Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חוות דעת על בעלי מקצוע בענף הרכב - שרשור כללי

שימו לב! השרשור הזה בן 2149 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

עריכה - אני מתכבד בזאת לפתוח את שרשור התודות וההמלצות הרשמי של CF.

מכיוון שההמלצות עולות שוב ושוב על בעלי מקצוע שונים - ולעיתים זה הופך מהמלצה לחצי בדיחה , אז בבקשה .

השרשור מיועד לכל אלה שביקרו אצל בעל מקצוע כלשהו והתרשמו ממנו בצורה זו או אחרת.

הוא אמור לשקף את חוות הדעת הפרטית של אותו אדם , ולא הבעת עמדה של CF או כל גורם אחר.

אתם ,מצידכם , מוזמנים לקרוא את ההמלצות ולהחליט בעצמכם אם טוב לכם איתן או לא.

אם תהיו נחמדים - אולי נעשה זאת לפי תחומי התמחות וכו'. דגש על אולי.

שרשורים דומים אחרים יימחקו. לתשומת ליבכם.

בזמנכם החופשי - אש.

שמר.

וזהו סיפור המעשה יש לי פאסאט 94

הייתה לי תקלה בגיר ולאחר בדיקה בכמה מוסכים התברר שאני צריך שיפוץ גיר או להחליף גיר

קיבלתי המלצה מרפי לין בפורום זה לגשת לספי

"גירים אוטומטיים צומת סגולה" שברח' דוד מרכוס 27 א.ת סגולה פ"ת, טל' 03-9303488 או ישירות אל ספי 052-3868964

שבדק את הגיר בעזרת מחשב והשקיע מזמנו ללא תמורה ולבסוף נתן לי עצה לגשת

למוסך "אדמונד" בחולון-רח' הסתת 10 טל:03-6500613

אני רוצה לשציין שהתרשמתי מאוד מספי הבחור מקצועי ועוזר ברצון.

לבחור בשם יורם שיש לו גם מכון לגירים אוטו' לאחר שיורם גם כן בדק את הגיר ואני רוצה לציין

שהבחור פשוט שולט ומבין בכול מה שקשור לגירים אוטו' האבחנה הייתה שצריך לשפץ את הגיר

כמובן שסוכם על מחיר מסויים שהיה סביר ואפילו זול לעבודה שכזו

אך עדיין חיפשתי דרך לקצץ עלויות ולכן חיפשתי גיר מפירוקים או מחלפים ואכן אחריי חיפוש נרחב

הגעתי למקום של

-פירוקים במושב אחיעזר טל' : 0523659952 -

ושם מצאתי גיר שמתאים לרכב שלי כמובן שוידאתי זאת ע"י התייעצות עם יורם ממוסך "אדמונד" שעזר לי רבות וזאת עדיין ללא תמורה ולמרות כך שהאינטרס שלו הוא לשפץ את הגיר שלי כי הרווח שלו יהיה גדול יותר כמובן.

כמובן שאת הגיר הרכבתי אצל יורם וקיבלתי טיפול באמת מקצועי כך שהרכב תקין וזה עלה לי חצי מחיר

והמון המון בעזרתו האדיבה של יורם ממוסך "אדמונד" שבאמת הפתיע אותי כי אין בענף הזה הרבה אנשים כאלה שמוכנים לעזור גם בלי תמורה ,ישרים ומקצועיים .

מסקנה: יש בענף הזה עדיין כמה אנשים הגונים וישרים , ולפעמים כדאי לקחת סיכון כמובן שצריך לחשב את העלויות של הסיכון ולהחליט אם כדאי.

אני רוצה לאודות לכול בעלי המלאכה הנ"ל

וגם לרפי לין על ההמלצה

תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המלצות? בכיף...

צביקה קרבורטור - מספר 1 בנושאי קרבורטור. הגעתי אליו לפני שנה עם האיביזה 93 של המשפחה, ומאז אני רק מרוצה מהטיפול. המחיר מצחיק, העבודה טובה וצביקה שמח לעזור וליעץ, גם אם זה לא הכי קשור לקרבורטור (סידר לי את הכבל גז שהיה מעט רופף).

מומלץ בחום - צביקה וולקן, זנגביל 16 נתניה, 09-8332213

http://www.d.co.il/400970/28260/

בני ל. - מספר 1 במכונאות. הגעתי אליו לפני קצת פחות משנה, ומאז אני לא מפסיק לחזור (בכל זאת, רכב צרפתי). בכל פעם שנדמה שזהו, עכשיו אני מעמיד את הפיג'ו סופית במגרש הגרוטאות - בני מציל את המצב.

