Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חוות דעת על בעלי מקצוע בענף הרכב - שרשור כללי

שימו לב! השרשור הזה בן 2149 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

רכשנו יונדאי I30CW מטרייד אין "כלמוביל". בבדיקה ראיתי ששמן הגיר כהה ולא מריח טוב. ספר הרכב אומר שצריך להחליף שמן גיר כל 100K ק"מ, אך במוסך מורשה "יונדאי" סירבו להחליף את שמן הגיר ואמרו לי שהשמן לא דורש החלפה לאורך חיי התיבה.

פניתי ל"מוסך זיסו" שברשותו יש מכונה מיוחדת להחלפת שמן גיר. עשינו שטיפה מלאה+החלפה של שמן הגיר (כולל ממיר מומנט).

תוך כדי ההחלפה קיבלתי הסברים על פעולת המכונה, ועוד נושאים טכניים מהידע הנרחב של יוסי.

אני ממליץ על המוסך הזה בחום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודש מאוחר יותר...

המלצה חמה שנייה (ושלישית) על "היפר צמיג" ירקונים בפ"ת.

תיקן אצלי פנצ'ר והחליף גוז'ון אחרי שאחד מהם נשבר בזמן ההחלפה לצמיג הרזרבי. עבד במקצועיות כמו שצריך.

יחד איתי הגיע גיסי והחליף אצלו רביעייה של צמיגים ויצא מרוצה מאוד מהמחיר והשירות.

בהחלט ממליץ עליו ואחזור אליו להחלפת הצמיגים הבאה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר ...

אזהרה כנגד ברוך ובניו זגגות רכב בפת תקווה

באתי אליהם עם סיאט קורדובה 2001 עם סדק בשמשה הקידמית ,ביקשתי מהבחור הצעיר בדלפק לפרק את הפלסטיקה שמתחת לשמשה מכיוון שהיא נורא עדינה ובחור אמר לי שאין סיבה שאני אעשה את זה כי כולם מקצוענים אצלכם! בכול אופן התעקשתי כי זה פלסטיקה עדינה מאוד ומי שלא יודע לגעת עלול לשבור .הבחור אמר שאין בעיה ואני מוזמן לפרק. כאשר התפנה מקום הכנסתי את הרכב וביקשתי מאחד העובדים מברג ומפתח להוציא את הבורג של המגבים. העובד נענה בחיוב וניגש לארגז כלים שלו להביא לי את אשר ביקשתי. אז ניגש אלי קובי ואמר לי לא לגעת בכלום ,בשביל זה יש עובדים. הסברתי לו שאני חושש שישברו לי את הפלסיטיקה אז הוא אמר שפה לא שוברים כלום וכולם מקצוענים כאן. עכשיו הרכב בעבודה והתפקיד שלי זה לשבת בחדר המתנה ולחכות שהרכב יהיה מוכן. בזמן שאני ממתין הוא חזר אלי וביקש להראות לי שהגומיה מסביב לחלון יבשה,ראיתי שזה נכון ושאלתי אם הוא שם דבק מסביב לחלון שלא יחדור מים והוא ענה שכן. אחרי חצי שעה בערך הוא אמר שהרכב מוכן,ניגשתי לדלפק לדעת אם יש עוד משהו שצריך לעשות אז הפקידה הגישה לי טופס שאני אחתום עליו,שמתי לב שאני חותם שאני מאשר שהם עשו את העבודה כראוי ושאין לי טענות כלפיהם. כשניגשתי לרכב ישר שמתי לב שהפלסטיק שציינתי שבור בחיבור של הפינים למסגרת של החלון. נגשתי לקובי ואמרתי לו שבדיוק מה שפחדתי שיקרה קרה ועכשיו זה שבור ולמה אני צריך ללכת ולחפש חלק כזה חדש?! הוא שאל איפה שבור? הראתי לו ואז הוא אמר שזה לא בעיה ושהוא ידביק את זה. עם תשובה כזו כבר לא היה לי רצון לדבר איתו ונכנסתי לרכב ונסעתי משם. למה אני צריך להדביק חלק שהיה תקין וללא שברים לפני שנתתי להם לגעת בו? למה הם מזלזלים ברכוש של לקוחות שלהם,לא חשוב מה השווי שלו ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אסגלס: זגג רכב שעובד גם עם חברות ביטוח.

נמצא מול שער 4 לאצטדיון בלומפילד (צפוני) ברחוב שארית ישראל פינת עציון גבר.

