתה שומר על המדף בצד שמאל עם שמן סינטטי - חבר שלך אמר לי שזה שרף לו, וביקש למסור שתחזיר לו את החולצה הוורודה.

:wink:

X

מנהל פורום הקטנועים ב"תפוז"

וגם איש די נחמד...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב , העיניינים פה כבר יורדים כרגיל שאיקסשמוקס מתערב לרמה יותר נמוכה מים המלח.

לכן במקום לתת לאיקסשמוקס להרגיש בסביבה הטבעית שלו, ומפאת כבוד לכרובי שנאלץ לסבול את כל נושא השרשור הזה , כמו שאר חברי הפורום פה, אני מתנצל בפניכם ובפני כרובי, אנא סילחו לי, אבל בתנאי שאיקסשמוקס ואהוד יהפכו לנציבי מלח על החטאים הנוראים שלהם, ממש סדום ועמורה.

איכסססססססססססססססססססססססססססססססססססססססססססססססס עז

תתביישו לכם פושטקיםםםםםםםם שכמותכם,בגללם אני נאלץ לשלוח את העז להפלה, ואני מוכן לשלם על זה, מי צריך ילדים עזה כמוהם שיסתובבו לי בחצר יטחנו עשב כל היום ועוד יבקשו מהשכנים לשים דלק נטול עופרת .:-D

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7083 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...