מכונאי תותח, כדאי.

נ.ב - הקללות על חשבון הבית :wink:

ה"פ כאן - http://www.carsforum.co.il/vb/member.php?userid=840

דני זומרשטיין (מצת אור) - מספר 1 בחשמל ודיאגנוסטיקה. אל דני הגעתי לפני כמה חודשים, אחרי שאמרתי נואש על ההזרקה המחורבנת של ה205.

דני בדק עם טונות של סבלנות את הרכב, אבחן את הבעיה במדויק ועזר להגיע לפתרונה (שהיה לא פשוט בכלל!).

בקיצור, אלוף העולם בהזרקות. הרכב חזר לנעוריו העלומים, המנוע נוסע כמו חדש.

שווה ביקור, גם אם אתם לא מהאיזור (אני הגעתי מהמרכז)

מצת אור, דרך יפו 100 חיפה, 04-8535106

http://www.d.co.il/52560/28080/

ומילה אחת רעה:

על מכון ההזרקות של משה זר בפתח תקווה. זה שלקח ממני 1500 ש"ח, הבטיח לפתור את תקלת ההזרקה ברכב ובסוף האשים את מערכת ההצתה. נתראה בבית המשפט :evil:

מחפש סוזוקי ג'ימני סטיישן 1,600 סמ"ק אוטומט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברצוני להמליץ מכל הלב על מתקין מערכות שמע דקל סאונד אשר נמצא בנצרת עלית. הבחור ששמו דקל, מבין בתחום ברמה גבוה, נותן המלצות לעיניין ולא מחפש לדחוף משהו זול "העיקר למכור", והכי חשוב - עובד מקצועי, נקי, ובמחיר שלא מפוצץ את כרטיס האשראי בסוף החודש... תנסו ולא תתאכזבו!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רשימת בעלי המקצוע הכי טובים שיצא לי להכיר :

מוסך אגזוזים - גדליה , אזה"ת ישן נתניה:

http://www.d.co.il/8566740/28295/

מוסך פרונט - אפי , מוסך גלגלים , אזה"ת ישן נתניה:

http://www.d.co.il/16109480/28275/

חלקי חילוף - עמוס גואטה , אזה"ת ישן נתניה:

http://www.d.co.il/14772070/28050/

A MACHINE , KEPT ALIVE BY HIS LOVE

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כיוון פרונט - פרונט התחיה בת"א. שווה להגיע אליו גם מרחוק בשביל שירות אמין ומקצועי.

ספידומטרים ומחוונים - המחוון בחולון. מקצועיות נטו.

צמיגים - צמיגי יוליאן ביהוד. מקצועי והגון מאוד.

סחטיין על הת'רד המקודש :-P

איתמר.

"מדינה מפותחת היא לא מדינה בה העניים נוסעים ברכב פרטי אלא מדינה בה העשירים נוסעים בתחבורה ציבורית"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשנה וחצי הכונסה מכונית פיאט פונטו ספייס 2002 למוסך מרכזי לביצוע טיפול 40000

בטיפול מחליפים גם פלאגים ופילטר אוויר וכמובן שמן ופילטר שמן.

אתמול הרכב הגיע לידיו הנאמנות של בני.ל לצורך החלפת רצועת טיימינג ועל הדרך טיפול קטן של שמן ופילטר שמן.

פתחתי את בית פילטר האויר וראיתי שהפילטר שחור משחור מטונף מלא בשערות ארוכות .

ונראה שלא
הוחלף לפחות 30000 אלף ק"מ על פי ההתרשמות שלי ושל בני.

אני אשמח אם תשתף אותנו ביכולות המסתוריות שלך לזהות פילטר בן שנה וחצי וכמה ק"מ הוא עבר.

איציק

Peugeot 3008 MY18 1.6HDi 120Hp Automatic
   Citroen Berlingo XTR MY17
 1.6
HDi 100Hp Automatic
Citroen C4 MY07 2.0 143Hp Automatic

eפ.מצולמים אחרונים: הח' שסתום ספיקה למדחס מזגן, טיימינג למנוע 2.0 EW10J4 ב 307, הח' COM2000 ברכבי PSA , הח' שמן AL4, הח' שסתומים AL4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קצת יבש, ציפיתי להרבה יותר תגובות...

הנה עוד אחד משלי -

מוסך שמשון, מורשה פיאט, יהוד.