אסי בחור חביב וענייני, גם דני שעובד איתו מאוד חביב ועושה רושם שעובד במקצועיות.

בכל אופן אסי הבטיח שנה אחריות לעבודה על חלון חשמל (של הקסנטיה האהובה, שעשה בעבר הרבה בעיות עם כמה עסקים שלא אזכיר את שמם. במבט נוסף בחשבונית מחוק שלושה חודשים אחריות, וחתום על 6 חודשים. נקווה שלא נזדקק).

מחיר גם כן לא גבוה מהמקובל בענף. אני מפרגן!

חיכיתי הרבה זמן בתור, אבל לא תאמתי מראש.20160201_143054.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המלצה חמה (נוספת) על איציק ממוסך אלפא ברחובות. אומנם אני בעל רכב יפני ביבוא אישי, (המוסך מטפל בכל סוגי הרכבים).

לאחרונה החלו נקישות מחזוריות בגלגל הקדמי , הדפיקות התגברו עם מהירות הרכב, ושינו את קצב הרעש בפניות.

2 מוסכים שביקרתי בהם פסקו כי מדובר על ציריה וזאת עוד מבלי לבדוק את הרכב. אחד מהמוסכים הדגיש כי הבדיקה עולה כסף. (זה המקום לציין כי הרכבתי אני במו ידיי זוג ציריות חדשות ברכב)

הגעתי לאיציק, חיוך כרגיל למראה היפנית מוקפת באיטלקיות (במוסך תמיד יש אצלו רכבים מעניינים בתהליכי פרוייקט), הרכב עלה על הליפט, נעשו בדיקות לכלל הפרונט, אין חופשים.

נסיעת מבחן קצרה פסקה, כי מדובר על מייסב גלגל שהחליט למסור נשמתו, כשעה לאחר מכן, והחלפת מייסב. חזר השקט לנהיגה.

מומלץ בחום, מקצועי ואמין!!

http://www.alfa-tuning.co.il/

היצירה 31 רחובות.

l5erThq.jpg

תת היגוי זה כאשר אתה פוגע בקיר עם החלק הקדמי של הרכב, היגוי יתר זה כאשר אתה פוגע בקיר עם החלק האחורי של הרכב. כוחות סוס זה באיזו מהירות פגעת בקיר, מומנט זה לאיזה מרחק לקחת את הקיר איתך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 חודשים מאוחר יותר...

ברצוני להמליץ על מתקין מערכות לרכב מהמעלה הראשונה! רוב גולשי הפורום כבר מכירים אותו - יוסי "אלפיין", עילית קאר אודיו.

אם אתם מחפשים התקנה שממבוצעת ברמה גבוהה ובפדאנטיות, הוא הכתובת שלכם. ליוסי יש ידע רב וניסיון במקצועו. הוא עובד בצורה יסודית ואף פעם לא מעגל פינות. את עבודותיו הרבות ניתן לראות באתר.

הגעתי אליו הבוקר על מנת להתקין מערכת מולטימדיה ומצלמת רוורס ואני יותר ממרוצה.

תודה יוסי!

עילית קאר אודיו

הסדנה 6, אור יהודה.

2016-05-22 09.45.00.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 5 חודשים מאוחר יותר...

המלצה חמה (רביעית במספר) על "היפר צמיג" בירקונים פתח תקווה.

נרכשה רביעיית צמיגי Hankook k415 Kinergy ליונדאי שלי במחיר מצוין, בוצע איזון גלגלים+כיוון פרונט+מילוי צמיגים בחנקן.

השירות של רן נהדר, ממליץ עליהם בחום!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 5 חודשים מאוחר יותר...

המלצה על צמיגי סער באנילביץ' תל אביב, נתן הצעה במחיר הוגן, צמיגים טריים מאוד סוף 16, והתקנה בצורה מקצועית ומהירה להפליא

התענוג שמוביל אותך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שנה מאוחר יותר...

המלצה על חשמלאי רכב "חשמל אריה" חולון ,רחוב בצלאל 4 באזור התעשיה צמוד לאוטוסטור.

יש לי ניסיון ארוך איתו גם בצורה עסקית וגם כלקוח פרטי, שירות ומחירים ללא דופי, בשעות הלא לחוצות (לקראת סוף היום/מוקדם בבוקר וכמובן לא בימים חמים שכולם רצים לתקן את המזגן) הוא עומד ריק ומקבלים מיד שירות, וגם אם לא הוא יתפנה לטפל במהרה, ממליץ.

• אהבתי 1

Miata NC

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...