Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פורד פוקוס 1.6 ליטר טורבו 180 כוחות סוס ידנית 2011

sh1506
שימו לב! השרשור הזה בן 3907 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום

לאחר שמכרתי את הקליאו RSI הכיפית שלי קניתי מחבר של המשפחה מיצובישי לנסר 1.8 ליטר שנת 2008 בגימור ספורט והאוטו מבחינתי לא מה שציפיתי ממנו.

עכשיו יש לי הזדמנות אולי לקנות את הפורד פוקוס הנ״ל גם מחבר שרוצה לשדרג לפוקוס ST.

אז רציתי להתייעץ, האם זה יהיה עוד פעם כמו הלנסר? שעל הדף נראית חזקה אבל בפועל לא הכי זריזה או שזה תחליף טוב ואולי הנהיגה תחזור להיות שוב כיפית?

אני יודע שה ST מעולה אבל השאלה האם זאת גם תהיה טובה או שסתם מספרים על גביי נייר?

מודה מאד על הייעוץ מראש.

בברכה

שמעון

308GTI 2017 - כיום.

1994 CLIO RSI - נמכרה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרכב של חבר שלך, אז אולי פשוט תנהג עליו ותראה אם מתאים לך?

בגדול זה לא הוט האץ' אבל מדובר על רכב הנעה קדמית עם התנהגות טובה ומנוע נחמד. סה"כ כמה דרגות מעל הלאנסר, לא רואה איך תצא מאוכזב ממהלך של שדרוג לרכב כזה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחרי כמה נהיגות בה וסיבוב ב-ST, עם השקעה נבונה (תוכנה / קויילאוברים) אפשר לעשות ממנה ST "לעניים".

המנוע נהדר - חזק, זמין, נשמע טוב ומאוד לינארי (אין לו את פרצי הזעם של ה-TSIים, הוא פשוט דוחף בצורה אחידה ומחט הספידו נעה כלפי מעלה בזריזות ובקלילות עד למהירויות לא חוקיות בעליל). תיבת ה-6 הילוכים נעימה לשימוש, היא מדוייקת והתפעול קליל.

ה-1.6EB נמכרה / נמכרת אך ורק ברמת הגימור הבכירה - "טיטניום" - מאוד מאובזרת (סאן רוף מקורי, מערכת שמע משודרגת של SONY, דיבורית BT, תאורת LED פנימית, תאורת "אווירה" חישוקי 17' וכדומה. אני ראיתי גם אחת עם חיישני חנייה מקורים סביב סביב)

הצד החזק של הפוקוס - התנהגות הכביש - רק מתחדד עם השידוך למנוע החזק והראוי. ללא ספק המשפחתית שהכי כיף, נעים ומהנה לנהוג בה ולדחוק בה - בעיקר בדרכים מפותלות. גם נוחות הנסיעה נשארת טובה ונעימה להפליא - לא הרגשתי הבדל בינה לבין ה"ספורט" שלי שנועלת 16' (וזוכה לכיול מתלים זהה לשל ה-1.6EB), גם בכבישי תל אביב / ר"ג הפחות מוצלחים.

קח בחשבון שיש גם חסרונות כמובן, כמו תא נוסעים עמוס ולאו דווקא מסודר בהיגיון, מרווח פנים פחות טוב מהמתחרות ותא מטען יחסית סביר בגודלו / נפחו. אם התגברת על החסרונות האלה, קיבלת חבילה מאוד נאה - בכל הקשור לאבזור, נוחות, מנוע והתנהגות הכביש.

Abarth 595 Turismo BiColor 2017 :twisted:

Seat Ateca XCELLENCE 2017 :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה רבה לכולם.

ותודה רבה על ההסבר המפורט!!!

אני כמובן שאעשה נסיעה אצל החבר לפני שאעשה משהו בנידון.

השאלה שלי נבעה במקור בשביל לראות אם יש משהו שמישהו יודע מעבר לנתונים היבשים ו RS ענה לי יפה על השאלה הנ״ל.

תודה רבה על הייעוץ ואני אעדכן בהתאם אם יהיו התפתחויות נוספות.

בברכה

שמעון

308GTI 2017 - כיום.

1994 CLIO RSI - נמכרה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כפי שאמרתי, במידה ונקודות החולשה של הפוקוס לא רלוונטיות לגביך - נקודות החוזקה שלה בהחלט בולטות (ניהוג, נוחות, איבזור, ביצועים).

Abarth 595 Turismo BiColor 2017 :twisted:

Seat Ateca XCELLENCE 2017 :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3907 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...