Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חוות דעת על בעלי מקצוע בענף הרכב - שרשור כללי

שימו לב! השרשור הזה בן 2149 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היה לי היום ביקור מעניין אצל בני ל. מיודענו.

באתי לשם עם הרכב של שתי בנות (וגם עם הבנות), והזהרתי אותו מראש שמגיעות גברות.

כל הכבוד לבני, הוא הצליח להתאפק 45 דקות שלמות לפני שהגסויות התחילו לזלוג. הבנות מצידן, דווקא התלהבו מהג'ורה הידועה.

למנוע הייתה בעיית פאנטום של שמן שנעלם כאילו בלעה אותו האדמה, ובני בזריזות ויסודיות מופתית איתר את העובדה שהחאפר שעשה לרכב טיפול שם פילטר עם קוטר אטם לא מתאים.

היה תענוג, היה לעניין.

לפני 22 שעות, hans כתב:

שטיפה, אגב, מעולם לא עזרה לי מי יודע מה. גם לא מים רותחים. אין תחליף לחיטוט עד שמשתחרר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לאחר קריאת דברי השבח וההלל על בני ל.

אשמח אם מישהו יספר לי היכן בני עובד,והאם הוא מטפל בכל סוגי הרכב,

לא מתרגש מקללות...אני לא יותר טוב ממנו...

אני מבין כי הוא מצוי באזור המחיה שלי [חי בר]

שיהיה...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למעט בני עצמו, לאף אחד אין אינטרס לספר לך היכן הוא עובד ומה הוא עושה.

החשבון פשוט - ככל שירבו הלקוחות כך יתארך התור בכניסה :smile:

פנה לבני מרשל"צ בה"פ ואני בטוח שתדע את כל הפרטים שאתה זקוק להם.

מחפש סוזוקי ג'ימני סטיישן 1,600 סמ"ק אוטומט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למעט בני עצמו, לאף אחד אין אינטרס לספר לך היכן הוא עובד ומה הוא עושה.

החשבון פשוט - ככל שירבו הלקוחות כך יתארך התור בכניסה :smile:

פנה לבני מרשל"צ בה"פ ואני בטוח שתדע את כל הפרטים שאתה זקוק להם.

קיבלתי,ביצעתי,נעניתי.

שיהיה...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חשמלאי רכב מעולה ואמין (יצא צדיק גמור אצל הכט) שמתמחה גם במזגנים.

יצחק וייס. רב בזל 13, קריית ארייה, פ"ת. 03-9217528.

http://www.d.co.il/65368820/28280/

חשמלאי פדנט שעושה הכל על הצד הטוב ביותר, ולא משנה כמה זמן זה לוקח. גיוון ואיכות הכלים שיש לו מדהימה אותי כל פעם מחדש. הוא עושה דיאגנוזה ממוחשבת לכל סוגי הרכבים.

ממליץ בחום,

צבי

כל מילה מצוטטת מעלה כנראה אמת - עקבתי אחר ההמלצה והתרשמתי בעצמי מהמקצועיות, הפתיחות והחביבות. עוד אחזור אליו, מי ייתן וירבו כמותו.

הערה קטנה כדי לחסוך לאחרים את הבלבול שהיה לי- השלט ברחוב אומר בכלל "שירותי חשמל זוהר" או משהו דומה, לא "איציק" ולא "וייס".

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רציתי להגיד תודה לבני ל.

כבר כמה זמן שרצועת האלטרנטור מזמזת , שסתומים מתקתקים כמכונת תפירה ,סעפת פליטה מרעישה והטיפול האחרון שעשו לרכב היה "באוויר" מה שנקרא.

אז הנהלת צי הרכב(שכוללת מגאן אחת שנת 96 בצבע שחור ואנוכי כיושב ראש)

נפלה ההחלטה ליישור קו כללי ברכב- שמנים פילטרים פלאגים - רצועת אלטרנטור- כייון שסתומים- החלפת אטם מכסה שסתומים -וכו

החלטתי שהרכב יגיע אך ורק לבני לטיפול.

