Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חיישן חמצן הלך לעולמו במאזדה 3

dvx2006
שימו לב! השרשור הזה בן 3925 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מדובר במאזדה 3 2008 ספיריט (מנוע 2.0)

לפני יומיים נדלקה לי נורית תקלת מנוע.

נסעתי למוסך מורשה של מאזדה כדי לעשות טיפול לרכב ולאתר את התקלה ע״י חיבור למחשב.

(יש לציין שהנורית כבתה מעצמה ויום אחרי חזרה שוב.) לפני שנסעתי למוסך, דיברתי עם חבר שהציע

לי לשים תוסף לדלק שיכול לפתור את הבעיה, אך לא עשיתי זאת. כשהגעתי למוסך, חיברו את הרכב למחשב

ואמרו לי שהלך החיישן חמצן והרכב עכשיו צורך יותר דלק והביצועים שלו ירודים משמעותית.

עלות החיישן היא 2000 ש״ח!!!! רציתי לדעת האם ניתן להשיג במחיר זול יותר את החיישן?

אולי לא בטוח ב100% שהלך החיישן ותוסף דלק כן יעזור? אשמח לעזרה בנושא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא בטוח שתוספת לדלק יעזור לך כי לרוב הגוף חימום של החיישן חמצן הולך ולכן תוספת לדלק לא יעזור במיוחד.

ניתן להשיג חילופי ויש של BOSH וחברות אחרות, באינטרנט ניתן לחפש ויש בשפע במחירים זולים יחסית לארץ.

תנסה לברר את הקוד שנמצא בבדיקה במוסך, כי אם זה לא גוף החימום של החיישן אלא החיישן עצמו שווה אולי לפרק אותה לנקות אותה ולהחזירו למקומו.

בהצלחה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אמרו לילא להתקרב לחילופי כי הם מתקלקלים תוך פרקי זמן מאוד קצרים האם זה נכון?

ואיך אםשר לנקות את החיישן? עם לחץ אוויר? או שזה לא נקרא ניקוי?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני הזמנתי חיישן חמצן מחברה גרמנית עלות החיישן כולל המשלוח פחות מ 200 ש"ח עבור האוטו שלי סיטרואן קסארה לעומת כ 1200 ש"ח מקורי של בוש.

מחילופי מיילים איתם הם טוענית כי החיישן עומד בכל הסטנדרטים והתקנים הדרושים וונותנים שנתיים אחריות.

החיישן הגיע אלי אבל רק בשבוע הבא אני מקווה יותקן . כך שלא יכול לתת לך חוות דעת. הם היו מספיק הוגנים ולשאלתי אם הם באיכות של חיישני בוש הם ענו שלא אבל אמרו שהחיישנים שלהם באיכות טובה .

במידה ותהיה מעוניין אשלח לך את הכתובת האתר שלהם זה אומנם בגרמנית אבל אין בעיה לבצע רכישה .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז אני מבין שכן אפשרי לשים חליפי? או שזה תחליף טוב רק לקמצנים ומי שקונה בזול משלם ביוקר??

אם לא כך הדבר אשמח אם תפנו אותי למקום שאפשר לרכוש חליפי !

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במכונים של הזרקות דלק יש במלאי חיישני חמצן תחליפיים חדשים ואיכותיים של בוש/דנסו תלוי מה מתאים לרכב שלך.

כתוב מהיכן אתה בארץ כדי לקבל המלצה על מכון להזרקות דלק באיזור מגוריך.

אין איש בעולם שיוכל אותי למחוק אצלך אני קיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3925 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...