Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

"עקיפה מסוכנת"

שימו לב! השרשור הזה בן 3908 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אחחח, כמה עצבים!!!

היום בבוקר עצר אותי שוטר בטענה: "חתכת אותי והייתי חייב לדרוך על הבלם."

המקרה שהיה, כך היה.

נסענו בירידה מכביש 443 לכביש 1.

אני תמיד ממשיך על הנתיב הימני, עד שכולם נרגעים מהמעברי נתיבים מימני ביותר לשמאלי ביותר.

אותו שוטר, החילט שזה בסדר להיות בנתיב האמצעי ולנהוג במהירות של 90 קמ"ש. עברתי אותו מימין וכשהגעתי לרכב איטי יותר, אותתי, ראיתי שאני יכול להיכנס בן שני רכבים, נכנסתי והמשכתי ליסוע. אותו שוטר התחיל להשתולל, להצמד אלי, ולאותת עם האורות. התעלמתי. (אני אמנם לא רגיל לקבל איתות אורות, אבל יודע שיש מנהג כזה מגונה...) לאחר כמה זמן הוא עקף אותי והאט. כשעקפתי אותו, הוא סימן לי לעצור בצד.

הוא התחיל עם: "אתה חתכת אותי, הייתי צריך לדרוך חזק על הבלם."

אני, שקצת עצבני משטויות כאלו, הגבתי: "לא חתכתי אותך. אני נסעתי כמו שצריך בנתיב הימני, אתה נסעת בנתיב השמאלי ועיכבת את התנועה."

לאחר דין ודברים (שכלל פנינים כמו:"אני פה מכיר את החוק ואתה לא...":shock: ), הוא אמר לי שהוא ישלח לי דוח בדואר.

השאלה שלי היא כזו, האם להגיש נגדו תלונה במח"ש על עיכוב מיותר, כך שכאשר יגיע הדו"ח למשפט, יהיה לי מה להראות בבית המשפט, או להמתין לדו"ח ולמשפט ורק שם להתלונן?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי דבריך, השוטר פעל במסגרת סמכותו.

הוא מאמין שביצעת עבירת תנועה, ועקב כך הוא עיכב אותך - וזה לגמרי במסגרת סמכותו כשוטר.

אתה חושב שהתנהגותו או צורת פנייתו היו לא ראויים (=עבירת משמעת) - אתה יכול להגיש תלונה לקצין תלונות ציבור.

על פניו, אין שום חשד לעבירה פלילית מצד השוטר (=פנייה למח"ש)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין פה מה לפנות למח"ש.

אני לא מאמין שגם תקבל דו"ח בדואר, לדעתי השוטר רצה להפחיד אותך קצת ולבאס לך את הבוקר.

חינוך הושטר במקרה זה היה מיותר לחלוטין, במקרה הבא תתנצל ותנתק מגע.

תהיה חכם ולא צודק.

עידן

צרפתיה שגורמת לך לחייך :-D

סקס סמים ואריה שאוהב סולר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום,

האם השוטר לקח ממך פרטים?

בעקרון, זה תלוי במידת העצלנות של השוטר.

אם לאחר מכן נשארה לו המוטיבציה, הוא ניגש לתחנה, מסר את הפרטים ליחידת התנועה, והם ינפיקו לך דו"ח מערכת.

אם הוא נרגע בהמשך, ולא היה לו כוח וזמן להמשיך לחנך אותך, לא תקבל כלום.

אל תמתין לשום דבר. אם משהו יגיע, אז תתחיל לחשוב.

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה יכל תמיד להתלונן.

שוטר יכל לעכב אותך לזמן סביר.

כמה זמן עוכבת?

ל'

תגיש כזאת תביעה אזרחית ואחרי שבוע עוד תוכל להראות לחברים שלך את טביעת הנעל של השופט על התחת שלך לאחר שהוא בעט אותך החוצה מבית המשפט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

vladcar - כן, הוא לקח פרטים.

נהגת - לא יותר מדי. אבל זה היה מיותר לחלוטין. כישראלי מצוי, הפריע לו שמישהו עקף אותו, אז הוא ניצל סמכות.

הקטע הכי מצחיק, זה שהוא כל הזמן טען שהוא יודע מה החוק, אבל לא ממש ידע להסביר למה הוא נוסע לאט מדי בנתיב שמאלי...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

vladcar - .

הקטע הכי מצחיק, זה שהוא כל הזמן טען שהוא יודע מה החוק, אבל לא ממש ידע להסביר למה הוא נוסע לאט מדי בנתיב שמאלי...

צוחק מי שצוחק אחרון

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זהו - אם לא היה מתחיל ללמד את השוטר חוקי תנועה, לא היה מגדל אצלו מוטיבציה לעבודה משטרתית בזמנו הפנוי...

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בשום מצב לא עקפתי!

במיוחד לא מימין.

מכיוון שהחוק מחייב אותי לנהוג בנתיב בימני, אני משתדל להיות שם כל הזמן, גם אם יש אנשים בנתיבים השמאליים. כשצריך לעקוף, אני עובר לנתיבים השמאליים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בפוסט הראשון כתבת "עברתי אותו מימין" - כלומר עקפת מימין. העובדה שהוא נהג באופן בלתי חוקי באמצעי לא מתירה לך לעקוף אותו מימין. היה עליך לעבור לשמאלי ולעקוף אותו משמאל.

אני נתקל במצב דומה על בסיס יום יומי בכביש 22, שבו משום מה אנשים מתנחלים באמצעי ב-80 קמ"ש. אין לי ברירה אני חוצה שני נתיבים לשמאל, משלים עקיפה וחוזר שני נתיבים לימני. בדרך אני עושה מעשה רע ומהבהב למתנחל, אבל כאשר אני עוקף אותו אני בד"כ רואה נהג אדיש לחלוטין לסביבתו.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זו לא הייתה עקיפה. לא לפי לשון החוק.

הוא היה בשיירה ואני הייתי בשיירה. לכן חלפתי על פניו ולא עקפתי אותו.

אם הייתי רוצה לעקוף ולהשתולל (כמו רב האנשים בכביש 1), זה היה יותר פשוט. רק שאני משתדל להישמע להוראת החוק ולא לחצות נתיבים לחינם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3908 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...