יש לציין שבולמים החלפתי אצל בני בקיץ- עבודה מצויינת- אני מרוצה

אז הבאתי את הרכב בבוקר לבני( התקבלתי בקללה היומית:wink: ) יש לציין שהרכב הרעיש גם מיכוון סעפת הפליטה(שבאותו זמן הייתה חשודה כסדוקה)

בכל מקרה השארתי את הרכב לטיפולו המסור - מה שנקרא יד חופשית.

חזרתי בערב- והרכב אך הרכב....

מפתח בסוויץ מניע- והרכב... שקט לחלוטין (כמו שבני אוהב להגיד - דופק כמו שעון שוויצרי)

אין רעש שסתומים כלל- אין רעש רצועות- הרכב שקט לגמרי- והסעפת שרעמה כסדוקה בכלל לא מרעישה- מסתבר שהחיבור לצינור לא ישב כמו שצריך.

הרכב חזר להיות שקט ונעים(כמובן בגבול ההגיון עם הדוד זרימה, בלי ממיר ,וקיט יניקה)

והמחיר שבני ביקש מיבחינתי בגדר מתנה.

אז בני המון תודה- חזר השקט למנוע.

ניפגש עוד 5000 להחלפת שמנים.

מומלץ בחום- גם לומדים כמה דברים על הרכב בדרך וגם פוגשים איש מקצוע מעולה.

יום טוב

http://img205.imageshack.us/img205/5442/img01116om.jpg

תת היגוי זה כאשר אתה פוגע בקיר עם החלק הקדמי של הרכב, היגוי יתר זה כאשר אתה פוגע בקיר עם החלק האחורי של הרכב. כוחות סוס זה באיזו מהירות פגעת בקיר, מומנט זה לאיזה מרחק לקחת את הקיר איתך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התקנת רדיו/מגברים/סאבים/מולטימדיה וכיוצא באלה - GOLD STEREO, הנמצא ברחוב הארד מס' 3 ברמת-החייל שבתל-אביב, 03-6471395. הכניסה היא דרך שביל גישה הצמוד לפנצ'ריה.

המקום מופעל ע"י יניב ושני עובדים. הבחור מנהל מקום מסודר ומוקפד, ולאחר שתי מכוניות שלי שהותקנו על ידו ועל ידי עובדיו אני יכול להעיד על קפדנותו, על איכות הביצוע, על הסבלנות ועל המחירים הנוחים. האיש גם אינו מתיימר - למרות מומחיותו, כשאינו יודע או בקי, הוא מתייעץ עם נציגי היבואן וכדומה ואם אינו מבין עד תום מה יש לעשות, הוא פשוט מסרב לבצע.

בהיותי במקום נחשפתי להתקנות אחדות שבוצעו במקביל על מכוניות שאינן שלי, והתרשמתי שגם כשבעל הרכב אינו מבין גדול, יניב מעניק יחס הגון ועבודה איכותית.

יתר על כן, כל ההתקנות עבורי בוצעו בעזרת חלקים ואביזרים שסופקו על ידי ויניב לא פצה פה, התקין, השלים כשהזדקקתי להשלמות, ואף סייע בתיקון ובאלתור בחלק שהיה תקול ושהובא על ידי.

מבחינתי, ההמלצה הטובה ביותר היא שאני מתכוון להתקין אצלו רכב נוסף בקרוב, ולאחר ברור שערכתי, בפעם זו גם לקנות ממנו חלקים מסוימים.

יוסי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המלצות מנסיוני האישי:

חשמלאי עילוי לפיג'ו - דני ילאה (נדמה לי שעובד כרגע ברחובות/ רפי לין בוודאי מעודכן).

.

דווקא בפעמים האחרונות שהייתי אצלו הוא גרם יותר נזק מאשר תועלת, והתברר לי שגם אחרים כבר לא ממש חושבים שהוע "עילוי".

המלצות שלי:

מוסך מורשה פיז'ו סיטרואן- ליטל בת"א (יוסי).

צמיגים- היפר צמיג בפתח תקווה.

חלי

פיג'ו 206 1.6 2006

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צבע ופחחות - אוטופיקס, החושלים 11, הרצליה.

למרות שתמיד יש אצלו צי רכבים שלא היה מבייש שום מפגש מוטורי (איכשהו כל פעם שהייתי שם, פורש אחרת טופלה אצלו), דניאליס נתן את מלוא תשומת הלב. המחירים אמנם לא זולים אבל התוצאה שווה את תוספת המחיר בהשוואה ל"בעלי מקצוע" אחרים...

