Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

נהיגה בחוסר זהירות+אי מתן זכות קדימה

שימו לב! השרשור הזה בן 3908 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם.

בשעה לא טובה קיבלתי היום כתב אישום בגין תאונת דרכים שהייתי מעורב בא לפני 8 חודשים

סיעפי האישום הם: אי מתן זכות קדימה +נהיגה בחוסר זהירות

בתאונה נפגע רוכב קטנוע (אני נהגתי ברכב) שלא הבחנתי בו וחסמתי את נתיב נסיעותו.

שאלתי היא מה המקסימום שאני יכול לחטוף? יש לציין שאני עדיין נהג חדש, כשנה וחצי רישיון.

משיטוט קצר באינטרנט למדתי שיש הבדל בין נהיגה בחוסר זהירות, נהיגה רשלנית ונהגיה בקלות דעת.

הסיעף אישום שבו הואשמתי הינו המקל ביותר, "נהיגה בחוסר זהירות"

האם לאור הסיעף הקל באישום, לא עדיף לי כבר להודות באשמה ולנסות לסגור משהו עם התובע או שעדיין אין מנוס משיכרת עו"ד

ואם כן, כמה התענוג אמור לעלות פחות או יותר?

תודה מראש,

וסליחה על החפירה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דבר ראשון למתי נקבעה הישיבה הראשונה של בית המשפט. אם אחרי שמסתיימת תקופת הנהג החדש הרווחת. אם לא תדאג דלחות את הישיבה הזו אחרי סיום הנהג הצעיר.

האם נהג הקטנוע נפצע? אמבולנס בית חולים וכו'

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי יאשה, תודה על התגובה.

הישבה הראשנה נקבעה לסוף אוקטובר בתוך התקופה של הנהג חדשה, תחת איזו אמתלה אני יכול לבקש לדחות את הדיון?

לגבי רוכב הקטנוע אכן נפצע, פרק את הכתף מהנפילה, אמבולנס, מיון, כל הסיפור.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דבר ראשון למתי נקבעה הישיבה הראשונה של בית המשפט. אם אחרי שמסתיימת תקופת הנהג החדש הרווחת. אם לא תדאג דלחות את הישיבה הזו אחרי סיום הנהג הצעיר.

האם נהג הקטנוע נפצע? אמבולנס בית חולים וכו'

לדעתי אתה טועה בנושא הנהג חדש.ישבתי לא מזמן בדיון בתיק שיכרות והתובעת המשטרתית ציינה יותר מפעם אחת בפני השופטת שבזמן ביצוע העבירה הנהג היה נהג חדש,כך שלדחות את הדיון לא נראה לי שיהיה רלוונטי.

סעו בצד ימין!!

306XT,307XS,Mito155 HP בעבר

,Giulietta QV. היום

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דחיית הדיון לא רלוונטית בכלום.

התובע מיידע את השופט שאתה היית נהג חדש בזמן התאונה + בזמן רישום הנקודות במשרד הרישוי, הם בודקים האם היית נהג חדש בזמן ביצוע העבירה (תאריך העבירה לגביו מתייחס כתב האישום) ולא לתאריך מתן גזר דין.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי אתה טועה בנושא הנהג חדש.ישבתי לא מזמן בדיון בתיק שיכרות והתובעת המשטרתית ציינה יותר מפעם אחת בפני השופטת שבזמן ביצוע העבירה הנהג היה נהג חדש,כך שלדחות את הדיון לא נראה לי שיהיה רלוונטי.

התובעת ציינה זאת כדי שהשופטת תחמיר בענישה ואין לזה קשר עם שיטת הניקוד שהיא באחריות משרד הרישוי.

דחיית הדיון לא רלוונטית בכלום.

התובע מיידע את השופט שאתה היית נהג חדש בזמן התאונה + בזמן רישום הנקודות במשרד הרישוי, הם בודקים האם היית נהג חדש בזמן ביצוע העבירה (תאריך העבירה לגביו מתייחס כתב האישום) ולא לתאריך מתן גזר דין.

קיבלת רשיון של נהג רגיל , ואחרי שנה משרד הרישוי מקבל גזר דין שהעבירה בוצעה עוד בתקופת הנהג החדש, אז הוא יחזיר אותך להיות נהג חדש.

לפחות על פי עו"ד ידוע שגם כותב כאן לא פעם , אין מצב.

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מסכים אם ישה בנקודה זו, השאלה היא מה מעשי הלאה?

איך אני דואג לדלחות את המשפט? מה הסיבות שאני יכול לציין ויחשבו כלגיטימיות?

או שלחלופין פשוט למנות עו"ד החל מעכשיו ושהוא ישבר את הראש?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3908 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...