אחד המוסכים הטובים (אם לא הטוב שבהם) לפיאט לכל סוגיהם.

שירות אדיב, עבודה מקצועית ומחירים הוגנים.

שווה ביקור.

מחפש סוזוקי ג'ימני סטיישן 1,600 סמ"ק אוטומט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המלצות מנסיוני האישי:

מוסך מורשה פיג'ו סיטרואן - הדקל הירוק בהרצליה.

דיאגנוסטיקה - אדי - במוסך הדקל.

חשמלאי עילוי לפיג'ו - דני ילאה (נדמה לי שעובד כרגע ברחובות/ רפי לין בוודאי מעודכן).

משפר ייסודי - חזי ממושב אלישמע.

מזגניסט - דני גרינברג (לשעבר ממוסך ינוע בהרצליה מול פז אבו חאלד) - אשמח לדעת לאן הוא עבר אם מישהו יודע.

מכונאי - בני ל. אל תתנו לשיער הלבן שלו להטעות אתכם - הוא צעיר, רענן, נמרץ, יודע לעבוד ואוהב את העבודה, למרות שמידי פעם מתפלקת לו קללה.

כיון פרונט - התחיה ליד בלומפילד.

צמיגים - צמיגי רמת אביב וצמיגי זוארץ ליד המסגר בת"א.

בדיקה לפני קניה - קומפיוטסט אזה"ת הישן בראשל"צ. (גילוי נאות - מגיע לעמית לקבל קרדיט מקצועי, בלי קשר להיותו מנהל בפורום וחבר שלי).

קרבורטורים - צביקה. בהודעה הזו.

:multi: רז .

205GTI סטנדרטית (תלוי מה הסטנדרטים שלך...).

נמכרה.

טיול נהיגה

בפורשה קאררה 4 GTS.

המרצדס שלי

נמכרה.

טיול נהיגה ביגואר F-TYPE V8 5.0

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

א.א.א שירותי רכב .

מוסך אמין, מחירים נוחים, מקצועי (ניסיון של 32 שנה בתחום)!!!

נמצא באיזור התעשיה "נשר הר טוב" ליד משטרת ביתי שמש, שווה את כל הנסיעה/גרירה מכל מקום אליו.

עושה הכל חוץ מפחחות וצבע, ומי שיגיע יזכה ליחס חם גם ממני :-P

עריכה:

אני מתפרנס מהמקום הזה, מקבל יומית, אין לי אחוזים, ואין לי רווחים מההכנסה החודשית (אין לי קשר לבעלים של המקום).

לדעתי זה מצוין שאחד כמוני שנמצא בתוך המערכת ממליץ על מקום, מצידי שאף רכב לא יכנס, אני את המשכורת שלי אקבל בסוף החודש

בית-שמש אימפריה!!!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המלצות? בכיף...

צביקה קרבורטור - מספר 1 בנושאי קרבורטור. הגעתי אליו לפני שנה עם האיביזה 93 של המשפחה, ומאז אני רק מרוצה מהטיפול. המחיר מצחיק, העבודה טובה וצביקה שמח לעזור וליעץ, גם אם זה לא הכי קשור לקרבורטור (סידר לי את הכבל גז שהיה מעט רופף).

מומלץ בחום - צביקה וולקן, זנגביל 16 נתניה, 08-8332213

http://www.d.co.il/400970/28260/

:evil:

תודה לצביקה על הפירגון!!

ותיקון קל של הקידומת:-8332213- 09

בברכה

צביקה

צביקה נפטר בדצמבר 2016 ועזב אותנו לעולם טוב יותר. יהי זכרו ברוך

ליצירת קשר, בנושא קרבורטורים בלבד , פנה לנייד בלבד:054-4861318

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קובי - פינוק לרכב.

מצאתי אותו דרך musach.co.il כדי לעשות פוליש/וקס לאוטו.

הגיע אלי הביתה, עשה פוליש+וקס+ציפוי אקרילי. לקח 300 ש"ח, כשעל הדרך עשה עוד כל מיני דברים קטנים בלי תוספת מחיר (צביעת קילופים קטנים, שימון דש-בורד וכד'). אחלה עבודה, בחור מבין עניין.

050-8311929

[LEFT][B][FONT=Times New Roman]Damn it boy, you are about as useless as a cock-flavoured lollipop.[/FONT][/B] [FONT=Times New Roman][I]Coach Patches O'Hulihan[/I][/FONT][/LEFT]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...