בעבודת ההחלקה שביקשתי לעשות, דניאליס היה היחיד שכלל במחיר פירוק + הרכבה של השמשה האחורית וטיפול בקורוזיה שהצטברה מתחת לגומיות במהלך השנים.

דוגמא לאחת העבודות שבוצעו באוטופיקס:

[לפני]

101528989_213b591a27_o.jpg

[אחרי]

101529004_e1ae9c30ec_o.jpg

(לחברי מועדון PSI יש 15% הנחה :wink:]

אלון

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רוצה להמליץ בחום על מצת אור חיפה,דני זומרשטיין! דני תודה רבה לך על היחס החם והתשומת לב שהענקת לי ולרכבי!.

הגעתי לדני לבדיקת מערכות החשמל והאלקטרוניקה ברכב שלי ועל הדרך כיוון המערכת ודני ביצעה את כל זה על הצד הטוב ביותר!.

תודה לך שוב!.

זה כמו שחסידה תבלע צפרדע, תכניס אחרי זה את המקור שלה לת$ת ולצפרדע תיהיה סירקולצייה, כך החסידה לא תיהיה רעבה לעולם.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רוצה להמליץ בחום על מצת אור חיפה,דני זומרשטיין! דני תודה רבה לך על היחס החם והתשומת לב שהענקת לי ולרכבי!.

הגעתי לדני לבדיקת מערכות החשמל והאלקטרוניקה ברכב שלי, ועל הדרך כיוון המערכת ודני ביצע את כל זה על הצד הטוב ביותר!.

תודה לך שוב!.

אתה לא הראשון ובוודאי לא האחרון!

דני אני מצדיע לך!

בברכה

צביקה

צביקה נפטר בדצמבר 2016 ועזב אותנו לעולם טוב יותר. יהי זכרו ברוך

ליצירת קשר, בנושא קרבורטורים בלבד , פנה לנייד בלבד:054-4861318

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצטרף להמלצות על בני ל.

ביצעתי אצלו החלפת רצועות, החלפת תושבות מנוע+גיר, תזמון שסתומים, ועוד כמה דברים.

האיש הוא מקצוען אמיתי, פדנט עד הסוף - וגם ישר והוגן.

כל הכבוד!

- - -------[Fireball]------ - -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

אז ככה....

שמי אביחי ואני פרזיט יוזרים - אז נא לא לטעות זה לא עמית עם המגאן

יש לי פולקוואגן פולו 98 ידנית שמזה תקופה משמיעה רעשים בלתי ניסבלים בכל חלל האוטו, גיר שרק אני ואני בלבד יכול להזיז ומחוג סל"ד עם תיסמונת אפילפסיה מצויה. כפי שניתן להבין - אני הקורבן האידיאלי.

ואז סיפרו לי על בני.

אז ניגשתי אליו.

בני תשמע, יש לי את התסמינים הנ"ל, סיפורים, מוסך אמר ככה - אמרו להחליף מחשב, לא ידעו לזהות את מקור הרעש וכו- סיפורים. - נצנזר את התגובה של בני (למרות שהיתה עניינית) והוא לקח את האוטו למבחן. חצי שעה מאוחר יותר כבר ידעתי בדיוק מה יש לאוטו שלי ואיך הוא מתכוון לטפל לזה. הוא גם נתן לי להסתובב לו בין הרגלים להפריע להציק ועל כל שאלה שלי ענה בצורה פשוטה ועניינית.

מיותר לציין שהוא פתר לי את כל התקלות ברכב במהירות ובמקצועיות ובמחיר הוגן לחלוטין.

אני עדיין נידהם ממה שיצא מהרכב שלי.

מאוד שמח שהכרתי אשיות עם ערך מוסף

מומלץ בחום!!!!!!!

אביחי

תת היגוי זה כאשר אתה פוגע בקיר עם החלק הקדמי של הרכב, היגוי יתר זה כאשר אתה פוגע בקיר עם החלק האחורי של הרכב. כוחות סוס זה באיזו מהירות פגעת בקיר, מומנט זה לאיזה מרחק לקחת את הקיר איתך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...